18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polak potrafi
~Angel • 2013-08-15, 20:50
Cytat:

Polak stał się "antybohaterem" obrzydliwego skandalu w Atenach. Porwał z ulicy i zgwałcił bezdomnego psa.
53-letni Polak porwał bezdomną sukę z okolic Wioski Olimpijskiej w Atenach. Specjalnie potrącił ją autem, zabrał do środka i odjechał. Pies wrócił później w to samo miejsce poobijany, krwawiąc mocno z okolic odbytu. Świadkowie zapisali numer rejestracyjny auta i podali dane policji.



Cytat:

Policja zatrzymała Polaka i pobrała od niego materiał genetyczny. Weterynarze pobrali też wymaz z pochwy zwierzęcia. Badanie potwierdziło, że zgwałcił sukę. Przed budynek sądu w dniu rozprawy zjawiło się wielu obrońców zwierząt. Wściekli na zboczeńca chcieli go zlinczować.





źródło
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-08-17, 22:46
Jak już zgłwałcił, to mógł chociaż opatrzyć tę sukę.

co do obrońców zwierząt- chuj im w dupę. Nie można już psa zgwałcić do chuja pana? Ludzie, gdzie nasza wolność?
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2013-08-17, 23:23
Za pewną znaną wypowiedzią z przeszłości, powinien powiedzieć: Wysoki sądzie, jak można zgwałcić sukę?"
Zgłoś
Avatar
regal 2013-08-18, 0:52
Suce leciała krew z odbytu ale spermę pobrano z pochwy hmmm..... Ktoś ją brał na dwa baty
Zgłoś
Avatar
fasola20 2013-08-18, 7:37
Nie długo to nam ciapaci pojazd zrobią !!
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-08-18, 10:18
Ja pierdole co za wstyd...
Zgłoś
Avatar
CarlitoBrigante 2013-08-18, 16:20
I go skurwysyna powinni zlinczować. Jeszcze się będzie skurwiel domagał za niedługo "równych praw" i tolerancji. Jak ja takich bladych chujów nienawidzę. Gwałciciele,zoofile,pedofile wszystkich posadzić na kołysce judasza i przypalać ogniem.
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-08-21, 9:15
Ja pierdolę co za wstyd. Przez tego zjeba zupełnie jak ciapaci będziemy znani jako zoofile. Nic tylko przykuć do łoża tortur i męczyć aż zdechnie w męczarniach a ciało wystawić na widok publiczny ku przestrodze dla podobnych dewiantów.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-08-22, 13:39
a tak się smialoiście z kozojebców tak się śmialiście... to macie....
Zgłoś