18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
__Tux__ 2016-02-27, 15:41 2
ADHD czy nie, a i tak wszyscy byście ruchali.
Zgłoś
Avatar
m................0 2016-02-27, 15:42
Żartowałem "Pojebane dziecko przy stole" to był zajebisty tytuł
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2016-02-27, 15:46
pojebany bachor
Zgłoś
Avatar
Altacet 2016-02-27, 15:47
Podczas płaczu to dziecko wydaje dźwięk jakby kierowca F1 zmieniał biegi skisłem
Zgłoś
Avatar
DarthMoon 2016-02-27, 16:04
ADHD może jest, ale w nielicznych przypadkach, reszta to nieumiejętne wychowanie.
Zgłoś
Avatar
longinus 2016-02-27, 16:05 2
nienawidzę dzieci
Zgłoś
Avatar
noiL 2016-02-27, 16:05 17
Haha ja pierdole na tym portalu to widze, że jest 90% kompletnych idiotów

Matka mówi do dziecka "Emily.... Bau ciku łau łau...." - widocznie mają jakieś tam swoje wygłupy do muzyki czy coś w tym stylu. Więc dziecko się wygłupia bo matka teoretycznie poprosiła żeby dziecko zrobiło owe "Bau ciku łau łau...."

A wszyscy pierdolnięci odrazu hejtują ale co sie dziwić jak większość to tutaj stulejarska gimbaza co hejtuje wszystko co zobaczy byle by sie lepiej poczuc i dostac wirtualne piwka bo w życiu nic im nie wychodzi.

Swoją drogą matka doprowadziła dziecko do płaczu poprzez swoją reakcje. Gdyby nie zrobiła tego panicznego "OOOOHHHHH OH MY GOSH!...." tylko zaczela by sie odrazu śmiać to zapewne dziecko też by sie zaczeło z tego śmiać, a tak to głupia pizda jeszcze wystraszyła dziecko, że coś poważnego się stało to dziecko zaczeło drzeć pape bo nie wiedziało nawet co sie stało....

A po chuj ja w ogole komentuje xd
Zgłoś
Avatar
Hoodini 2016-02-27, 16:17 2
za happy end piwko
Zgłoś
Avatar
khejit 2016-02-27, 17:29
Bachor się musiał zastanowić najpierw co się odjebało, potem możecie zauważyć że wyjebao ERROR co spowodowało włączenie syreny. Rozwiązanie- łopatą przez łeb
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2016-02-27, 17:33 2
Beny_Kuleczka napisał/a:

@up, nie ma czegoś takiego jak ADHD

Oczywiście, że jest i dotyka jakiegoś niewielkiego promila dzieci, a charakteryzuje się niemożnością utrzymania koncentracji/uwagi na jednej rzeczy przez dłuższy okres czasu. Nadpobudliwość, brak manier i wychowania oraz zwykłe chamstwo to NIE jest ADHD...
Zgłoś
Avatar
sad12ysta 2016-02-27, 17:59
ADHD akurat istnieje i leczy je się takimi poważnymi środkami jak np amfetamina.

ADHD leczy się np amfetaminą więc to nie jest wymyślona choroba.
Zgłoś
Avatar
Alduin 2016-02-27, 20:07
Co to gówno robi na sadolu?
Zgłoś
Avatar
zielonypiti 2016-02-27, 21:06
jej płacz przypomina mi dźwięk wkręcającego się do odcinki silnika w moto
Zgłoś
Avatar
SkromnyKombinator 2016-02-27, 21:29
Najpierw jest kamerowanie i smiech, a potem placz ze sie nastolatek popisuje i buntuje
Zgłoś
Avatar
DanielMarley 2016-02-28, 12:34
Sama zajebała w miskę z żarciem i od razu w płacz. Jakby to była wina matki. Nic tak nie irytuje jak płacz dziecka, szczególnie w miejscach publicznych. Jak dziecko robi aniołki na glebie bo mama nie kupiła lizaka, a ty musisz słuchać tego jęku i nawet nic nie można powiedzieć, bo takie wzorowe rodzicielki zaraz zaatakują, żeby nie uczyć jej wychowywania dzieci.

Zawsze jest tak samo, a prawda jest taka, że rodzice krzywią dzieci bardziej, niż ulica. Albo wychodzi rozpieszczona cipa, albo psychol z patologicznej rodziny. Tak, czy owak przejebane jak debile zabierają się za wychowywanie dzieci i aż strach pomyśleć, że ich dzieci też mogą mieć dzieci....
Zgłoś