18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
charliegreen 2011-12-14, 0:57
Kiepsko tłumaczy ta baba. Przecież on mówił o tym, że ma dosyć bab z kutasami!
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2011-12-14, 1:09 2
Powell napisał/a:

niestety nasz głupi naród bał się zagłosować na kogoś innego niż PO byleby PiS nie wygrał... i tak źle i tak kurwa niedobrze a ja mówię żeby tych wszystkich opierdalaczy rozstrzelać

btw było to w jakiś wiadomościach? Bo ja to już dawno przestałem oglądać to ustawiane gówno typu fakty



i kto wejdzie do sejmu? Ty? Cejrowski? a moze kurwa Wojewódzki?

Jedno jest pewne, Polacy mają taką mentalność, że nawet jeśli matka Teresa byłaby Polką i została posłanką na Wiejskiej to i tak to koryto zamieniłoby ją w świnie.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-12-14, 3:01
Ropa, ropa, gdzie jest ropa?
Zgłoś
Avatar
detox9 2011-12-14, 6:53
kurwa to nie jest lektor tylko tłumacz, a to jest roznica.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-12-14, 8:31
my walczymy o to żebyśmy dalej mogli płacić 80% naszego na złodzieji i żeby nas w konia robiono ale właśnie tak zostaliśmy wychowani już jakiś czas temu i tak jest wygodnie
Zgłoś
Avatar
rabbit777 2011-12-14, 9:16 2
ticorr napisał/a:

materiał nie jest o Grecji, kurwa wasza mać, a o Polsce - że ledwo co wyszła spod okupacji radzieckiej, a już gna w ramiona kolejnych okupantów z Niemiec i Francji... urzędasy tłumaczą to tym, że okupacja Brukseli jest lepsza od tej moskiewskiej, co jest jakimś pojebanym absurdem i aż prosi się tu o trybunał stanu dla takich popaprańców... i aż wstyd, że musi nam to wykładać angielski polityk... no ale z drugiej strony: ta banda lewaków z Wiejskiej sama się przecież nie wybrała... i tu ślę podziękowania dla polskich wyborców... chuj wam w imię...



Znalazł się kolejny faszysta, pisowiec, rasista i homofob!
Dobrze Nam bedzie, byleby ktoś (rosja, niemcy, Bruksela, wyspy bezludne) zaczął sterować Polską. Trzeba się komuś podporządkować, bo sami jesteśmy za głupi. To jest kurwa myślenie naszych elit i rządu...
Kurwa, przecież mamy 21wiek. Niech sobie na googlu poszukają jak normalnie rządzić i coś z tego wyjdzie lepszego niz teraz. Banda krzywych chujów...
Zgłoś
Avatar
longlong7 2011-12-14, 9:43
lektor PISda
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2011-12-14, 11:14
Co mnie to do kurwy obchodzi, na sadolo wchodzę żeby się oderwać od tego typu tematów...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-12-14, 12:06 1
Cytat:

tak, wszędzie jest spisek a światem rzondzi putin z mendelejewem


sadzac po ortografi toba jeszcze 'rzondzi' twoj kot
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2011-12-14, 13:04
W końcu się coś ruszyło w tym sejmie, bardzo się z tego ciesze
Zgłoś
Avatar
bania88 2011-12-14, 13:57 1
Jak to powiedzial Korwin Mikke "Demokracja to ustroj, w ktorym rzadzi glupota. Przeciez wiadomo, ze glupich jest wiecej niz madrych." Czy jakos podobnie
Zgłoś
Avatar
kanapkazesrem 2011-12-14, 14:36 1
Piti1234555 zgadzam się z Tobą pomimo, że to teorie spiskowe, ale na to, to wygląda...

A tak poza tym Panowie nie ma co narzekać bo gdyby nie Unia to byśmy nie mieli naszej zielonej wyspy, a mentalnością polaków zawsze było narzekanie na wszystko w około, wszystkim nie dogodzisz... Fakt Unia ingeruje w suwerenność,ale pamiętajcie, że te wszystkie kraje nie popadły w kryzys i bankructwo nie przez unie, która de facto wpompowała i dalej pompuje im pieniądze, a przez własną zachłanność, głupotę i pierdolonych spekulantów. Pamiętajcie że Unia nam nie mówi jak mamy ustrzec się kryzysu, nasz rząd stara się to zaplanować indywidualnie (nie wiem czy już są jakieś podjęte kroki czy tylko gadanie). Teraz wsiądziecie do swojego auta ściągniętego z niemczech, zadzwonicie za 9gr/min do swoich kobiet, na wakacje polecicie do Hiszpanii bądź gdzie indziej, ale dalej będziecie pierdolić, że Unia to drugie ZSRR i chce nami manipulować oraz zniewolić-ustrój podobny bo na tym polega wspólnota (a komunizm w teorii jest na tym oparty) ale kurwa, prosze...
Zgłoś
Avatar
dhany 2011-12-14, 15:42 1
Powell napisał/a:

niestety nasz głupi naród bał się zagłosować na kogoś innego niż PO byleby PiS nie wygrał... i tak źle i tak kurwa niedobrze a ja mówię żeby tych wszystkich opierdalaczy rozstrzelać



I tu się kolego z tobą zgodzę w 100%. Dopóki przy władzy będą te same mendy w tym kraju nigdy nic się niezmienni .
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2011-12-14, 17:40
Hahahaha jebane napinacze już napierdalają jakie ich życie jest zjebane, a Tusk to kurwa drugi Stalin. Mam dla was dobrą radę - pierdolnijcie się w głowę. Rządy PO nie były ani fatalne, ani dobre... po prostu były średnie, ale lepsze od rządów PiS. A teraz idźcie oglądać dalej filmiki w necie i wymyślajcie kolejne teorie spiskowe, przynajmniej jest zabawnie. Chuj wam w oczy
Zgłoś
Avatar
S................k 2011-12-14, 18:11
Tu nie chodzi o jakieś spiski, tu chodzi o to, że mamy dać 100mld zł na ratowanie strefy euro, do której należymy, tu chodzi o to, że nasza suwerenność jest ograniczona! To jest najgorsze w tym wszystkim, a ludzie mówiący, że bez UE bylibyśmy w ciemnej dupie niech popatrzą na wzrost gospodarczy od 1989 roku do 2004 kiedy to w UE nie byliśmy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie