18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Śmiać mi się chciało bo wstydu już dawno nie mam, ale z drugiej strony trochę przykro bo przez zapijaczony margines społeczny ciężka praca tysięcy uczciwych Rodaków
idzie na marne i często niesłusznie jesteśmy postrzegani jako ludzie gorszej kategorii.



Materiał własny.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2021-10-27, 19:43 2
Jakubbb napisał/a:

Upublczniając ten materiał po prostu robisz jeszcze gorzej, Ci ludzie mają dzięki temu większy zasięg.
Pamietajcie, debili nie wolno pokazywać w żadnej tv, youtube itp. - bo to im po prostu pomaga.


Racja ale dzisiejszy świat działa trochę tak jak w filmie z 2006 roku "Idiokracja".
Patologiczne treści same się niosą i zyskują wyświetlenia nie wiadomo skąd i dlaczego Chyba każdy twórca na YouTube to dostrzegł że nim filmik głupszy tym prędzej się rozchodzi.
Ja ten filmik wgrałem tutaj bezpośrednio z dysku żeby na YT nie nabijać sobie wyświetleń
Zgłoś
Avatar
BlackSteel 2021-10-27, 21:23
Pewnie ze Szczecina.
Zgłoś
Avatar
Mocz 2021-10-27, 22:41
OpenStreetMaps napisał/a:

Halczak powiedz mi jak to jest spaść na drugą pozycję pod względem udostępnianych materiałów na tym portalu ?
Co się z tobą dzieje że ostatnio tak słabiutko i ktoś cię mocno wyprzedza ?
Jeszcze raz dzięki za te życzenia świąteczne
W rewanżu życzę ci powrotu do dawnej formy. Dla dobra tego portalu.



Idjoto, te hale, bongmany, ten teraz, czy fantastiko to są pracownicy tego portalu



Jeden chuj to to samo oni
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-10-28, 2:23
Kacu63 napisał/a:

(...) a życie z takimi to juz w ogole nie moja bajka.


No ja nie rozumiem właśnie po co autor filmu zdecydował się na końcu wejść w dyskusję z zachlaną patusiarą - i po co w ogóle szuka sensacji tam gdzie jej nie ma (no bo to tak jednostronne pokazywać palcem polską patolę, zupełnie jakby Niemcy nie mieli w takim samym wydaniu własnej).
Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2021-10-28, 13:11
BillWilkins napisał/a:

Polacy za granicą to jebana hołota, przynoszą wstyd. Kiedy pracowałem w Czechach to codziennie byli zwalniani za picie i ćpanie. Robili burdy na hotelu, interwencja policji była codziennością, Polka co miała 2,5 promila chciała iść do pracy potem się tłumaczyła jednym kieliszkiem wina do obiadu. Istna patologia. W pracy Polak Polakowi świnie podkłada. Fantastyczni byli Serbowie, zawsze pomocni i życzliwi a Polak......



Za granica jak Ci Polak nie pomógł, to już ci pomógł.
Zgłoś
Avatar
K................w 2021-10-28, 22:20
Widzę, że ruchania tam nie brakuje jak ktoś gustuje w menelicach
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-10-28, 22:57 1
Wy wszyscy co tam napierdalacie na emerytury starych ssmanow, wy wszyscy jesteście śmieciami i debilami którzy byli zbyt głupi by w Polsce sobie poradzić. Najgorsze te kurwy co wyjechaly, a poprzez głosowania chcą nam tutaj życie ustawiać. No i najwspanialsi nasi medycy co wykształcili się za państwowe 500tys kazdy i odrazu spierdolili tam kasę robić bo tu "nie ma perspektyw".
Zgłoś