18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
.................. 2009-12-02, 11:18
xqvz napisał/a:

znienacka


To prawie jak Pani Halinka, chociaż ona jest bardziej przewidywalna. Fakt, masz przejebane, że cię tak z każdej strony "atakują".

A widzisz, już jest pode mną.
Zgłoś
Avatar
JDRK 2009-12-02, 13:01
kreatywnynick napisał/a:

Obrazek

".RU" wiele tutaj wyjaśnia...



gratuluje spostrzegawczości, ja nawet nie zauważyłem, tego ".RU" poprostu na jednym zdjęciu zobaczyłem cyrylice i już wiedziałem, że to u Ruskich:P
Zgłoś
Avatar
i................t 2009-12-02, 14:32 3
agata.roczniak.com.pl/ <---- Każdy chciał by mieć taką ale niektórym wózek przeszkadza. Ja się zakochałem.
Zgłoś
Avatar
Vaskez 2009-12-02, 23:17
Nie podoba mi się.

A ostatnia ta czarnulka na pierwszej stronie to piękna kobieta, chuj że jeździ na wózku, mogł bym się z nią spotkać
Zgłoś
Avatar
b................a 2009-12-03, 10:49
To jest ten ludzki humanitaryzm.Pozwolić przeżyć jednostkom, które nie są w stanie same iść przez życie i utrzymywać przy nim osoby "warzywa"leżące bez ruchu w szpitalach z rurą w gardle przez x lat..Potem dziwią się ,że jest przeludnienie na świecie.Ludy pierwotne wiedziały co robią eliminując upośledzone jednostki zaraz po urodzeniu.
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-03, 10:54
barsta napisał/a:

Ludy pierwotne wiedziały co robią


Czasy się mocno zmieniły i jest to co jest. Nawet na własne życzenie nie można się zabić, popierdolone to wszystko kurwa mać.
Zgłoś