18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kudlaczpl 2014-01-09, 21:48
naczelny - worek na śmieci zamiast spasowanej i wytrzymałej gumy na przegubie? powodzenia gdy podczas szybszej jazdy przypierdoli ci tam kamień. moim ulubieńcem jednak do tej pory pozostaje gość, który nie to że powciskał kawałki dętki w miejsce wyrąbanych tuleii, czy zamocował resztki tłumika na sznurowadle. zamiast kupić nowe dywaniki w tesco, dziadziuś starannie wyciął gumolit z dywanem po czym umieścił to wszystko w rozpadającej się felicii pułapce z 1995 roku.
Zgłoś
Avatar
f................r 2014-01-09, 21:57
FrasQs napisał/a:

A jebne klasykiem! Obrazek



ej, ale omega ma napęd na tył.
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-01-09, 22:16 21
fafer napisał/a:



ej, ale omega ma napęd na tył.



A co twoim zdaniem jest kurwa na zdjęciu?
Zgłoś
Avatar
BoskiBosek 2014-01-10, 0:00
Mechanizm różnicowy.To jest"Szpera"(zespawanie koła koronowego z satelitą).Ma za zadanie dawać przyczepność na oba koła jednocześnie .Poucz się trochę ,a znajdziesz rozwiązanie
Zgłoś
Avatar
VSpec04 2014-01-10, 0:05 5
@up to nie jest zaspawany mechanizm różnicowy (czyli tzw. elektroszpera, bo szpera to dyfer o zwiększonym tarciu wewnętrznym, a nie zaspawane w piździet). Na fotce jest zespawany wałek atakujący (element napędzany przez wał napędowy) z kołem talerzowym (odbierającym moment z wałka i przekazującym na mechanizm różnicowy). Dlaczego nie działa to się domyśl mechaniku.
Zgłoś
Avatar
patroy 2014-01-10, 0:24
@up ja nie wiem jak można tak się pierdolnąć i zaspawać nie tą zębatke co trzeba, już o samym pomyśle spawania nie mówiąc
Zgłoś
Avatar
l................e 2014-01-10, 0:50
BoskiBosek, Dżizas. Jak masz pisać takie pierdoły to się wyloguj i idź coś pożytecznego zrób.
Zgłoś
Avatar
sylwek1191 2014-01-10, 5:07 9
A i ja sypnę materiałem z pracy
Wypalenie gniazda oraz samego zaworu.


Świeca zapłonowa zamiast korka oleju.


Gniazdo wraz z zasuszonym pisklakiem w filtrze powietrza.


Długie zwlekanie z wymiana klocków hamulcowych skutkujące starciem w 70% tłoczka.
Zgłoś
Avatar
magikp1 2014-01-10, 17:53
FrasQs napisał/a:

A jebne klasykiem! Obrazek



Koleś sobie jaja zrobił wrzucając to zdjęcie a ty łyknąłeś to jak młody pelikan myśląc że to prawda
Zgłoś
Avatar
IgorMarduk 2014-01-10, 22:52
Reginald911 napisał/a:

@IgorMarduk przypierdolił się zbieracz piw za "fajny" komentarz

Trudno się nie przypierdolić do analfabety
Zgłoś