18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
Dranzes 2013-06-10, 14:34
Ból dupy, że oni mogą a on nie hahah.
Zgłoś
Avatar
Matush5 2013-06-10, 14:43
Z jednej strony to jest chamstwo z drugiej strony nikt z tym nic nie zrobi. Zgłosicie to do telewizji ? na policje ? Dostaniecie odezw, że akurat w tym momencie czujni policjanci dostali przeokropne zawiadomienie i popełnieniu przerażającego przestępstwa i byli tak przerażeni, że nie włączyli kogutów i sygnałów dźwiękowych Proste ? Prawdziwe na chuj drążyć temat... Polacy robią wolną amerykankę i sadzą ze wszyscy są szeryfami a jak przyjdzie co do czego ich jedyne interwencje do łapanie przestępców którzy rzucili niedopałek na chodnik albo papierek po gumie i sypią mandatami. A jak trzeba pomocy to są na patrolu i nic nie można z tym zrobić ( tak miałem kilka razy sytuacje taką gdzie były poważne bitki lub na sąsiada narkomani napadli wybili szyby w domu a ziomek, który odbiera telefony powiedział, że teraz zajęci są patrolem ) Można ?
Zgłoś
Avatar
D................0 2013-06-10, 14:53
Pomyślałem sobie, co robi polski radiowóz w Rosji
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-06-10, 14:55
Komendant w miski psich pulpecików na komendzie sypnął to się ścierwa spieszą.
Zgłoś
Avatar
Shaint 2013-06-10, 15:03
Nie rozumiem oburzenia, przecież do policja, oni mogą...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-06-10, 15:03
Mam nadzieję, że jak będą jechać do interwencji u ciebie to będą przestrzegać przepisów bardzo rygorystycznie i nawet na wczesnym pomarańczowym nie przejadą
Zgłoś
Avatar
Majster90 2013-06-10, 15:19
na policje z nimi!
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-06-10, 15:21
Szkoda czasu na wasze komenty. placzecie ze im nie wolno a tak robia a sami robicie to samo, nawet i gorzej. Wielcy znawcy sprzed monitora, gimbaza itp. Bo w profilu wklei sobie ze ma powyzej 18 to czuje sie dorosly. Tak samo wielki placz o fotoradary. Po co? NA CO? Jezdzic przepisowo to zdjec dostawac nie bedziecie.
Zgłoś
Avatar
SalvaCzoko 2013-06-10, 15:32
Ja pierdolę, patologią to są ustawienia tych jebanych świateł. Przed przejściem dla pieszych i 50 metrów za nimi co kurwa zmyla kierowców. Ogólnie zasada jest jedna, jeżeli stoisz w korku i widzisz, że za przejściem dla pieszych nie ma miejsca dla wozu to stajesz przed. Najebaniem takich świateł urzędasy same na swoje życzenie powodują wypadki.
Kierowcę radiowozu zmyliły pojazdy ruszające za przejściem dla pieszych.

Żal mi osób wstawiających takie filmiki (jak chcesz im wpierdolić to idź z tym gdzie trzeba), jest znacznie więcej pojebów którzy jeżdżą jak w gta i nic kurwa z tym nie robicie.

Także kurwa piwa nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Bennek 2013-06-10, 15:43
Uważaj teraz Dariusz bo ktoś wpadnie popełnić Ci samobójstwo
Zgłoś
Avatar
willoo 2013-06-10, 15:43
Też jestem z Wrocławia, jechałem przedwczoraj tą samą trasą, policja przejechała na czerwonym rozpędzoną dużą suką , bo nie chciało im się na żółtym zatrzymywac... maderfakers...
Zgłoś
Avatar
zaxc 2013-06-10, 15:56
Nieprzestrzeganie przepisów przez policje kończy się tak
Cytat:

Policjant wymusił pierwszeństwo.
Mandatem został ukarany policjant, który w sobotę około godziny 17 doprowadził do zderzenia z innym pojazdem


Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-06-10, 16:19 1
SkipiBoom napisał/a:

Szkoda czasu na wasze komenty. placzecie ze im nie wolno a tak robia a sami robicie to samo, nawet i gorzej. Wielcy znawcy sprzed monitora, gimbaza itp. Bo w profilu wklei sobie ze ma powyzej 18 to czuje sie dorosly. Tak samo wielki placz o fotoradary. Po co? NA CO? Jezdzic przepisowo to zdjec dostawac nie bedziecie.



Tylko kurwa mać idioto jak my tak robimy to dostajemy mandat!
Myślisz jakby zamienili się miejscami tzn. policja na lewym a kolega który zrobił zdjęcia na prawym to policjanci by to olali?
Weź skończ być śmieszny.
Z resztą ty pewnie nawet prawka nie masz a wielce dyskutujesz

20 letni mistrz kierownicy
Zgłoś
Avatar
Pogos 2013-06-10, 17:35
Czarcisyn napisał/a:

No ku**a, może się zagapił i przejechał. Po ch*j nagłaśniać takie sprawy, chyba tylko trole internetowe się cieszą, bo mogą komuś dojechać i się dowartościować. Nie nie mam rodziny ani znajomych w policji, piszę tak, bo każdy niezależnie o zawodu popełnia błędy. W końcu jesteśmy ludźmi Oo



To teraz zrób prawko i tak przejedz, a potem powiedz policji ze się zagapiłeś i co myślisz ze ich to będzie obchodzić ? I tak ci wpierdolą mandat, a takie rzeczy trzeba nagłaśniać bo im się kompletnie w dupach popierdoli chociaż i tak już się pewnie czuja bezkarni.
Zgłoś