18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Pogrzeb Jonah Lomu
naitsyrk • 2015-11-30, 14:39
Dzisiaj odbył się pogrzeb chyba najbardziej znanego/charakterystycznego rugbysty na świecie, Jonah Lomu. Zmarł on 18 listopada.
Na sadolu było już kilka tematów o tym człowieku, poniżej linki do zapoznania się z nimi. Polecam to zrobić przed oglądnięciem filmiku, który ja załączam. Jest to nagranie z ceremonii pogrzebowej na której "odtańczona" została haka ku jego czci. Robi wrażenie.

RIP twardzielu...

Jonah Lomu

Postawny zawodnik

Zgłoś
Avatar
marsel 2015-11-30, 18:53
jak nazywa sie ta sekta?
Zgłoś
Avatar
Biały_Orzech 2015-11-30, 19:00
Irenvelle rip in peace kurwa ;D? jak musisz z siebie już debila usilnie robić i atencyjnie stroić z siebie kretyna to się trochę bardziej postaraj.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-11-30, 19:10
Vittorio Casamonica miał pogrzeb, który robił wrażenie.
Zgłoś
Avatar
AngryCow 2015-11-30, 19:35
Toolpa napisał/a:

Vittorio Casamonica miał pogrzeb, który robił wrażenie.



Rzeczywiście robił wrażeń. Prymitywny i typowo odpustowy. Taki śmieć bez honoru powinien zawisnąć na drzewie razem z najbliższą rodziną i wszystkimi przydupasami.
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2015-11-30, 19:44
co oni tacy ciapaci?
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-11-30, 20:39 1
AngryCow napisał/a:



Rzeczywiście robił wrażeń. Prymitywny i typowo odpustowy. Taki śmieć bez honoru powinien zawisnąć na drzewie razem z najbliższą rodziną i wszystkimi przydupasami.



Prymitywy? kurwa prymitywny? Akurat prymitywne, to jest śpiewanie pieśni wojennej na pogrzebie kolegi. Zgodziłbym się po trochu z komentarzem o dziczy, który jest gdzieś u góry.

(Pisząc o pogrzebie Vittorio Casamonica abstrahuje od tego jak powinien skończyć, z kim i za co, więc luźniej majtki)
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-11-30, 21:19
@TytanowaPyta

zmodyfikowałeś swój wpis żeby nie wyjść na totalnego ćwoka. BRAWO zawsze jakiś postęp...

oryginał brzmiał (w całości wpisu):
"jebane tupająco skaczace małpy"

PS to co napisałeś później (dodatkowo o czarnych) może być karalne... brawo idioto...
Zgłoś
Avatar
xobicr 2015-11-30, 21:32 3
Toolpa napisał/a:



Prymitywy? kurwa prymitywny? Akurat prymitywne, to jest śpiewanie pieśni wojennej na pogrzebie kolegi. Zgodziłbym się po trochu z komentarzem o dziczy, który jest gdzieś u góry.

(Pisząc o pogrzebie Vittorio Casamonica abstrahuje od tego jak powinien skończyć, z kim i za co, więc luźniej majtki)



Śpiewanie pieśni wojennej, która była częścią ich życia oraz historycznych tradycji które od dawien dawna są u nich przekazywane z pokolenia na pokolenie jest dla ciebie prymitywne? Tym bardziej na pogrzebie ich kolegi z drużyny, który był wręcz legendą w Nowej Zelandii. Miał duszę wojownika, więc wcale mnie nie dziwi, że go w ten sposób pożegnali.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-11-30, 21:53
RIP John Lenon
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2015-11-30, 21:59 2
hoszo napisał/a:


W ogóle go nie znam.

A moim zdaniem to wyglądało żałośnie.



Po pierwsze, to że kogoś nie znasz nie oznacza, że jest znany.
Po drugie Twoje zdanie jest gówno warte.
Zgłoś
Avatar
zaniek123 2015-11-30, 23:06
jaranie się tym gównianym sportem to pedalstwo i chujoza.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-11-30, 23:09
xobicr napisał/a:



Śpiewanie pieśni wojennej, która była częścią ich życia oraz historycznych tradycji które od dawien dawna są u nich przekazywane z pokolenia na pokolenie jest dla ciebie prymitywne? Tym bardziej na pogrzebie ich kolegi z drużyny, który był wręcz legendą w Nowej Zelandii. Miał duszę wojownika, więc wcale mnie nie dziwi, że go w ten sposób pożegnali.



Nie wyrywaj z kontekstu. Pisałem o włoskim mafiosie, a raczej o jego pogrzebie. Tysiące ludzi, orkiestra z adekwatną muzyka, salwy, płatki róż zrzucane z nieba, złota kareta wioząca trumnę i wszystko w zadumie i tradycji europejskiej (żeby nie napisać rzymsko-katolickiej), a koleś wyjeżdża z tekstem, że "Prymitywny i typowo odpustowy". Jeżeli tamto wydarzenie miało charakter prymitywny, to stado dzików walących się po klacie jak mam nazwać?
Zgłoś
Avatar
xobicr 2015-11-30, 23:23
Toolpa napisał/a:



Nie wyrywaj z kontekstu. Pisałem o włoskim mafiosie, a raczej o jego pogrzebie. Tysiące ludzi, orkiestra z adekwatną muzyka, salwy, płatki róż zrzucane z nieba, złota kareta wioząca trumnę i wszystko w zadumie i tradycji europejskiej (żeby nie napisać rzymsko-katolickiej), a koleś wyjeżdża z tekstem, że "Prymitywny i typowo odpustowy". Jeżeli tamto wydarzenie miało charakter prymitywny, to stado dzików walących się po klacie jak mam nazwać?



Ja pierdole, porównywać pogrzeb mafioso, człowieka który dorobił się fortuny na nielegalnych interesach, o ofiarach jego działalności nie wspomnę. Miał pieniądze, żeby odwalić taki pogrzeb, ale nadal nie sądzę, że ludzie go żegnali choćby z szacunku. Tutaj mamy człowieka który dla wielu ludzi był idolem, nie sądzę by można było lepiej oddać honor takiej osobie, jak nie przez zrobienie tego, co musiało być związane z jego tradycjami i życiem.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-12-01, 0:14
xobicr napisał/a:



Ja pierdole, porównywać pogrzeb mafioso, człowieka który dorobił się fortuny na nielegalnych interesach, o ofiarach jego działalności nie wspomnę. Miał pieniądze, żeby odwalić taki pogrzeb, ale nadal nie sądzę, że ludzie go żegnali choćby z szacunku. Tutaj mamy człowieka który dla wielu ludzi był idolem, nie sądzę by można było lepiej oddać honor takiej osobie, jak nie przez zrobienie tego, co musiało być związane z jego tradycjami i życiem.



Nie zesraj sie[/gównoburza]
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2015-12-01, 2:09
haka sraka !
Zgłoś