18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pelemaster 2015-08-17, 16:52 1
Za dałnów którzy piszą za coś tam piwo zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2015-08-17, 16:53 78
Nie posrajcie sie tylko juz z tymi waszymi wybiegajacymi dziecmi,ciotkami,baciami pradziadkami czy kto tam jeszcze wam wybiega na droge.Widac ze duzego ruchu nie ma,2-3 pasy w jedna strone,zreszta nie zapierdalali tez nie wiadomo ile.Wg mnie lepszy sprawny,dynamiczny kierowca,niz jakas jebana ciota z lanosa wlekaca sie 40km/h ktora sama nie wie czy chce gdzies skrecic,zatrzymac sie nagle w miejscu,zawrocic czy blokowac swoja pizdowata predkoscia lewy pas.
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2015-08-17, 16:54 16
Krakus76 napisał/a:

Obaj do odstrzału, jak ktoś napisał, ja będę szedł z dzieckiem a taki jełop mi wyskoczy dzieciaka zabije a później powie przepraszam

a BTW przy najmniejszym błedzie motocyklista=trumna a z samochodu wyjdzie o własnych siłach



Rozglądaj się na przejściu zamiast wlepiać gały w srajfona to nic Ci się nie stanie.
Druga sprawa napisz w którym momencie obaj kierowcy mogliby zagrozić chociaż jednemu pieszemu? Bo ja przez ponad półtorej minuty nie widziałem ani jednej takiej sytuacji, na każdym skrzyżowaniu zwalniali, nie przejeżdżali na czerwonymnie jechali pod prąd...
Zgłoś
Avatar
slawekfmx 2015-08-17, 17:04 6
@upp Dobra morda tam cipki. jak dla mnie to żaden wyśćig tą r6 nie chciał go chyba wyprzedzać, bo ledwo jedynke dokręcił do końca 2 i 3 ledwo gazu dodawał a 4 nawet nie wrzucił więc gdzie tu wyścig??? Koleś w tym mietku pewnie myślał że r6 się z nim sciga, a ten tylko za nim się turlał gdyby to była np. r1 to by mógł jechać na jedynce cały czas, poza tym obaj stawali na swiatłach wiec nie wiem o co ten hejt. @krakus jak jesteś jak ten ruski cep i przebiegasz z dzieckiem w niedozwolonych miejscach przez 2pasmówke to nie dziwie się że się boisz.
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-08-17, 17:09 13
Legendarny monolog każdego mądrego następcy Carla "Foggy" Fogartiego.

Zgłoś
Avatar
kojocik 2015-08-17, 17:47 1
Szybki ten skuterek
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2015-08-17, 18:03 1
Mesio nie rozczulaj się za bardzo. Kierowca ma gówno zamiast mózgu . Ale to nie dziwi bo do przewożenia gówna
służy MercSedes
Zgłoś
Avatar
lllll 2015-08-17, 18:58 2
Ciekawe ile gazu pali
Zgłoś
Avatar
hardowski 2015-08-17, 19:08 1
Nikt się nie rozjebał, nikogo nie rozjebał, pytam się:



Zgłoś
Avatar
r................u 2015-08-17, 19:29 1
Mam do sprzedania zegarek. Kaszjo.
Zgłoś
Avatar
rumpelstiltskinxxx 2015-08-17, 21:23
samochody już dawno górują nad jednośladami, żaden wyczyn, zwykłe nie tak drogie M5 rozjebie większość motorów bez problemu
Zgłoś
Avatar
Marian5 2015-08-17, 22:25 1
samochod ma 4 kola, wiec to logiczne ze jest 2 razy szybszy od motocykla ktory ma 2, nie wiem na co gosc liczyl
Zgłoś
Avatar
kothletino 2015-08-18, 0:49
Marian5 napisał/a:

samochod ma 4 kola, wiec to logiczne ze jest 2 razy szybszy od motocykla ktory ma 2, nie wiem na co gosc liczyl



Nie uwzględniłeś zapasu w samochodzie.

Od siebie dodam tylko tyle, że w Holandii podatek kwartalny od tej kobyły wynosi 330€/1320pln, do tego ubezpieczenie drugie tyle no i oczywiście kurwa paliwo. Tak więc niestety ale żeby jeździć tym klockiem na Holenderskich blachach trzeba mieć hajs.
Zgłoś
Avatar
A................h 2015-08-18, 9:38
mesiu ok, ale gosc nie potrafi jezdzic ta r6
Zgłoś
Avatar
barann 2015-08-18, 11:02
RYJ23 napisał/a:

Nie posrajcie sie tylko juz z tymi waszymi wybiegajacymi dziecmi,ciotkami,baciami pradziadkami czy kto tam jeszcze wam wybiega na droge.Widac ze duzego ruchu nie ma,2-3 pasy w jedna strone,zreszta nie zapierdalali tez nie wiadomo ile.Wg mnie lepszy sprawny,dynamiczny kierowca,niz jakas jebana ciota z lanosa wlekaca sie 40km/h ktora sama nie wie czy chce gdzies skrecic,zatrzymac sie nagle w miejscu,zawrocic czy blokowac swoja pizdowata predkoscia lewy pas.



Zrób sobie prawo jazdy, może zrozumiesz co jest złego w wyścigach na drodze. Ewentualnie przejedź się kiedyś po mieście w zwykłej "elce".

Krótko mówiąc... Potrącenia zdarzają się nawet na autostradach, pomimo że człowieka tam nie powinno być. No to sobie kurwa wyobraź, że nie wszyscy przestrzegają przepisów (zarówno ameby na motorze i w mercu jak i piesi)...

Jadąc samochodem warto założyć, że jednak nie wiesz wszystkiego, ale żeby to sobie uświadomić, to trzeba przynajmniej raz tym samochodem pojechać i to nie po wiejskiej drodze na polu, tylko po mieście. Tak jak mówiłem, jak zrobisz prawko może zrozumiesz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie