18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Zieniu7 2013-02-24, 14:16 4
nie zgadzam sie, najbardzije na miano polaczka zasluguja Ci ktorych wlasnie o to dupa boli, tlumaczc ze nasi dziadkowie umierali za to zeby teraz uzywac slwoa polaczek itp. Ja wiem za co walczyli, uklony dla nich, jestem dumny z naszej histori ale to co teraz ludzie wyprawiaja nie mozna inaczej nazwac. Zero kultury, sami hipokrycii, zlodzieje i klamcy, nie mozna juz w kraju nikomu ufac bo kazdy robi pod siebie, nikogo nie interesuje dobro innych, to jest polaczek, ten ktory prawi moraly o tym jak dzielni ludzie gineli za wolnosc tylko po to zeby teraz wszystko przeistaczalo sie w gnoj o ile juz to sie nei stalo.
Zgłoś
Avatar
osa79 2013-02-24, 14:16 3
@koniecświata

nie dyskutuj nigdy, przenigdy z polaczkiem !!!

Oni są jak Jezus w Świebodzinie - z wierzchu beton w środku pustka...
Zgłoś
Avatar
styrbjorn 2013-02-24, 14:17
@bongman
ty Bongman zakopujesz smieci w lesie?
Zgłoś
Avatar
m................d 2013-02-24, 14:28 1
Prawda w oczy kole!
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-02-24, 14:39
BongMan napisał/a:

Nie mam pojęcia jakim cudem skojarzyłeś mój post z biedą, polowaniem na sarny, sarmatami i zagranicą... Chuj, nawet nie będę próbował dyskutować.


Sarkazm. Wiem, że to ciężka do zrozumienia forma szyderstwa, myślałem jednak, że posiadasz na tyle szarych komórek, żeby zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-02-24, 14:41
BongMan napisał/a:

Nie przesłuchałem, bo mam kaca i nie chce mi się słuchawek podłączać, ale wiem jedno. Każdy kto używa słowa "polaczek" w celu obrażania swoich rodaków powinien być wywieziony do lasu, zastrzelony i zakopany w płytkim grobie jak śmieć, którym jest.



Czyli nie jestem jedyny któremu na kacu nie chce się oglądać ludzkiego debilizmu? Zajebiście , teraz maślankę niech ktoś mi podeślę.Pół zamku i królestwa dla niego!
Zgłoś
Avatar
tsunami1906 2013-02-24, 14:46 11
Roszp napisał/a:


Tak kurwa, przez panów w sandałach, kontuszu i żupanie, zajadających kiełbasę.
Prawda jest taka, że każdy, kto się martwi o to "jak to Polska za granicą", "My Polacy", "Polak Polaka" jest po prostu pierdolonym idiotą o zaściankowym pojmowaniu rzeczywistości. Popatrz na swój wpis - po prostu szczyt biedy - byłem z kolegami sarmatami na polowaniu na sarny, upiliśmy się a teraz z ambony objawię swoją mądrość.



Lepiej uważać swoich rodaków za biedne, niedouczone, zaściankowe gówno, a samemu - jako najbardziej wartościowy i oświecony element tego chujowego narodu - zapierdalać w zagranicznej korporacji. Każdy wykształcony i oświecony wie przecież, że lepiej zlizywać ochłapy z niemieckiego stołu niż sprzedawać znicze pod cmentarzem czy prowadzić warzywniak osiedlowy w małym miasteczku, ledwo wiążąc koniec z końcem. Jasnym jest, że po stokroć lepszym człowiekiem jest ten młody, wykształcony z wielkiego miasta młodszy stażysta asystenta niemieckiego inżyniera za mityczną "średnią krajowa", niż ten zaściankowy polaczek od wspomnianego już wcześniej warzywniaka, co zapierdala za grosze, ręce ma ujebane a w niedziele chodzi do kościoła. Idiota nie wie, że w niedziele wypada iść do kina na "pokłosie", albo inny "mit Westerplatte" by jasno odciąć się od swojego parszywego, zaściankowego pochodzenia ucząc się jak było na prawdę: polaczki w białych skarpetac bili żydów, pili wódę, dezerterowali a w ogóle to od początku wojny siedzieli posrani w piwnicach i marzyli o tym, by wreszcie się poddać jakiemuś mądrzejszemu, lepiej zorganizowanemu i w ogóle lepszemu narodowi z zachodu. Sarmaci za grosze, objawiać prawdy im się zachciało. Jakby nie krzyczeli o tych swoich smoleńskach czy innych wolnych rynkach tylko robili jak mądrzejsi z zachodu nam każą, to może Panu Donaldowi udałoby się wyżebrać w Brukseli jeszcze kilka milionów i mielibyśmy prawidzwy dobrobyt: stadiony, tolerancję i in vitro.
Zgłoś
Avatar
Crowell 2013-02-24, 14:52 1
Prawdziwi z was patrioci, walka w internecie z określeniami "polaczek" i "cebulaczek"

