18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
M................w 2017-11-03, 15:06 10
-_BrD_- napisał/a:

@hfbnmiuytp Nie po to mam tora za vpnem i dodatkowo zespoofowanym dnsem, żeby kasować jakieś głupie posty.


Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-03, 19:33
crystaldragon
jasne że nie wracają,
ale ja znam za to takich którzy pracują pięć dni w tygodniu, potem przepierdalają kasę w dwa dni wolne,
mówią jak jest zajebiście, czasem przylecą do Polski do rodziny jak ktoś zafunduje,
a jak się ich pytasz ile zaoszczędzili to wystarczy ich wyraz na twarzy
Zgłoś
Avatar
piotrFr 2017-11-03, 20:44 1
elfis napisał/a:

crystaldragon
jasne że nie wracają,
ale ja znam za to takich którzy pracują pięć dni w tygodniu, potem przepierdalają kasę w dwa dni wolne,
mówią jak jest zajebiście, czasem przylecą do Polski do rodziny jak ktoś zafunduje,
a jak się ich pytasz ile zaoszczędzili to wystarczy ich wyraz na twarzy


Czyli żyją normalnie? Dlaczego każdy uważa, że pracując za granicą trzeba zrec konserwy i kisic kasę w skarpecie?
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-04, 8:55 1
piotrFr
gratuluję, z takim gównianym podejściem do życia na pewno możesz założyć rodzinę, a nawet jak nie zamierzasz to gratuluję wyobraźni,
ps.
czy ja mówiłem coś o konserwach i skarpetach
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2017-11-04, 10:19
@BrD, mój post to był taki sarkazm względem tych, którzy myślą i żyją info z TV śniadaniowych
Zgłoś
Avatar
piotrFr 2017-11-04, 10:41
elfis napisał/a:

piotrFr
gratuluję, z takim gównianym podejściem do życia na pewno możesz założyć rodzinę, a nawet jak nie zamierzasz to gratuluję wyobraźni,
ps.
czy ja mówiłem coś o konserwach i skarpetach


Gówniane podejście do życia? Napisałeś, że 5 dni pracują a w wolne dni wydają pieniądze. Tak żyją ludzie normalni. Nie widziałem nic, że tyraja, by chlac cały weekend. To jak to powinno wyglądać? 5 dni w pracy a weekend na kanapie? Pracuje 3,5 dnia w tygodniu, pozostałe dni jeżdżę gdzieś z dzieciakami i wydaje pieniądze które zarobiłem, bo mam już rodzinę i nieźle się nam żyje. Do Polski jadę raz na parę lat. Czyli wg twoich standardów jestem nienormalny
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-04, 15:58
piotrFr napisał/a:


Gówniane podejście do życia? Napisałeś, że 5 dni pracują a w wolne dni wydają pieniądze. Tak żyją ludzie normalni. Nie widziałem nic, że tyraja, by chlac cały weekend. To jak to powinno wyglądać? 5 dni w pracy a weekend na kanapie? Pracuje 3,5 dnia w tygodniu, pozostałe dni jeżdżę gdzieś z dzieciakami i wydaje pieniądze które zarobiłem, bo mam już rodzinę i nieźle się nam żyje. Do Polski jadę raz na parę lat. Czyli wg twoich standardów jestem nienormalny


Tobie naprawdę gratuluję i tak naprawdę nie zdziwiła mnie bardzo ta odpowiedz, spodziewałem się jej
jednak żal mi tych wielu Polaków na emigracji którzy pracuję pięć dni w tygodniu , aby w pozostałe dwa przepić co zarobili, jednak
Polskę mógłbyś odwiedzać częściej, choćby dlatego że urodziłeś się tutaj,masz też mniej lub bardziej bliskich, ale nie mi to oceniać,
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
piotrFr 2017-11-04, 18:25 1
elfis napisał/a:


Tobie naprawdę gratuluję i tak naprawdę nie zdziwiła mnie bardzo ta odpowiedz, spodziewałem się jej
jednak żal mi tych wielu Polaków na emigracji którzy pracuję pięć dni w tygodniu , aby w pozostałe dwa przepić co zarobili, jednak
Polskę mógłbyś odwiedzać częściej, choćby dlatego że urodziłeś się tutaj,masz też mniej lub bardziej bliskich, ale nie mi to oceniać,
pozdrawiam


Może i bym mógł ale znajomi czy rodzina przyjeżdżają do mnie. Jak masz pracujesz to nie masz dużo czasu a w urlop wolisz odpocząć. Wyjazd do Polski to wieczne załatwianie itp. Kwestia powodu emigracji, w moim wypadku nie chodziło o pracę ani pieniądze, bo pod tym względem w Polsce nie narzekalem. Żyje tam gdzie mi dobrze i to jest klucz do wszystkiego.
Zgłoś