18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2012-12-17, 23:29
@HAL-9000

Poznaj znaczenie magicznego słowa 'formatowanie'.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2012-12-17, 23:31
Nie ma to jak dsDNA z 5 nukleotydami na skręt plus do tego dwunukleotydowy gen...
Zgłoś
Avatar
marquis 2012-12-17, 23:33
ani to śmieszne, ani mądre... gówno jakieś.
Zgłoś
Avatar
macio.sz 2012-12-18, 0:23
i'm polish więc piwko
Zgłoś
Avatar
k................z 2012-12-18, 2:35
SmokeTatum

w miare zobrazowales mi to o czym pobąkują Ci wracający z niemiec, wiem ze tam jest o tyle łatwiej ze sa jasno opisane zasady i mozna bez niczego praca zdobyć wiele a w Polscie bez niczego mozesz zapierdalac i ew. stac Cie na zycie by zapierdalać dalej
Zgłoś
Avatar
SmokeTatum 2012-12-18, 18:03 1
kokroucz
Taka natura ludzka ze zawsze czegos brakuje, siedzisz w Polsce to chcesz spierdalac za granice zeby, byc kims i odniesc jakis sukces. Jestes za granica to tesknisz za Ojczyzna i Rodakami bo zawsze bedziesz sie czul obcy. A co do niemcow moge jeszcze dodac ze zarcie tutaj jest tak chüjowe ze co jakis czas rodzina mi wysyla paczke z polskim zarciem. Bo gdybym mial caly rok wpierdalac niemiecki pokarm to by mi przewod pokarmowy spierdolil do Ojczyzny. Ciezko to opisac wiec dam przyklad- Jedna z tradycyjnych Niemieckich potraw nazywa sie "grünkohl" dummschwatzen.de/uploads/Gruenkohl2a.JPG
Jak dla mnie wyglada jakby ktos najebany na grilu wpierdalal trawnik i puscil pawia, zona muwila ze taksamo smakuje. Ja dajboze nie mialem okazji prubowac.
Zgłoś
Avatar
nalep 2013-02-12, 16:41
SmokeTatum, moze piszesz madrze ale jebiesz ortografami ze chuj
Zgłoś
Avatar
SmokeTatum 2013-04-03, 22:13
powiedzial bym ze to przez pobyt za granica bo juz 9 lat na tym wypizdziewie siedze ale jest tu chuj a nie prawda, kolejna wymowka to ze jak jeszcze w polsce bylem to mi dysortografie stwierdzili ale to tez takie pierdolenie bo te wszystkie dys... to takie uzalanie sie nad wlasna pizdowatoscia. Jakos jak tak pisze co mi na mysl przychodzi to jebie takie byki i jestem zbyt leniwa kurwa zeby kazdy tekst potem mielic ponownie w poszukiwaniu bledow.

PS Tarantino tez podobno ortografy jebie ;D
Zgłoś