18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
hellbwoi 2016-09-13, 11:17
@Avalanger, odstaw dopalacze..

@Gundis, lubisz gejowskie hymny?
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-09-13, 11:50 1
Jak dla mnie, to Ty gościu (autorze) jesteś typowym Polakiem za kółkiem. Jeżdżę tą drogą i w życiu nie przyszło mi do głowy robienie kompilacji z banalnych zdarzeń drogowych. Co Ty kurwa nie masz znajomych? Nudzisz się?
Zgłoś
Avatar
krecior81 2016-09-13, 13:17
Zenon Zykfryd napisał/a:

Sam robię około 100 tys. km rocznie i nie wyobrażam sobie takiego hobby jak zbieranie filmików. Kartę z rejestratora archiwizuję jedynie gdy nagrane jest zdarzenie, które można dwuznacznie interpretować lub bezpośrednio dotyczy mnie.

Natomiast gdybym zgrywał każdego zakręcającego/zawracającego/wyprzedzającego to sam stałbym się jednym z nich... i stwarzałbym od chuja niebezpiecznych sytuacji szukając nowej karty...

Kolego wrzuć na luz bo prędzej czy później sam doigrasz się nagrania na kamerkę i upublicznienia w sieci... To takie Polskie!

Janusz Januszowi wilkiem...



To samo chciałem napisać, takich chujowych filmików to miałbym pełno, tylko skoro one mnie bezpośrenio nie dotyczą to chuj z nimi, a wymuszenia czy zajeżdzaie drogi to w polsce normalka i codziennie przejeżdzając przez miasto kilka debili sie znajdzie
Zgłoś