18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2017-09-04, 11:07 7
@up na nas srają przez takich ćwoków jak ty co myślą, że szacunek się wymusza siłą albo ustawowo.
W tym, że wjebali tylko Polakowi widzisz spisek ale spisku żadnego nie ma. Dlaczego ZNOWU wpierdol dostał tylko Polak? Bo Niemiec, francuz hiszpan albo jakiś ciemny jakby im policjant powiedział, że nie ma przejścia i proszę się cofnąć to oni by zrozumieli. Dla nich zakaz to zakaz. Kumają.
Polaczek oczywiście zaczął burczeć pod nosem, przepychać się i napinać.
Przyjechał z dzikiego kraju pasterskiego i myślał, że sobie podyskutuje z policjantem jak u siebie i że w Danii też będzie mógł nasrać na prawo jak u siebie.
No to się kurwa zdziwił. Pan władza nie podjął z nim dyskusji na temat interpretacji przepisów tylko mu złamał tonfę na pustym łbie.
Na zachodzie nikt nie kuma tych dzikich zwyczajów z barbarzyńskiej Polski. Dymił to mu wjebali. Mieli wyjebane po całości, że jest "dumnym szanowanym Polakiem".
Wszędzie kurwa widzicie spiski przeciwko Polsce i Polakom a przyczyn takiego stanu rzeczy nie jesteście w stanie dostrzec.
Zachowujcie się bydalki na zachodzie to nie będziecie mieli problemów!
Jak byłem we Francji na wakacjach to jak myślicie kto się z kim napierdalał i kogo musiała pałować policja? Oczywiście Polacy napierdalali się z murzynami tak, że w powietrzu latały noże i kamienie a matki z dziećmi uciekały z krzykiem. Spotkały się dwa dziki ludy.
Policja wszystkim wjebała i wszystkich zawinęli do suk i wywieźli do lochów.
Jak to się stało, że ja Polak nie zostałem zawinięty? Rozwiążesz tę zagadkę?

Podpowiem Ci. Siedziałem sobie na balkonie delektując się wódą na myszach z colą i patrzyłem jak banda kretynów tarza się w rynsztoku z małpoludami.
Zgłoś
Avatar
Murgen 2017-09-04, 11:57 1
Standardowo skoro "kibol" to mu się należało... Czy złamał prawo, czy nie walenie pałą po głowie skutego i obezwładnionego człowieka to przestępstwo.
Gdyby u nas policjant zrobił to obcokrajowcowi niezależnie od tego co ten zrobił wcześniej, to te same głąby co się tu wypowiadają krzyczałyby, że należy go zwolnić i postawić w stan oskarżenia.

Szanowne nowoczesne dzieciaki powinny się zdecydować, jakie zachowania policji są akceptowalne. Katowanie skutego i leżącego człowieka do nich moim zdaniem nie należy. Policja jest od ochrony ludzi i utrzymywania prawa, nie od bycia sędzią i katem.
Zgłoś
Avatar
realign 2017-09-04, 12:11 1
Gość wyhląda jak typowy poszukiwacz chuja do dupy więc pewnie zapracował na oklep.
Zgłoś
Avatar
maro77oi 2017-09-04, 12:46
Już wyjaśniam dla niewtajemniczonych.
Do sytuacji doszło ponieważ kibice nie zostali wpuszczeni na stadion. Bilety były zakupione legalnie z oficjalnej strony ale na sektor D3 który miał w założeniu być sektorem mieszanym.
Kilka dni przed meczem osoby które zakupiły bilet a ich adres email był polski, dostały wiadomość że mogą nie wejść na stadion ale jest opcja by dostali zwrot biletu.
Jak widać na filmikach ludzie i tak przyjechali mając nadzieję że zostaną wpuszczeni.
Niestety tak się nie stało, duńczyków wpuszczali na ten sektor i paru polaków i to wszystko, później kazali czekać. Polscy kibice widząc jaka jest sytuacja próbowali siłą się wedrzeć na stadion, ale szybka interwencja tamtejszej policji szybko powstrzymała agresorów.
Do końca meczu polscy kibice zaczepiali policjantów i wyzywali.
Byłem tam i widziałem na własne oczy dlatego nie oceniam ani jednych ani drugich.

P.S. Gdy Dania grała z Albanią doszło do takiej samej sytuacji i kibiców albańskich także nie wpuszczono na mieszany sektor.
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2017-09-04, 12:48 1
powiem tak, to pewno był fantastico i na wezwanie policjanta, żeby się wycofać pojechał swoją "polszczyzna" jakiś wykład i to wszystko, jak czytam jego posty to od razu bym napierdalał więc co się tu dziwić policjantowi na służbie, który ma jeszcze możliwości i szczęście, że może
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-09-04, 12:50 1
pyotreck napisał/a:

Ty ćwoku pewnie wiesz co on robił wczesniej



Jeżeli to ci pomoże, to dostał za wyraz twarzy i sportowe obuwie.
Zgłoś
Avatar
polaczek_cebulaczek 2017-09-04, 13:49
Śledziu cwelu dobrze ci tak hahaha
Zgłoś
Avatar
Jędrula 2017-09-07, 22:24 8
jest to nawiązanie do tematu: http://www.sadistic.pl/polak-brutalnie-skatowany-przez-dunska-policje-vt456763.htm
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-09-07, 22:32 2
Biedny Sebix. Wydawało mu się, że jak w Polsce - może podskakiwać do policji i nikt go nie ruszy, bo jest wyklęty.
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-09-07, 22:33
Czyli jednak fikał.. podludzie, kurwa ich w rzyć wychędorzona mać. Komentarz testovirona byłby tu adekwatnym.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-07, 22:38 3
Od samego początku podejrzewałem, że polaczek-patol się rzucał na policję. No, i się nie pomyliłem.
Zgłoś
Avatar
TFU.Bolek 2017-09-07, 23:03
Przecież to był nieswoisty atak padaczkowy w ciemnej pomroczności jasnej indukowany zespołem Aspergera.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-08, 8:19 1
Sprawa wyjaśniona. Biedny polaczek pobity za niewinność to neonazista multirecydywista. Dostał wpierdol od policji bo kopnął jednego z nich. Taki on niewinny.
PIS nas znowu skompromitował bo wysłali notę dyplomatyczną z protestem, że "polaka bijo za niewinność bo polak" zanim zbadali o co chodzi. Teraz się okazuje, że MSW broni zawodowego bandytę.

PS. Wyjaśnijcie mi o co chodzi. Hitler chciał zniewolić Polaków i zrobić z nich sługusów dla swojego narodu a polscy neonaziole oddają część Hitlerowi i jego ideom?
Czy może być kurwa głupszy naród?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-09-08, 19:15 1
Abraxus napisał/a:

PIS nas znowu skompromitował bo wysłali notę dyplomatyczną z protestem, że "polaka bijo za niewinność bo polak" zanim zbadali o co chodzi. Teraz się okazuje, że MSW broni zawodowego bandytę.



PiS nas cały czas kompromituje poza granicami, a w kraju normalne, że bronią swojego elektoratu (bandytów). Nawet PZPR nie działał tak bezczelnie.
Zgłoś