18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Policja koronawirus
C0C0JUMBO • 2020-03-27, 20:17
Wrzuciłem Wam Sadole kiedyś karetkę, to teraz dla odmiany Policja i kontrola kwarantanny (chyba u dzieci)



Oceńcie sami
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2020-03-28, 0:48 1
Ale by ruchał tą policjantkę, tak w rytm tej muzyki.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2020-03-28, 1:36
I jeb dyscyplinareczka...
Zgłoś
Avatar
puscifier 2020-03-28, 7:42 1
Gdzie by to nie było to pokazuje że w policji też są ludzie
Zgłoś
Avatar
jakuzapk 2020-03-28, 8:33 4
McQurwa napisał/a:

Nareście spełnia się ich powołanie, bycie błaznem narodu



wyjmij tego chuja z dupy.

Realizuja czynności służbowe na mocy ustawy której nie złamali, nie złamali też zasad etyki zawodowej i moralności. W mojej ocenie nie naruszyli też tzw. dobrych obyczajów a to że puścili głośniej muzykę i chwile się poruszali (dla jakichś dzieci jak zrozumialem z tego filmiku na yt) nie jest niczym złym.
Kurwa, naprawdę policjant musi być burakiem który na każdym kroku będzie Cię gnoił?
Ni chuja nie zrozumiem takiego podejścia....
Zgłoś
Avatar
Szambo 2020-03-28, 9:00 5
hellbwoi napisał/a:

linda miał racje w jednym takim filmie o polakach..



Rację to miał Piłsudski:
Naród wspaniały tylko ludzie kurwy
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-03-28, 9:07
jakuzapk napisał/a:

wyjmij tego chuja z dupy.
Realizuja czynności służbowe na mocy ustawy której nie złamali, nie złamali też zasad etyki zawodowej i moralności. W mojej ocenie nie naruszyli też tzw. dobrych obyczajów a to że puścili głośniej muzykę i chwile się poruszali (dla jakichś dzieci jak zrozumialem z tego filmiku na yt) nie jest niczym złym.
Kurwa, naprawdę policjant musi być burakiem który na każdym kroku będzie Cię gnoił?
Ni chuja nie zrozumiem takiego podejścia....



Jak Igora Stachowiaka posłali do piachu to stałeś po drugiej strony barykady. Zapewne sturmowałeś komisariat we Wrocławiu.
To może włóż tego chuja z powrotem do dupy
Zgłoś
Avatar
Zcarg 2020-03-28, 9:31 1
roman970227 napisał/a:

I za taką Polske nic nie robiłem.
Normalnie aż muszę się napić, tak mi humor naprawili
Szacunek się należy o piwie już nawet nie wspomnę.
A Janusze Jp 100% jak zwykle doszukują się negatywy. Pamiętajcie, że jak wam coś się dzieje to pierwszi wciskacie 998
Pozdro i leci piwko
Ups mały błąd po szybkim pisaniu pierwsi wciskacie 997*



MENEL Z CIEBIE tfu alkohol
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-03-28, 22:15
stefanwtiorturiowanyprzez napisał/a:

Tylko ja płace im podatki,żeby trzymali polacki alkoholicki kurwidoł za pysk i napierdalali z gnata do złodziei,kryminalistów i bezdomnych!Kurwa płace to wymagam!!!!



Policjanci też płacą podatki, więc idąc Twoim tokiem rozumowania tak jakby są samozatrudnieni, więc mają Twoje gadanie w dupie...
Zgłoś
Avatar
jakuzapk 2020-03-29, 12:41
McQurwa napisał/a:

Jak Igora Stachowiaka posłali do piachu to stałeś po drugiej strony barykady. Zapewne sturmowałeś komisariat we Wrocławiu.
To może włóż tego chuja z powrotem do dupy



Widzę że ktoś Ci kiedyś pokazał kotki w piwnicy przez co proponujesz ludziom wsadzanie sobie przedmiotów w odbyt.
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-29, 13:13
roman970227 napisał/a:

I za taką Polske nic nie robiłem.
Normalnie aż muszę się napić, tak mi humor naprawili
Szacunek się należy o piwie już nawet nie wspomnę.
A Janusze Jp 100% jak zwykle doszukują się negatywy. Pamiętajcie, że jak wam coś się dzieje to pierwszi wciskacie 998
Pozdro i leci piwko
Ups mały błąd po szybkim pisaniu pierwsi wciskacie 997*



Od tego kurwa są oplacani z naszych podaykow woec kurwa naród nie placi im za odbierdalanie cyrku tylko pilnowanie porzadku
Zgłoś