18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dibo83 2022-08-06, 19:55 2
Wszystkie rekordy torow naleza do samochodow. Motocykle zdecydowanie wolniej pokonuja zakrety i wolniej hamuja
Zgłoś
Avatar
Sidas636 2022-08-06, 20:07 2
Jak tam śmierdzące gargulce, sranie swędzi z zazdrości posiadania motocykla? No tak z waszym ujemnym IQ to już na parkingu przed sklepem byście odyebali coś takiego, nawet mi was nie żal biedaki bez pieniędzy i pasji. XDDDDDD smutne polskie trolle, ahh haahyhahahahhahahaha
Zgłoś
Avatar
e................s 2022-08-06, 20:24 5
śmieci wyniosły się same
Zgłoś
Avatar
mazga50 2022-08-06, 20:48 2
- Mam plan, jak ich zgubić...
- Jaki?
- Zajebisty...
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-08-06, 21:37 1
Marian_Koniuszko napisał/a:

Niestety takie są fakty- mając w miarę szybki samochód z dobrymi oponami, motocyklistę można dojechać bez problemu. Ten film jest jednym z przykładów



Ale dlaczego niestety? Przecież wyszło jak trzeba

symptomCOVID19 napisał/a:

bullshit tyczy sie tylko takich jegomości jak z filmu , bo na zakretach objezdzasz puszke az milo fizyki nie oszukasz . Inna sprawa ze tylko debile uciekaja przed psami i tylko debile ganiaja motocyklistów po ulicach w dobie powszechnych kamer i monitoringu narazajac wszystkich do okola .



Fakt debile i przestępcy uciekają przed psami( zresztą często jedno z drugim idzie w parze). A co do drugiej części twojej wypowiedzi to pomyśl zanim coś pierdolniesz. Skoro ucieka to znaczy że ma coś na sumieniu, możliwe że pijany , naćpany , kradziony samochód, wiezie narkotyki, porwał kogoś i chce zgwałcić albo zamordować oraz inne możliwości. Po pierwsze to nie wszędzie jest monitoring, po drugie nie zawsze da się kogoś rozpoznać i zajmuje to czas, po trzecie uciekinier może pozbyć się dowodów. Gonić należy natychmiast , do skutku i jak najszybciej , łącznie z odjebaniem uciekiniera ( uciekając może spowodować wypadek i zginie ktoś niewinny). Jak nie umiesz myśleć logicznie to nie odzywaj się za często
Zgłoś
Avatar
vodka81 2022-08-06, 23:10
Andrzejas napisał/a:

Na zakrętach puszka pojedzie bokiem, gdy straci przyczepność. Motorynka się wtedy akurat wypierdala. Jeśli nie złożysz się do zakrętu na czas, to chuja tam polecisz. Jak będzie szykana do pokonania, to Daewoo Tico cię dojedzie! Właśnie gdybyś na wspomnianą przez siebie fizykę uczęszczał, to byś o tym wiedział.
Z resztą... i tak już się wygadałeś, że jesteś motopizdą, więc twoje zdanie się nie liczy, bo każdy z was to skończony debil.
Skąd wiem? Jeździcie na jednośladach po drogach na których są równie debilni kierowcy, co wy, a każdy z nich jest cięższy i twardszy od was.



skończ pierdolić jełopie xd
Zgłoś
Avatar
karakal 2022-08-07, 0:04
Dobre hamulce
Zgłoś
Avatar
Dibo83 2022-08-07, 0:52
Jestem motocyklista od dziecka, ale jak patrze na takich debili to naprawde mi ich nie zal.
Ogar 205
Wsk 125
Mz 251
Suzuki gs 500
Yamaha xj 600
Suzuki gsxr 600
Honda cb 450
Tyle do dnia dzisiejszego przerobione
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2022-08-07, 0:55
Hłe Hłe Hłe... taki kozak teraz Gruz200
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2022-08-07, 13:17
Najłatwiej wytłumaczyć czemu hulajnoga z puchą przegrywa na zakrętach to styk realny opony z asfaltem. Moto ma max kilka cm na dwóch gumach a fura kilkadziesiąt na czterech. Są filmy jak się Formuła 1 ściga z topem Moto GP i na prostej nawet moto jest szybsze a w zakręcie to już różnica typu 150km/h do 220 albo lepiej dla F1. To wygląda jakby skuter mijał.
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2022-08-07, 14:24
A na youtube pierdolenie, moto ludzi, że gość zginął/połamał się przez policję, bo po co go ścigali. Jak by mu pozwolili jechać to by żył, bo on nikomu krzywdy nie zrobił.
Dobry chłopak był i mało pił.
¯\_(ツ)_/¯
Zgłoś
Avatar
picolo 2022-08-07, 16:39
I zamiast mandatu powiedzmy 500-1500 to 5k+ moto na złmowisko i w najlepszym wypadku wózeczek, pięknie.
Zgłoś