18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
Avatar
Loaloa 2013-06-07, 19:41
Łooooo, przedmurze z natarciu. Jestem już lewakiem, komunistą, żydem, teraz islamistą. Proszę, niech mnie ktoś jeszcze nazwie masonem i reptilianinem. Bardzo mi tych dwóch tytułów brakuje do kolekcji.

Katolicyzm w Europie powoli przestaje być problemem. Jeszcze nie tak dawno był nim w Hiszpanii, a już skrajnym przykładem jest Irlandia - jeszcze 20 lat temu mały, zapyziały i biedny kraik będący praktycznie prywatnym folwarkiem Kościoła. Polscy katolicy w pełni zasługują na krwawą konfrontację z radykalnymi islamistami. Może wreszcie na własnej skórze poczują jak to jest być zaszczutym przez bezwzględną i przemawiającą wyłącznie językiem przemocy religię. Tak bardzo nienawidzą muzułmanów a sami są dokładnie tacy sami - od dziecka zindoktrynowani i wychowani w "jedynej słusznej wierze". Aż chciałoby się zacytować fragment biblii o drzazdze i belce w oku. Najbardziej rozbawia mnie argument o tym, że katolicyzm to teraz bardzo łagodna religia i biskupi nikogo nie każą mordować. Wszystko fajnie, tylko, że to jest zasługa świeckich prądów, a nie samego Kościoła. On został zmuszony do przestrzegania świeckiego prawa. Ta instytucja nigdy z własnej woli nie oddała raz otrzymanych przywilejów.
Zgłoś
Avatar
PGY 2013-06-07, 19:51
Powiem tak. Osobiście nie uważam się za rasistę. To, że powiem "jebać zydów" za to jacy są stereotypowo są cwaniacy, to że powiem jebany cygan (tych akurat nie dzierżę, chuj im w dupe wszom) nie znaczy że jestem rasistą. Jeżeli czarnuch, żyd byłby dla mnie w porządku (jako jednostka, kumpel) w życiu nie miałbym pretensji ze względu na jego pochodzenie czy kolor skóry. Ale kurwa, islamów (religii ) nie akceptuje w moim ojczystym kraju z prostego powodu - ich tok rozumowania narusza moją wolność. A wszystko potrafię poświęcić w imię wyrozumiałości i tolerancji, ale nie honor, godność i wolność, każdy zasługuje na odrobinę szacunku jeśli nie okazuje pogardy.
Zgłoś
Avatar
Czarcisyn 2013-06-07, 20:56
Islam nie jest religią pokoju tylko ciągłej wojny z niewiernymi. Niezależnie od tego jaki by muzułmanin nie był NIGDY nie będzie pokojowo nastawiony do innych religii. Broniąc ich LoaLoa ignorujesz podstawowe fakty dotyczące ich wyznania. To co się dzieje w Europie Zachodniej jest jednym z tych dowodów na ich zacofanie i mentalność, ponieważ kierują się swoją religią i będą trwać w tym bajzlu razem. Dla mnie powinno się ich odseparować od cywilizowanego społeczeństwa, które wojny religijne ma już za sobą. Zdaję sobie sprawę z ciemnoty panującej dzisiaj w Polsce, ale u nas potrwa to jeszcze z góra 2 pokolenia, a na tej ich pustyni tak nie będzie, bo ich religia dominuje życie codzienne. Chciałem wyrazić tylko swoje zdanie na temat Islamu i coś dodać do Twojego komentarza. Bawcie się dalej w pojedynki słowne
Zgłoś
Avatar
pinio09 2013-06-07, 21:11
Tak samo katolicyzm i islam to głupota. Tyle o ile katolicyzm jest bardziej cywilizowany, przez wieki z krwawych krucjat i polowań na czarownice przerodził się w biznes. Kościół katolicki stał się instytucją, ponieważ zauważyli, że rozwiązywanie problemów łatwiej przychodzi z pełnym portfelem. A co za tym idzie mają dużo większe wpływy i wszelkie nieprzyjemne wątki starają się zatuszować lub bardzo, czasem na siłę pokazać, że Kościół ten się zmienił. Co do islamu, niby religia starsza, ale głupsza co prosto można wyjaśnić. Większość wyznawców islamu to idioci bez podstawowej edukacji, albo idioci po szkołach - tylko tacy wysadzają się w powietrze. Bo kto normalny cieszy ryja jadąc wyładowanym ładunkami wybuchowymi samochodem z allahem akbarem i się wysadza... To ludzie bez perspektyw, nie mają niczego, a gdy wstępują w szeregi dżihadu to dostają i kobiety, i dom, i często szkołę. Życie dżihadysty to jedyne co znają.
Więc obie religie są do niczego, tyle, że katolicyzm szybciej przeszedł zmianę i przystosował się do panujących warunków, gdzie islam dalej tkwi w wieku XII.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-06-07, 21:19
Loaloa napisał/a:

