18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
quraaq 2016-04-23, 1:07
W której sekundzie do zabawy dołącza wspomniany pies?
Zgłoś
Avatar
zaba678 2016-04-23, 1:30 2
Zajebiste uczucie, kiedy ucho się odtyka.
Zgłoś
Avatar
Poloo 2016-04-23, 2:06
Cyrk napisał/a:

Kurwa kolejny geniusz sobie wziął aktywnego psa dla szpanu pod blokiem, a wybiegać nie ma komu...



Tak to jest jak się pierdoli o czymś o czym nie ma się pojęcia.

Zgadzam się z autorem i bardziej zmęczysz Bullterriera na dworze, tym bardziej odpierdala w domu, wiem z doświadczenia.
Zgłoś
Avatar
maciekszprotawa 2016-04-23, 4:09
Mój kundel kupiony ze wsi od gospodarza za 1zł też biegał za laserem kupionym na targu u ruskich za mniej niż 15zł. Żył 18 lat w bloku wyprowadzany 3 razy dziennie na dwór (Zanim poszedłem do szkoły, jak wróciłem ze szkoły i zanim poszedłem spać). Gryzł zeszyty, buty, a dywan w pokoju był zwinięty w kłębki. Wina psa, bo pies. A jak później miał do dyspozycji 120m2 mieszkania i hektary ziemi to też mu odwalało.
\
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2016-04-23, 9:25
komar87 napisał/a:

Powiem tak. Pies jest wybiegany,zabawiany i zadowolony. A czym bardziej zadowolony bulterier tym bardziej pojebany jak wróci do domu. A po czym @cyrk i @demon1207 stwierdzacie ze pies jest w bloku? Ten pies ma 3 razy wiecej podwórka niż wy metrażu w swoim M3

Jak ci się wydaje, że będę się tłumaczyć z twoich urojeń na temat tego gdzie mieszkam to chyba cię stary za mocno kocha. Co do reszty to wybiegany pies chłopczyku różni się od psa po spacerze...
Zgłoś
Avatar
komar87 2016-04-23, 10:42 1
@cyrk .
Gówno mnie obchodzi gdzie ze starym mieszkasz. Straszny z ciebie hejter i expert. Matka musi sie strasznie ciebie wstydzić
Zgłoś
Avatar
radek89 2016-04-23, 13:37
Czy tylko ja czekałem aż piesio strąci telewizor?
Zgłoś