18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Polacy zatrzymani w Szewcji
kaktus83 • 2016-02-09, 21:12
Ma ktoś adres aresztu na który należy wysłać kontener piwa ?

Planowali atak na ośrodek dla uchodźców? Szwedzka policja zatrzymała dziesięciu Polaków
• Szwedzka policja zatrzymała 14 osób, mających planować atak na ośrodek dla uchodźców
• Wśród zatrzymanych jest co najmniej dziesięciu Polaków
• O sprawie został powiadomiony polski resort spraw zagranicznych
PAP/EPA / Drago Prvulovic
Szwedzka policja zatrzymała grupę osób, które miały planować atak na ośrodek dla uchodźców - podaje Radio Zet. Wśród zatrzymanych jest co najmniej dziesięciu Polaków. Wszyscy mieszkają i pracują w Szwecji.

Miejscowa policja twierdzi, że mężczyźni chcieli zaatakować ośrodek dla uchodźców w miejscowości oddalonej o 60 km od Sztokholmu. Przy zatrzymanych policjanci znaleźli m.in. noże i siekiery.

Szwedzkie służby sprawdzają, czy Polacy mają jakiś związek z ugrupowaniem neonazistowskim, którego kilkudziesięciu zamaskowanych członków w styczniu rozdawało w centrum Sztokholmu ulotki i nawoływało do atakowania imigrantów.

O zatrzymaniu Polaków poinformowane zostało polskie ministerstwo spraw zagranicznych.
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2016-02-10, 1:08
Gdzie ponton z Cwelstop? Może i chcieli narozrabiać ale takie informacje to czysty rasizm! Do prokuratury za mowę nienawisci.

Wiem że się powtarzam ale wkurwiają mnie te zjebane lewackie podwójne standardy...
Zgłoś
Avatar
TamGdzies 2016-02-10, 19:14 1
zatrzymali ich w t-banie takie -metro- i nie za jakieś planowanie, tylko wstawili się za polką , którą obmacywał jakiś ciapak
..i jedyne co znaleźli, to nóż do krojenia płyt gipsowych.
...wiem, bo znajomy tam też był.. teraz robimy zbiórkę na adwokata..
media swoje.. byle jebani uchodźcy mieli dobrze
Zgłoś