18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Polak, rusek i niemiec na granicy spotykają diabła, który mówi im, że przepuści ich jak uda sie im rozśmieszyć konia. niemiec i rusek probowali i nic, po chwili podchodzi Polak rozśmiesza konia - diabeł ich puszcza. Mija kilka dni Polak, rusek i niemiec wracają, tym razem diabeł kazał im zasmucić konia. Znowu ruskowi i niemcowi się nie udało, Polak podchodzi, zasmucił konia, diabeł ich puścił. Po akcji nawiązuje się dialog
- Ty Polak, jak ty to kurwa zrobiłeś? - pyta rusek.
- Nie powiem. - odpowiedział Polak.
Zgłoś
Avatar
jerry1333 2013-11-20, 14:15 1
I ta niezręczna sytuacja autora kiedy komentarz ma więcej Piw niż OP.

Piwo za komentarz!
Zgłoś
Avatar
zuojestwszedzie 2013-11-20, 16:23 1
powiem wam tak ułomy, albo ktos rozkminia ten kawal i go smieszy albo nie, co prawda w chuj wiecej osob tego nie ogarnie ja to wiem i sie z tym liczylem ale pozdrawiamm osoby ktore maja podobna rozkminke
teraz tak

@Fricked sram na twoje piwko, zastanawia mnie jednak na chuj mi je dales skoro tego nie rozumiesz pecie?
@jerry1333 niezreczna sytuacja? nie wydaje mi sie ten komentarz z kawalem to jest oryginal, a ten co ja wrzucilem powstal na rozkmince z kolezką jak opowiadal oryginal wiec nie rozumiem dlaczego mialbym jakkolwiek zle sie z tym czuc.

Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-11-20, 20:03 3
zuojestwszedzie,

Tak w skrócie sens twojego "kawału"

Rozmawia słoń z żyrafą
-pianino

Cytat:


ten komentarz z kawalem to jest oryginal, a ten co ja wrzucilem powstal na rozkmince z kolezką jak opowiadal oryginal wiec nie rozumiem dlaczego mialbym jakkolwiek zle sie z tym czuc.



Musisz mieć zryty czerep, żeby takie rozkminy sobie w bani układać
Zgłoś
Avatar
zuojestwszedzie 2013-11-20, 23:07
@up ale kolego naprawde dupęczkę zamknij dziekuje
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-11-21, 1:39
Nie jesteśmy kolegami panie od zrytych rozmkin
Zgłoś
Avatar
Gabel 2013-11-21, 8:23
(...)
- Ty Polak, jak ty to kurwa zrobiłeś? - pyta rusek.
- Najpierw powiedziałem mu niezły dowcip z sadistica. Potem powiedziałem, że autorem był BongMan.
Zgłoś
Avatar
zuojestwszedzie 2013-11-21, 12:33
majozen z tytulem szlacheckim
Zgłoś
Avatar
Watsug 2013-11-21, 14:08
Widzę ludzie dają piwo choć nie rozumieją kawału. Kawał tak spalony, że brak jakiego kol wiek sensu...
Zgłoś
Avatar
JurekJK 2013-11-23, 10:24
Jacuu napisał/a:

i co, to jest takie fajne? oj kolego, chyba dużo nie osiagniesz



A ty co osiągniesz? Jak nawet jednego piwa nie dostałeś za swój nędzny (pierwszy w tym temacie) komentarz. haha
Zgłoś