Najwięcej rasistów jest w kraju, w którym prawie niema ludzi innych ras.
Najwięcej przeciwników islamu jest w kraju, w którym prawie nie ma muzułmanów.
Ciekawe co na to psychiatrzy?



w Rosji nie ma innych ras? haha
i ty nie jestes Rasista? a uzywasz slowa RASA?
Zgłoś
Avatar
castagir 2013-06-07, 22:06
pinio09 napisał/a:

Co do islamu, niby religia starsza



Religia brudasow jest o ponad sześćset lat młodsza - to chyba spory kawał czasu.

Co do samego koranu. Jest to zwykła kopia składająca się z fragmentów Bibli i tory wykonana przez pojebanego pedofila i morderce, aby w tamtym czasie zrobić niezły hajs i zdobyć władzę w swoim śmierdzącym kraju.
Jeśli istnieje jakieś życie poza grobowe to ten cały mahomet ciągle umiera ze śmiechu od prawie półtorej tysiąca lat patrząc na całe stada tych buraków wierzących w te posrane brednie, które on wymyślił.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-06-07, 23:39 3
@Loaloa

Już przestań pierdolić na ten kościół katolicki naprawdę. Od wielu lat z wiarą nie mam nic wspólnego. Pochodzę z miasta które jest prawie drugim Watykanem a jakoś żaden ksiądz czy biskup mnie w domu nie nachodził. Kumpel mnie poprosił na świadka to poszedłem do swojej parafii [parafia bardzo mała każdy każdego zna] to nikt słowem nie skomentował, że mnie tam nie było od n lat.
Islam odpierdala - wybuchy w Madrycie, w Londynie, do tego morderstwa w Niemczech czy Woolwich uzasadniane przez psycholi motywami religijnymi. I pewnie masa innych dziwnych przypadków o których media milczą.
Dziękuję bardzo.
Księża cię skrzywdzili w dzieciństwie? Pewnie, że jest za co ich krytykować ale w porównaniu z islamem oni są niewinni jak niemowlę w kołysce.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-06-08, 0:08 1
!Timon napisał/a:

@Loaloa

Księża cię skrzywdzili w dzieciństwie?.



Może problem loali polega na tym że jednak go nie skrzywdzili a on tak bardzo tego chciał . Poczuł się odrzucony i w akcie desperackiej zemsty pluje jadem na KK .
Zgłoś
Avatar
GrenAcid 2013-06-09, 22:38 1
Loaloa napisał/a:

Łooooo, przedmurze z natarciu. Jestem już lewakiem, komunistą, żydem, teraz islamistą. Proszę, niech mnie ktoś jeszcze nazwie masonem i reptilianinem. Bardzo mi tych dwóch tytułów brakuje do kolekcji.



Jesteś również masonem i reptilianem....ale co najważniejsze zwykłym IDIOTĄ i bardzo prawdopodobne ze ciulem...no ale mogę się mylić.
Zgłoś