18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2021-04-06, 16:54
Misiek_KRK napisał/a:

@Halman
Muszę Cię zdziwić.



mnie się nie da zdziwić, wyjaśniłem jak można sprawdzić kto dał piwo w danym temacie wiec po co te tłumaczenia?
Zgłoś
Avatar
Noemi1998 2021-04-06, 17:53
nie pierwszy i nie ostatni gówniany fejk na sadolu
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-04-06, 18:38
Blady-34 napisał/a:

Dokładnie... Jak takie gówno ląduje na tej stronie? Jeszcze na głównej, ja pierdole co za debile dają temu piwa?



Ślepi jesteście, czy ki chuj? Przecie wrzuta od admina, a wrzuty od adminów albo od Lodzi admin sam pompuje browcami z fejkowych kont i wrzuca na główną... Nie ma nowych wstawek na crazyshit, liveleaku ani kaotic, to trzeba jakieś gówno z jutuba wrzucić, żeby kilka szekli za wyświetlenia wpadło na obiadek...
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2021-04-06, 19:08 3
NiemiecWaszPan napisał/a:

Ślepi jesteście, czy ki chuj? Przecie wrzuta od admina, a wrzuty od adminów albo od Lodzi admin sam pompuje browcami z fejkowych kont i wrzuca na główną... Nie ma nowych wstawek na crazyshit, liveleaku ani kaotic, to trzeba jakieś gówno z jutuba wrzucić, żeby kilka szekli za wyświetlenia wpadło na obiadek...



Rzadko kiedy się z tym ćwokiem powyżej zgadzam, ale tym razem muszę.
Zgłoś
Avatar
cypherus 2021-04-06, 19:56
dobre dupsko
Zgłoś
Avatar
kahn45 2021-04-06, 21:07 1
sebito napisał/a:

kto normalny dalby pizdzie otwierac szampana



Ruchalbym

Zgłoś
Avatar
Byku35 2021-04-06, 22:01
za płaska ta dupa

nie
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-04-06, 22:17 1
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

babochłop otwierał jabola? Ja bym sobie na to nie pozwolił żeby kobieta przy mnie otwierała wino.



No to babochłop, czy kobieta???
Jak dla mnie całkiem rozsądna dupa, trochę gruba, no może nie gruba, ale nieszczupła. Ale ruchable jak dla mnie, w końcu nie jestem chodzącym sześciopakiem. Więc kurwa wyjaśnij, dlaczego uznałeś ją za babochłopa??? Bo nie wygląda jak nastolatka żywiąca się wyłącznie sałatką?
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2021-04-07, 13:49
Misiek_KRK napisał/a:

@Halman
Muszę Cię zdziwić. Wolę dać piwo za to gówno, niż piwo za filmik o pedałach



Kolejny genetyczny nieudacznik.

Wolisz robić loda niż być jebany w dupę, a zdrowy mężczyzna nie zrobi nic z tych rzeczy.

Daję modowi chuja uciąć, ze jesteś telewidzem.
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2021-04-08, 12:35
Będziecie kurwa debatować o butelce czy pękła czy nie, a jak mi raz browar na chodnik jebnął tak, tak się odbił robiąc salto i na trawę potoczył. Brakowało tylko żeby zaczął rapować.
Zgłoś