18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 W warszawskiej taksówce - teraz popularne
🔥 Precyzyjny odstrzał dzików - teraz popularne
🔥 AI is cool - teraz popularne
Avatar
Jestem Wojtkiem 2013-11-24, 21:28
nie wygląda na pijanego :/
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-11-24, 21:35
@zabkagdynia, chuja prawda! Najebany przechodziłem przez płot i jakimś złym trafem noga utkwiła mi pomiędzy szczeblami i wisiałem do góry nogami -.- Kumpel mnie ściągnął. Swoją drogą też przechodził przez ten sam płot, a na drugi dzień ręka go napierdalała. Po 3 dniach poszedł do lekarza. Diagnoza - pęknięta kość. Najlepsze jest to, że 2m dalej była dziura w płocie ;/ A więc nie prawda, że przy pierwszej lepszej próbie najebany będzie leżał na mordzie. Ani ja, ani on mordy obitej nie mieliśmy
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-11-24, 22:10
Kurwa, to z krawężnikiem wyglądało jak jednoosobowy, uliczny performance artystyczny xD
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-11-24, 22:14 2
przyćpany a nie najebany
Zgłoś
Avatar
fiszu21 2013-11-24, 23:08
Kto kórwa daje te komentarze, przecież widać że jest przećpany a nie pijany. Ja mu się nie dziwie że ma takie trudności z tym krawężnikiem.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-11-24, 23:21 1
jakieś kwasy zeżarł i teraz ma jazdy
Zgłoś
Avatar
mik360 2013-11-25, 1:22
Dokładnie tak fiszu, wygląda tak jakby miał zachwianą perspektywę i pokonywał tym krokiem kanion, a nie krawężnik. Nogi szeroko rozstawione, bo na takiej wysokości mocno buja. Może ma siedmiomilowe buty?
Zgłoś
Avatar
conrad303 2013-11-25, 9:38
nie ma lepszej jazdy nie po Budexe, pewnie ten kraweznik byl wielki .... Budapren rulez!
Zgłoś
Avatar
thehit180 2013-11-26, 22:55
Presty napisał/a:

Skąd wiadomo, że to Polak?
Przecietny Polak nie ma nawet po 1,0 l problemów z pokonaniem krawężnika, najwyżej go skopie i zwyzywa



Przecie widać że to Małysz... przechadzał się ulicą i akurat przypomniał sobie swój najlepszy skok.
Zgłoś