18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ze względu na kontrowersje związane z tematem, pora na ostateczne rozstrzygnięcie. Dokumentacja tylko fotograficzna, bo youtube było szybsze i z zamieszczonego tam filmu zostało tylko tyle: /watch?v=RN2WwsaR598

Śmierć zdejmuje buty: prawda czy fałsz?

Zaczynamy z grubej rury, czyli portret sprawcy:


Ogląd sprawy: samochód marki Samo Zło uznał, że nie ma takiego przechodzenia, więc całą swoją słabą mocą nakierował panią tam, gdzie jej miejsce. A że był to Samochód o Bardzo Małym Rozumku, to uznał, że jej miejsce jest na torach tramwajowych. Przejeżdżający obok tramwaj był, niestety, odmiennego zdania:


Pora wrócić do naszego mitu. Przybyły na miejsce wypadku lekarz...


...stwierdził zgon.


Biorąc pod uwagę to, że specjaliści zza naszej wschodniej granicy bez wątpienia mają największe doświadczenia związane z wypadkami i ich ofiarami - możemy już odpowiedzieć na zadane na wstępie pytanie.

Śmierć zdejmuje buty: prawda. Można zatem już się o to nie kłócić.

źródło: 0564.ua/news/312246
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-04, 10:30
Nigdy o tym nie pisałem, mój kolega został kiedyś potrącony przez samochód. Oczywiście nie piszę tego żeby się pochwalić sadystom, piszę to ponieważ kolega wyskoczył z butów i trafił do szpitala. Nie zgadniecie, przeżył i dziś ma się dobrze. Tylko trochę inaczej mówi, sepleni teraz jak nasz premier.
Zgłoś
Avatar
boooreq 2013-05-04, 10:36
chciałeś być fajny z tym oryginalnym opisem ale Ci chujowo wyszło
Zgłoś
Avatar
l................t 2013-05-04, 10:38
Cytat:

mój kolega został kiedyś potrącony przez samochód. [...] wyskoczył z butów i trafił do szpitala. [...] trochę inaczej mówi, sepleni teraz jak nasz premier.


Zaczyna mi w głowie coś się składać do kupy...
Zgłoś
Avatar
cena_z_lombardu 2013-05-04, 10:39
Łada- usual suspect
Zgłoś
Avatar
tom1700 2013-05-04, 11:07
Pierdolenie. Kumpel jak na BMX'ie jechał i z boku go auto pierdolneło, to skończyło się tylko na urazówce i szyciu ucha. Buty zgubił
Zgłoś
Avatar
xarkons 2013-05-04, 11:14
Kiedys byla moda na buty wsuwane z gumka, pare lat temu mialem okazje pojezdzic troche na quadzie z wujkiem. Dal mi sie przejechac pozniej uznalem ze moze jechac ze mna bo coz sie moze stac? Rozpedzilem sie do prawie maksymalnej predkosci najechalem na skarpe, obrocilo nas wujek prawie spadl wiec zlapal sie mnie i zerwal mnie z siedzenia klada. Wyladowalem z impetem na korzeniach drzewa uderzylem tak mocno glowa ze mi buty spadly. Moral Bajki? Noscie kaski, gdyby nie kask nie bylo by mnie na tym swiecie.
Zgłoś
Avatar
karol3829 2013-05-04, 11:28
Huj prawda . jechałem motorem podczas manewru skrętu w lewo pierdolnął mnie samochód jadący 118km/h ( biegły wyliczył ) spadły mi buty i kask , połamałem się miałem 80 szwów ale żyje
Zgłoś
Avatar
urotsukidoji 2013-05-04, 11:30
Dowód przez przykład - niesamowite!
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-05-04, 11:47 1
Szeryfian napisał/a:

Od dzisiaj chodzę na bosaka



Lubisz takie sporty?? ;->

Zgłoś
Avatar
ściwanek 2013-05-04, 13:13
W takim razie powiedzenie "umarł w butach" nie ma tutaj znaczenia.
Zgłoś
Avatar
damian6054 2013-05-04, 17:19 1
To ja opowiem swoją historię. Kiedyś bardzo słonecznego dnia, jadąc rowerem chciałem zaszpanować przed znajomymi. Niestety myślenie mi się wyłączyło i wsadziłem nogę w szprychy. Finał był tego taki że rower spadł na mnie, a ja byłem o krok od śmierci, ponieważ spadł mi jeden but.
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-05-04, 18:29
Pierdzielenie o szopenie, znam osobę, która została potrącona przez samochód, zgubiła oba buty, a w efekcie miała tylko złamaną nogę :p
Zgłoś
Avatar
dotykam_się_mocno 2013-05-04, 22:59
był w stolnicy taki wypadek gdzie motocyklistka? straciła buty, razem z nogami o barierkę
Zgłoś
Avatar
kuba9458 2013-05-09, 20:51
kiedys przedemna miał wypadek motocyklista jebnął na czołówke z odobówka przy koło 70km/h miał buty dla motocyklistów (specjalne zapięcia itp że cięzko je sciągnąc po odpięciu zapieć) udzieliłem mu pierwszej pomocy(resucytacja itp) ale po przyjezdzie lekarza to była tylko formalność zgon oczywiście buty leżały 20 m dalej
Zgłoś