18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
Avatar
kaiel 2012-01-27, 17:00
takk kurwa ...tolerujcie islamabadów i pedalstwo
Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2012-01-27, 17:23
jak dla mnie rydzyk jest autorytetem i guru.Kto inny w świetle prawa potrafi tak wychujać mochery i inne wirzące tałatajstwo i zarobić na nich tyle pieniędzy??
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-01-27, 19:36
Wyrok sądu jednoznacznie stwierdza, że 16.06.1954 roku w Otwocku urodziła się Anna Grodzka. Czy wy tego kurwa nie potraficie pojąć? Tacy jesteście tolerancyjni? A Dziedziczak mówiąc "ma pan rację" pokazał, że jest skończonym chujem.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-01-27, 20:57 2
dwakilo napisał/a:

Wyrok sądu jednoznacznie stwierdza, że 16.06.1954 roku w Otwocku urodziła się Anna Grodzka. Czy wy tego kurwa nie potraficie pojąć? Tacy jesteście tolerancyjni? A Dziedziczak mówiąc "ma pan rację" pokazał, że jest skończonym chujem.



A od kiedy to kurwa polski sąd to autorytet, co to jakis pierdolony guru? Ania ma/miała(fabrycznie) fiuta i to sa fakty.
Zgłoś
Avatar
MisioIgliwiec 2012-01-27, 21:04
dwakilo napisał/a:

Wyrok sądu jednoznacznie stwierdza, że 16.06.1954 roku w Otwocku urodziła się Anna Grodzka. Czy wy tego kurwa nie potraficie pojąć? Tacy jesteście tolerancyjni? A Dziedziczak mówiąc "ma pan rację" pokazał, że jest skończonym chujem.

Skoro urodziła się jako Anna, to jakim cudem ma biologicznego syna ze swoją żoną?
Zgłoś
Avatar
tinaijuz 2012-01-27, 22:25
Grodzkiej debile, nie umiecie uszanować czyjegoś wyboru życiowego? Jako że jestem tolerancyjna, to muszę tolerować nietolerancyjnych, ale zwyczajnie mnie to wkurwia -.- Później taka hołota wymaga szacunku od innych -.-
Zgłoś
Avatar
Dzawor 2012-01-28, 0:53
tinaijuz napisał/a:

Grodzkiej debile, nie umiecie uszanować czyjegoś wyboru życiowego? Jako że jestem tolerancyjna, to muszę tolerować nietolerancyjnych, ale zwyczajnie mnie to wkurwia -.- Później taka hołota wymaga szacunku od innych -.-




On nie szanował Rydzyka (choć chu* mu w dupe). Pedały niech spierdalają na drzewo prostować banany.
Zgłoś
Avatar
scchizm 2012-01-28, 12:08
banda cweli
Zgłoś
Avatar
meszamorum 2012-01-28, 12:37 1
tinaijuz napisał/a:

Grodzkiej debile, nie umiecie uszanować czyjegoś wyboru życiowego? Jako że jestem tolerancyjna, to muszę tolerować nietolerancyjnych, ale zwyczajnie mnie to wkurwia -.- Później taka hołota wymaga szacunku od innych -.-


Oczywiście tolerancją w twoim wykonaniu jest nazywanie innych hołotą i debilami - bo popierają kogoś, kto zripostował idiot(k)ę, co za cel ma lans swoim przezajebistym antyklerykalizmem.

Wot jewriejska logikaja w wykonaniu kolejnego leminga.
Zgłoś