18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Zajumane z facebooka.

Komentarz autorki:
Cytat:

CZY TAKI PRZYKŁAD POWINNA DAWAĆ POLICJA?Osoby które powinny pomagać obywatelą i ich chronić ?NIE!!!Na poniższym filmie widać jak obywalet został potraktowany przez funkcjonariuszy po tym jak podszedł i pochylił sie nad znajomą która była szarpana przez policjantów i z oburzeniem powiedział: jesteście poje....?Po czym funkcjonariusze zaatakowali go ,przywracają na ziemię czego efektem było rozwalenie głowy o chodnik . Następnie atakując go paralizatorem podczas kiedy ten chłopak nie był dla ich żadnym zagrożeniem ,ponieważ nie mógł sie ruszyc . Został bezpodstawnie zabrany na komendę policji i mają mu być postawione zarzuty pobicia funkcjonariuszy .TAK DZIAŁA NOWOTARSKA POLICJA .
Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, dopuszczalne jest w Polsce fotografowanie, nagrywanie i filmowanie (utrwalanie wizerunku) osób pełniących funkcję publiczne (Policjantów, Strażaków, Strażników Miejskich i Gminnych, Wojskowych, Urzędników itp.), a także jego rozpowszechnianie. Musimy spełnić następujący wizerunek:

-w żaden sposób nasze zachowanie nie może utrudniać wykonywanie czynności, jakie są prowadzone na miejscu zdarzenia.



Arykuł opisujący sytuację, podhale24



Moja opinia jest taka. Nowy Targ i podobne miasta w skutek różnych zmian pogarszających ich sytuacje społeczną i ekonomiczną stał się siedliskiem emerytów i rencistów, (bo oni nie muszą nigdzie emigrować), a także szeroko rozumianej patologii, której przedstawicieli widać na załączonym filmiku. Moim zdaniem wbrew opinii autorki posta na fb, reakcja policji nie była w żaden sposób przesadzona. A reakcja tej grupy była oznaką bandytyzmu i kretynizmu.
Zgłoś
Avatar
pjf 2017-09-27, 19:58 2
- on nic nie robił... kurwa to po huj stawia czynny opór? Tępa dzida!
Zgłoś
Avatar
remi1982 2017-09-27, 21:26 14
Jak mnie bawią takie filmiki. Mam już swoje lata i wiele razy miałem do czynienia z policmajstrami i co? A no nic. Ani razu nie miałem z nimi problemu, mimo, że czasem byłem srogo najebany. Ostatnio gadałem z jednym gliniarzem i obaj doszliśmy do tych samych wniosków. Jeśli zachowujesz się normalnie i jesteś uprzejmy, to druga strona zachowa się tak samo wobec ciebie, ot cała filozofia. A teraz jest jakaś pojebana moda, nazwij gliniarza kurwą i bądź zdziwiony, że się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-09-28, 8:08 5
Dziku11 napisał/a:

Zgodnie z aktualnym stanem prawnym, dopuszczalne jest w Polsce fotografowanie, nagrywanie i filmowanie (utrwalanie wizerunku) osób pełniących funkcję publiczne (Policjantów, Strażaków, Strażników Miejskich i Gminnych, Wojskowych, Urzędników itp.), a także jego rozpowszechnianie."



No to się kiedyś Grażyna mocno zdziwi
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-09-28, 8:10 1
Znam trochę Nowy Targ i od zawsze była to dzielnica patoli i cyganów a podstawowa rada to trzymać się od niej z dala.

Z wikipedii:

"Obecnie istnieje Ziomkostwo Żydów Podhalańskich w Izraelu, które w 1990 ufundowało na kirkucie pomnik. W mieście istnieje także duża społeczność cygańska, należąca do Bergitka Roma. Pierwotnie mieszkali w Kotlarce nad Robowem, w dzielnicy Kowaniec, gdzie zajmowali się robieniem kotłów. W czasie Polski Ludowej zostali przeniesieni na osiedle Topolowe, gdzie mieszkają do dzisiaj."
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-28, 8:41 2
Na podhalu zostali albo ludzie kumaci co sobie poradzili w Polsce albo zostały takie odpady co były nawet zbyt głupie, żeby wyjechać do USA rwać u Trampa gołymi rękami azbest z dachu za dolara na godzinę.
Nasza policja w takich sytuacjach i tak jest delikatna.
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2017-09-28, 23:33 9
Jasne, bo policja podejmująca interwencję wobec patologii to ma czekać i się zastanawiać, czy zachodzący ich od tyłu i podjudzany przez typiarę śliwa to coś odjebie czy nie. Chce popatrzeć to staje 5 czy 10 metrów i patrzy a nie się wciska.

