18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
E................t 2012-10-01, 14:36 1
drogi sie wyjebal bo pierwszy gubil olej
Zgłoś
Avatar
Yamooo 2012-10-01, 14:40
jakas czesc to prawdopodobnie kierunek..
Czy ty myslisz ze okolo dwustu kilowy motocykl wyjebal by sie po przejechaniu przez jakas mala czesc plastiku?
a wogole kierowca drògiego motoru nawet nie dotknal dzwigni przedniego hamulca..
Ps.sam jestes kurwa Macierewicz
Zgłoś
Avatar
kszh19 2012-10-01, 14:57 1
"patrz w lusterka" 2 mniej

Zgłoś
Avatar
petru23 2012-10-01, 14:57
Yamooo napisał/a:

jakas czesc to prawdopodobnie kierunek..
Czy ty myslisz ze okolo dwustu kilowy motocykl wyjebal by sie po przejechaniu przez jakas mala czesc plastiku?
a wogole kierowca drògiego motoru nawet nie dotknal dzwigni przedniego hamulca..
Ps.sam jestes kurwa Macierewicz







tak, tak myślę. Proponuję przetestować na własnej skórze...
Zgłoś
Avatar
chelmikgdynia 2012-10-01, 15:12
EJ LUDZIE! Dajta mnie tu zaraz tytuł tej nuty
Zgłoś
Avatar
no-vember 2012-10-01, 16:09
Yamooo napisał/a:

Dzimi
obejrzyj jeszcze razi przyjrzyj sie izobaczysz ze ta benzyna wylewa sie dopiero po glebie drogiego motocykla..


EudezetReprezent napisał/a:

drogi sie wyjebal bo pierwszy gubil olej


Zgłoś
Avatar
Mutarito 2012-10-01, 16:17
Za głupotę się płaci... Jak jeżdżą jak debile po mieście to mogliby się zabić i mnie by ich nie było żal. Chociaż Ci i tak nie szaleli w porównaniu do niektórych, których widuję na mieście...
Zgłoś
Avatar
PeTeZ 2012-10-01, 17:39 1
Po pierwsze takich "akrobacji" nie powinno się wykonywać na drogach publicznych. Po drugie, cytując klasyka, jest to oczywista oczywistość, że drugi wyjebał się ze względu na olej z rozwalonego motocykla. Tych, który jeżdżą tylko rowerem do szkoły uprzejmie informuję, że nawet namalowane na jezdni oznakowanie poziome - tzw. zebry czy linie przedzielające pasy ruchu są śliskie i tylne koło motocykla może łatwo stracić przyczepność. Co dopiero pełen synetyk
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-10-01, 18:30
jak ładnie współpracowali, jak nazywa się ta ekipa?
Zgłoś
Avatar
brb 2012-10-01, 19:24
PeTeZ napisał/a:

Po pierwsze takich "akrobacji" nie powinno się wykonywać na drogach publicznych. Po drugie, cytując klasyka, jest to oczywista oczywistość, że drugi wyjebał się ze względu na olej z rozwalonego motocykla. Tych, który jeżdżą tylko rowerem do szkoły uprzejmie informuję, że nawet namalowane na jezdni oznakowanie poziome - tzw. zebry czy linie przedzielające pasy ruchu są śliskie i tylne koło motocykla może łatwo stracić przyczepność. Co dopiero pełen synetyk


oj zeby tylko namalowane oznakowanie poziome bylo zagrozeniem
generalnie mi np. po polskich drogach jezdzi sie bardzo ciezko, nigdy nie wiadomo czy to lata na drodze, cien czy jakas ciecz. ryzyk fizyk i jedziemy
Zgłoś
Avatar
t0m3k__ 2012-10-01, 19:57
ja miałem podobnie ale przód mi wpadł w poślizg, jechałem w deszcz i traktor mi wyjechał, hamowałem z 60 km/h i na końcu miałem pełno w gaciach ale utrzymałem motocykl
Bardziej doświadczony kolega z którym jechałem w dłuższą trasę w deszczu nie miał problemów z hamowaniem awaryjnym bez ABS mimo, że byliśmy we 2.

Tył mi poleciał parę razy jak jeździłem MZ 150 bez przednich hamulców i źle nie było, raz szlifowałem
Zgłoś
Avatar
donszymon 2012-10-01, 21:06
Rewind jak w Gridzie...
Zgłoś
Avatar
Yamooo 2012-10-01, 21:46
polonisci kurwa sie znalezli..
Zgłoś
Avatar
Nikkoo 2012-10-01, 22:53
Widać na końcu filmiku wyraźnie plamę po pierwszym motocyklu na która najechał drugi, płyn chłodniczy jest dość śliski.
Zgłoś