18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C0C0JUMBO 2019-06-29, 12:57 4
Czy wariat? Umiejętność zrobienia salta nazywasz wariactwem?... Trochę oryginalne, ale jak bije kurdupla to nie robi na mnie wrażenie. Gdyby miał równego sobie to by się nadział na długą noge i po popisach...
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2019-06-29, 13:09 15
C0C0JUMBO napisał/a:

Czy wariat? Umiejętność zrobienia salta nazywasz wariactwem?... Trochę oryginalne, ale jak bije kurdupla to nie robi na mnie wrażenie. Gdyby miał równego sobie to by się nadział na długą noge i po popisach...



Miło poznać znafcę, który wie co i jak w klatce. Ile stoczyłeś walk nie licząc tych na konsoli?

A tak poważnie, to tylko idiota lekceważy przeciwnika. A ten wariat robiąc takie show mógł zaryzykować tym, że dostałby niespodziewanie w żuchwę, gdzie siła uderzenia nie ma znaczenia i zaliczyć nokaut albo zaryzykować kontuzją. Reasumując: proponuję iść na trening i wziąć sobie ''kurdupla'' na pierwszy sparing spróbować robić salta (bo to nic według ciebie nadzwyczajnego), a dopiero później się wypowiadać oraz tak, uważam tego wariata za idiotę, ale widowisko zrobił niezłe.
Zgłoś
Avatar
feku2710 2019-06-29, 13:34 3
Dobry jest trochę musiał bym się nagimnastykować żeby mu wpierdolić
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2019-06-29, 14:30 9
TY kurwa,wariata widziałeś??
To patrz na tego.
Poznasz prawdziwe znaczenie pojęcia - Wariat.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-06-29, 14:31 1
feku2710 napisał/a:

Dobry jest trochę musiał bym się nagimnastykować żeby mu wpie**olić



Też o tym pomyślałem. Uważam, że jakbyś już złapał go za kostkę to byłby jego koniec. Wyraźnie widać, że ma słabe kostki
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2019-06-29, 15:34 5
@zwierzak30, skoro chcesz prawdziwego wariata to zobacz sobie Johnny Walker, obecny półciężki zawodnik UFC, w którym widzę przyszłego mistrza swojej kategorii.
ukryta treść


Bo to Ty wysłałeś to jakiś nafetowany neardentalczyk z chujowym rekordem.
Zgłoś
Avatar
FralTral 2019-06-29, 16:10
Tera stare filmy z yt sa w modzie ?
Zgłoś
Avatar
Bertwiadomo 2019-06-29, 16:39 2
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-06-29, 22:02 1
Tęsknie za Pride gdzie dozwolone były kopy na łeb gdy zawodnik leżał tak samo kolana na głowę w parterze.Do tego japońce na widowni,którzy nie buczeli jak bydło ,szanowali walkę w parterze i takie smaczki że jak ktoś walczył w kimono to mógł dusić przeciwnika pasem od tego stroju.Amerykance promują swoich przydupasów tym,że jak jesteś np z innego państwa to przechodzisz testy antydopingowe,a swoich pupilków dla których przychodzi tłuszcza,one dziwnie omijają póki leci hajs.
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-06-30, 1:36
C0C0JUMBO napisał/a:

Czy wariat? Umiejętność zrobienia salta nazywasz wariactwem?... Trochę oryginalne, ale jak bije kurdupla to nie robi na mnie wrażenie. Gdyby miał równego sobie to by się nadział na długą noge i po popisach...



Zero szacunku do chinola za startowanie do Fedora

Zgłoś
Avatar
killua 2019-06-30, 8:18
Każdy kraj ma takiego Pereire na jakiego zasługuje
Zgłoś