18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Pojazd Biebera
Gogul • 2013-02-11, 10:20
The Rock returns to WWE and plans to lay the smackdown on Justin Bieber at Wrestlemania! Opis jest soczysty
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-02-12, 11:33
razoreus, mnie też...
Zgłoś
Avatar
kulawyyogi 2013-02-12, 11:39
@Cptn Obviously Boje się polonistycznej Inkwizycji siedzącej na sadolu
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-02-12, 14:07 2
@Arczi.Milano

Koleś o ksywce The Rock (czyli Dwayne Johnson, znany skądinąd z komixxów serii "Kierowca") mówi, że pojawi się na Wrestlemania, poprowadzi galę Wrestlemanii i na końcu przypierdoli jednemu człowiekowi na Wrestlemanii. Ale komu (zwróć uwagę na "who" - jeśli chcesz wyjść na ynteligentnego to powinieneś powiedzieć "whom" )? Jest jeden "mężczyzna", którego Rock zobaczy... jest jeden "mężczyzna", którego Rock musi zobaczyć twarzą w twarz... Gość, którego spotkał, gościa, którego uważał za spoko kolesia... życzył mu dobrze, życzył sukcesu... Tym facetem może być tylko Justin Bieber! <3 Baby, Baby, Baby... zamknij się! Kiedy Rock wyszedł, on wszedł i ni z gruchy ni z pietruchy, nagle zaczyna mówić śmieci o Rocku <słit pioseneczka w której Justin <3 śpiewa, że będzie walczyć "for ever">... Nie wiem dlaczego i mnie to nie interesuje, ale jestem z powrotem. ...Baby baby baby... Nie widzisz mnie, nie widzisz, co gramy w "a kuku?!", nie widzisz mnie, ja cie widzę, a ty mnie nie... oj uwierzcie mi, że wszyscy możemy go zobaczyć... Co myślisz, że wyjdziesz tu w swojej gównianej jasnej fioletowej koszulce albo przed tym w jasnej zielonej a przed tym w jasnej pomarańczowej wyskoczysz tu (na ring) i będziesz wyglądał jak wielka, gruba micha owocowych Pebbles (takie płatki śniadaniowe). Ty absolutnie, niewątpliwie, kompletnie, na 100% SSIESZ!

No i to by było na tyle.
Zgłoś
Avatar
help3r 2013-02-13, 0:20
za aktorów piwka nie ma.
Zgłoś