dzieciaczki cebulaczki
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-24, 15:00 6
Ja pierdolę! Myślałem, że na tym portalu więcej jest normalnych osób, ale ilość piw dla Bongmana mnie przeraża. Ile jest wyznawców pseudopatriotyzmu i tej tandetnej dumy o rzeczy mało istotne. Zaprawdę jak politycy mają nas nie wykorzystywać, gdy się pienicie o każdą pierdołę godzącą w waszą godność. Kurwa, życie nigdy nie było "godne", czas się z tym pogodzić.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-02-24, 15:05 1
Polaczki do klecho-patrio debile.
Zgłoś
Avatar
Kondra 2013-02-24, 15:06 4
No i oburzyły się polaczki....śmieszne. Swoją drogą spinać się mogą jedynie te osoby, które poczuły się dotknięte tym filmem, bowiem mowa tam o nich.
Zgłoś
Avatar
KTU 2013-02-24, 15:10 1
Ciekawi mnie czy Niemcy wyzywają się od "niemiaszków". Nie dlatego nas nie szanują zagranicą bo się zachowujemy jak "polaczki" tylko chociażby dlatego że sami dla siebie wymyślamy takie określenia. No i oczywiście najłatwiej powiedzieć że właśnie "polaczki" się oburzyły. Nie ma czegoś takiego jak "polaczek".
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-02-24, 15:21 2
Roszp napisał/a:


Sarkazm. Wiem, że to ciężka do zrozumienia forma szyderstwa, myślałem jednak, że posiadasz na tyle szarych komórek, żeby zrozumieć.


Nie zrozumiał co napisałem, dopowiedział od siebie jakieś pierdoły o biedzie i sarmatach kompletnie niezwiązane z tematem, palnął głupotę i teraz się sarkazmem zasłania Wiedziałem, że nie ma co z tobą dyskutować, bo masz łeb pusty jak miech kowalski. "Biegnij".

Co do wszystkich ciot bez szacunku:
Urodziłeś się w polskim szpitalu. Polski lekarz wyciągnął cię z cipy i dopilnował żebyś nie zdechł. Potem poszedłeś do polskiej szkoły, w której polski nauczyciel uczył cię polskiego języka oraz polskiej kultury i historii. Wszystko co masz i potrafisz, zawdzięczasz Polsce. A ty zamiast okazać wdzięczność i szacunek, obrażasz swój kraj i rodaków. Zastanawiam się tylko dlaczego używasz polskiego języka i piszesz na polskim forum, skoro tak się odcinasz od Polski i Polaków... Dlaczego nie zrzekniesz się obywatelstwa? Jebie to hipokryzją, ale niczego więcej bym się po takich podludkach nie spodziewał. Potrafią psioczyć, ale nie mają na tyle jaj żeby poprzeć swoje słowa czynami.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-24, 15:26
filipczax_ck napisał/a:

no i tym vlogiem pokazał swoją hipokryzję jebany lewak ... zmiany najlepiej zacząć od siebie ,więc WYPIERDALAJ LEWACKI PSIE !



Zgłoś
Avatar
Kliksiu 2013-02-24, 15:36 1
hujowy ten blog na maxa...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie