18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JankoSado 2014-12-22, 19:19
Melek12 napisał/a:

Wy się dziwicie ? od lat kombinujemy więc w czym problem ?



Może kombinujemy, ale w takim korku oceniam kilka godz. pałowania to i ja zwątpiłbym i ruszył za tym polskim autem.
Zgłoś
Avatar
artur1792 2014-12-22, 19:44
...

creatorv7 napisał/a:



Widać tobie nie tylko wchodził ale ładował cię tak mocno w dupę, że wychodził gębą. Stąd znasz tylko jedno zdanie i masowo wklejasz w każdy post, jak bot.



wejdz na moje konto i pokaz mi kiedy taki post napisalem???? i kurwa tak do mnie pisze pizda co ma konto od pol roku i tylko 10 postow, 0 tematow i kurwa 9 piw postawionych ..... konto z kwejka przeniosles na sadistica? i kurwa najlepsze bo te 10 postow to kazdego pedal krytykowac probuje....
Zgłoś
Avatar
clutchh 2014-12-22, 20:00 1
Co za je***e cebulaki. Wszędzie trzeba pokazywać jakim Polsza jest wieśniackim krajem? Nie dość że kutas przekroczył ciągłą wjeżdżając na ten pas i jechał poboczem to jeszcze ma w aucie muzyczkę typowego Polaczka z taniego auta tankowanego za hajs starych, i jeszcze z tyłu piszczą jakieś w dupe jebane cnotki z Wejherowa.
Zgłoś
Avatar
Aloaloo 2014-12-22, 20:26
W tym roku też byłem w Chorwacji autem i byłem zmuszony jechać podobnie do nich ale ze względu na to, że nie załączał się wiatrak a nie chciałem zagrzać auta więc myk na prawy i jak temperatura zeszła to z powrotem w korek a te lebiody to idioci. A później dziwota, że opinia jest jaka jest.
Zgłoś
Avatar
MoMeK71 2014-12-22, 20:32
Jedyne co w tym filmie dobre to muzyka a tak to sama cebyla którą powinni zatrzymac i najebac w szmaty. Dziękuje pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2014-12-23, 0:40
hmmm jak by im wyruchali laski tro by nie było im do śmiechu
Zgłoś
Avatar
solidsnake 2014-12-23, 3:23 1
sam nieraz jeździłem z koleżką który podobne rzeczy robił i zrobił bym tak samo jak oni
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2014-12-23, 16:46
Nie tylko Polacy tak robią. Do Chorwacji jeżdżę od 6 - 7lat, nawet nie pamiętam, ale zawsze z ojcem wkurwialiśmy się na takich debili, bo człowiek kulturalnie stoi i czeka i zazwyczaj to Niemcy właśnie tak robią. Wpierdzielają się na chama na awaryjny i jadą zadowoleni, kiedyś było śmiesznie bo ludzie się wkurwili i razem blokowaliśmy nieco pas awaryjny (gdy był korek) i pech chciał że zablokowaliśmy złego Niemca a za nim jechała policja na motorze Oczywiście mandat i tyle, widzielibyście miny innych kierowców
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2014-12-23, 18:39
a gdyby znalazł się "strażnik z tira" to byłby płacz i lament ze blokuje pas i pobocze eh
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2014-12-24, 17:04
ukcioo napisał/a:

a gdyby znalazł się "strażnik z tira" to byłby płacz i lament ze blokuje pas i pobocze eh



Ciągnik siodłowy jest za duży i szybko pasa nie odblokuje a auta tak. Chodzi o zasady i kulturę a nie buractwo
Zgłoś