18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kod:
Rolnicy potrafią walczyć o swoje. Jeśli nie mogą po dobroci, to próbują siłą. Tak właśnie stało się w Widowie na Podlasiu, gdzie doszło do walki wręcz z policją. A wszystko przez ziemię, a właściwie jej brak.<br> Incydent miał miejsce na budowie słupów energetycznych, które mają prowadzić prąd do pobliskiej fabryki IKEA. Rolnicy, którzy nie mogą pogodzić się z wywłaszczeniem ich z dawnych terenów, zastawili samochodem wjazd na budowę. Chcieli zablokować wjazd ciężarówek.<br> <br> Zdesperowany inwestor wezwał policję. Łatwo jednak nie było.


Taki biedny a S-klasą się wozi...


źródło: tvn24.pl tvn24.pl/-1,1711123,0,1,policja-lamie-rece-o-boze,wiadomosc.html
Zgłoś
Avatar
S................i 2011-07-19, 21:43 2
PureWhite napisał/a:

Prozac, gdybysmy oddawali dziesięcinę a nie 80% zarobionej kasy to mielibysmy w dupie rolników i inne kurestwo, bo stać byłoby każdego na czołg i kilku żołnierzy do ostrzału takiego menela.



Myślałem, że to Prozac swoją wypowiedzią sięgnął dna. Widzę, że są tutaj tacy, którym w takim przypadku trzeba dodatkowo podać szpadel.
Zgłoś
Avatar
m................n 2011-07-19, 22:50 7
@ Prozac....

Nie chce Cię obrażać tylko po to żeby nie zniżyć się do twojego poziomu. Aczkolwiek na temat twojej wypowiedzi powiem kilka słów. Masz świętą rację. W mieście jest wielkie dziadostwo. Nie macie nic oprócz mieszkanaka w bloku na 50-letni kredyt, może auta no i wielkich planów. A wiesz czemu tak jest? Przez lenistwo. Jest prawie 23, ja właśnie wróciłem z sadu. Nie mam go dużo ale dobrze zagospodarowany-generuje dochód. Wstałem o 6. Daje mi to 17 godzin dnia, z czego przepracowałem dziś 15. A twoi rodzice/ty? 8? I pewnie strasznie zmęczeni wrócili no nie? Ja nie czuje się zmęczony. Mam cel, mam urzeczywistniające się plany, mam wszystko czego potrzebuje. Jestem na progu budowy własnego domu( na razie mieszkam z rodzicami) i to bez kredytu a z mojej pracy. Możesz mówić że jestem chamem. Mam to w dupie. Liczy się to, że ja zostawię po sobie moim dzieciom ziemię, maszyny, nasady, dom. A ty niedopłacony kredyt mieszkaniowy...
Zgłoś
Avatar
dun 2011-07-19, 22:54 3
nie wiesniak a czlowiek z prowincji, smieszny akcent to wszystko, a to ze ktos tam wozi sie S-klasa, najwidoczniej umie sobie poradzic w zyciu lepiej niz wiekszosc z tej strony. a panowie i pani policjantka wobec tego filmiku beda mieli rzeczywiscie problem. uzyli przemocy fizycznej, bez uzasadnionej przyczyny, dodatkowo nie podali rowniez podstawy prawnej zatrzymania.
temat dotyczy slupow pod siec energetyczna dla zjebanej ikei a nie autostrad, dopoki zyjemy w panstwie prawa dopoki wlasnie taki czlowieczek bedzie mial prawo nie sprzedawania ziemi, oraz prawo do sprzeciwu stawiania zjebanych pali/slupow na swojej ziemi. tak trzymac.
Zgłoś
Avatar
Krak 2011-07-20, 9:50
Do tych co chca wieśniaka pacyfikować
Dlaczego ktoś (w tym przypadku wieśniak) kto dba o swoje mienie ma nagle ma dostać słup na swoja własnośc, bo łapówki urzędasy pobrały.
Nie rozumiecie tego , do zrozumienia trzeba, żeby pradziady pańszczyzny nie odrabiały
Zgłoś
Avatar
Polejminatychmiast 2011-07-20, 11:27
ach ten soczysty wiejski akcent
Zgłoś
Avatar
clemenza 2011-07-20, 13:11 1
jebane psy ! skurwysyny. a widzę, że tutaj nieźle niektórzy mają najebane w głowach. takie stworzenia typu Prozac + jego piwkowi przyjaciele. Żydom coś zabrano ponad 60 lat temu a do dzisiaj, o to walczą. a to że ktoś jest ze wsi, to nie prawa walczyć o swoje... brawo kurwa !
Zgłoś
Avatar
Wojcieslaw16 2011-07-20, 13:32
a ja tam mam w dupie te wasze komentarze uśmiałem się z akcentu tego typa. Zresztą darł ryja jak dziewucha
Zgłoś
Avatar
królik 2011-07-25, 23:40 1
daj mu jeszcze więcej niż ta skromna "S"-ka - byle ziemię dobrze uprawiał i nie oddał pod "obce" łapska
Zgłoś