18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Podziemna walka
Enemy323 • 2012-05-17, 14:08
Podziemna walka gdzieś w piwnicy pod Uralem

Szukałem po tagach i nie znalazłem
Zgłoś
Avatar
Panek898 2012-05-17, 20:55 2
uczciwa walka i na dodatek na zacnym dywanie
Zgłoś
Avatar
setkris 2012-05-21, 0:06
Skurwysyny!!!! Tak jednym slowem okreslilbym Panow na zalaczonym filmiku.dodam tez ze to zadna obelga a wrecz komplement dla nich.im kurwa nie sadisticowych piw trzeba a rubli,kopiejek,drachm,talarow czy euro i powiem szczerze ze kupilbym nawet dzis na kredyt nowe zycie dla calej trojki,ze mna wlacznie bo nie uwlaczajac naprawde ambitnemu Mariuszowi obawiam sie ze od lysego w kreski moglby dostac srogo wpierdol.nie ten poziom podejscia do sportow walki,nie sportow silowo-wytrzymalosciowych.po prostu chlopaki sie kurwia w pysk i obaj stoja.do tego piekna i przyjacielska kultura:) kwintesencja mordercy z klasa niczym z hollywodzkiej produkcji:) za to co obejrzalem dalbym im na wiadro odzywek czy tam spirytu cokolwiek im ta moc daje....szacun,wielki szacun za talent i jeszce wieksze wspolczucie za brak mozliwosci prezentacji zdolnosci walki wrecz.moze kiedys ktos Was odnajdzie chlopaki i jeszcze zobacze Was w akcji to wiedzcie ze za serce i zdrowego ducha do walki jestescie faworytami w kazdym starciu. a na koniec gratulacje dla tego kto wynalzl ten filmik...jak masz wiecej lub znasz personalia owych gosci to daj znac na pw...temat naprawde interesujacy:)
Zgłoś