A tak w ogóle:
W pewnym supermarkecie klient poprosił młodego sprzedawcę
o pół główki sałaty. Niestety chłopak zaczął odmawiać.
Klient był nieugięty i bardzo napierał, więc sprzedawca poszedł na zaplecze zapytać kierownika.Przychodzi i mówi:
- Panie kierowniku jakiś palant chce kupić pół główki sałaty.
W tym momencie obejrzał się, a za nim stoi klient i patrzy na niego, więc szybko dodaje:
- A ten miły pan reflektuje na drugie pół główki!
Kierownik się zgodził, ale potem poszedł do sprzedawcy mówi:
- Chłopcze mogłeś mieć niezłe kłopoty dzisiaj, ale wykazałeś się opanowaniem i refleksem, potrzebujemy takich ludzi w naszej firmie. Skąd pochodzisz chłopcze?
- Z Nowego Targu proszę pana
- A dlaczego stamtąd wyjechałeś?
- Wie pan, to miasto bez przyszłości, same dziwki i hokeiści.
- Hmmmm, moja żona pochodzi z Nowego Targu!
- Taaaak? A na jakiej gra pozycji?
Zgłoś
Avatar
skrimek 2017-09-28, 23:34 3
"MOIN ZDANIEM wbrew opinii autorki posta na fb, reakcja policji nie była w żaden sposób przesadzona. A reakcja tej grupy była oznaką bandytyzmu i kretynizmu"

chuj nas obchodzi twoje zdanie jebany dendrofilu
Zgłoś
Avatar
khrystall 2017-09-28, 23:37 5
Jak ja gardzę tym ścierwem co płacze jaka to policja jest zła. Jakoś nigdy nie miałem problemów z policją, zawsze szło się z nimi dogadać i bardzo często odpuszczali mandat ale jak ktoś się nie potrafi zachować i mówi do policjanta jak do jakiegoś kolegi z osiedla to wiadome, że zawsze będzie przez nich jebany Trochę szacunku do drugiej osoby to też będziecie traktowani z szacunkiem.
Zgłoś
Avatar
J................o 2017-09-29, 3:41 2
Przecież chronia i pomagaja normalnym obywatelom. Przed takimi właśnie durnymi sebiksami. Sam bylem aresztowany pare razy i zawsze milo wspominam owe aresztowania. Pelna kultura, zadnej agresji, ba, mozna bylo sobie pogadac i sie posmiac a przy wyjsciu jeszcze prosili by wabaczyc spartanskie warunki no ale taka praca. Da sie?
Zeby nie bylo - aresztowania byly nie odnosnie sprawy bezsposrednio przeciwko mnie a doprowadzenie do komisariatu celem zlozenia zeznan w nagłej sprawie.
Czasem sie zdarza byc w zlym miejscu i czasie gdzie przypadkowo odpowiadajac rysopisowi. A czasem wystarczy za mocno sie najebać na miescie
Zgłoś
Avatar
alveanerleo2 2017-09-29, 4:22 2
Wychowałem się na tym siedlisku hołoty i patologii. Połowa mieszkańców to sebixy, które nigdy nie strudziły się pracą. Karyny, które zachodzą co roku w ciążę po to żeby ich nie eksmitowali, dealerzy i inni podludzie. Cały ten kurwidołek należałoby wysadzić w powietrze razem ze wszystkimi mieszkańcami.
Zgłoś
Avatar
darkfurby 2017-09-29, 7:09 4
hellbwoi napisał/a:

@up nzywasz ryczerzy ortalionu i wybroców pisu lewactwem... oj, oj



Lol? Właśnie idealnie ich określił, wyborcy PiSu to jebane lewaki. Partia PiS to jebane lewaki, czymże jest 500 plus jak nie ewidentnym dowodem na lewacwo tej partii? Jak inaczej nazwać prezesa kaczyńskiego jak nie pierwszy sekretarz? Kurwa nawet powrót szkolnictwa do modelu nauki jest sprzed 50 lat kiedy komuna kwitła.
Zgłoś
Avatar
offduty 2017-09-29, 8:52 5
Śliwa jedziesz z nimi, jedziesz. I śliwa pojechał tak jak umiał, czyli na komisariat...
Zgłoś
Avatar
Blendzioł 2017-09-29, 10:38
będzie wpierdol na dołku
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-09-29, 11:41
Nagrywaj to mordo! Boli mnie w chuj ała
Zgłoś
Avatar
banan12345 2017-09-29, 13:29
@darkfurby chuj cię to obchodzi gówno-głowa istoto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie