18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policja uderzyła w Baronów Narkotykowych
x................s • 2013-07-15, 18:35
W dniu dzisiejszym Policja zlikwidowała największych Bossów narkotykowych w Suwałkach, a dokładniej:

"Przejęli półtora grama marihuany. Sukces suwalskiej policji

Funkcjonariusze z grodu nad Czarną Hańczą uderzyli w podziemie narkotykowe. W czwartek zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali marihuanę - jeden miał gram, drugi pół. Zatrzymanym posiadaczom narkotyków grozi do trzech lat więzienia.
W miniony czwartek, około godziny dwudziestej, na jednej z suwalskich ulic funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach znaleźli przy legitymowanym 23-latku narkotyki. Mężczyzna posiadał około grama marihuany. Dwie godziny później kolejny patrol pełniący służbę na terenie miasta, podczas legitymowania 20-latka przy ul. Noniewicza, odkrył w dłoni młodego mężczyzny blisko 0,5 grama marihuany. 23- i 20-latek zostali zatrzymani, usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, za to przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności."

Cały tekst: bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,14278159,Przejeli_poltora_grama_...

Ulice są bezpieczne, można wyjśc.
Zgłoś
Avatar
pirastro 2013-07-15, 19:51 1
i bardzo dobrze. do więzienia narkomanów pozamykać. najlepiej Alcatraz
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2013-07-15, 19:56
I dobrze. Jak posiedzą, może zmądrzeją.
Zgłoś
Avatar
facet85 2013-07-15, 19:57 1
wo kurwa... myślałem, ze ktoś sobie jaj robi .. a to poważne pisemkooooooo podziemie. No na pewno chłopaki się w huj kurwa ukrywali )))
Zgłoś
Avatar
ParalitykDance 2013-07-15, 19:58
Zawiasy co najwyzej dostana.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-07-15, 20:00 6
Bez żadnego jebanego sensu.
Moje podatki będą go z tego powodu utrzymywać 3 lata? Ja pierdolę!
Nie lepiej zaproponować im ugodę i wsypanie dillera? Za takie ilości nie powinno być żadnych kar, a już na pewno nie tego narkotyku.
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2013-07-15, 20:04 1
Mieli marihuaem !. Geniusze zbrodni! Gdyby nie nasi dzielni i mądrzy funkcjonariusze prawdopodobnie ład na cały świecie został by zachwiany. Przecież marihuanina to ino groźniejsza od wzbogaconego uranu a jej czarnorynkowa wartość to z milion amerykańskich dolarów za gram.
Zgłoś
Avatar
nakimesis88 2013-07-15, 20:08 7
Kiedyś była śmieszna sytuacja w mojej okolicy - mieście obok i mojej miejscowości. Koleś za zioło na własny użytek dostał chyba z 2-3 lata, kiedy w tym samym czasie doszło do skatowania (poważnego pobicia) 3 przechodniów przez grupę 3 wyrostków (jakieś 18-30 lat każdy), którzy następnie dostali jakieś 1/4 kary za zielsko. W zawieszeniu
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-07-15, 20:13 16
Z tego wniosek prosty. Lepiej nie pierdolić się z maryśką w skali na jedną osobę. Lepiej założyć narkotykowy kartel, nielegalną podziemną hodowlę, wynająć kilkunastu karków, najlepiej jeszcze dać im po reprezentatywnej klamce i siedzieć jak boss w swoim apartamencie, jarać ten swój pół gram zielska, a to że dwadzieścia kilo idzie dziennie w obieg, nasza dupa jest chroniona przez karków z gnatem, a policja zgarnia tych co kupują po jednym gramie dla siebie.

Pierdolona lewacka logika. Zwalczać problemy tam gdzie ich jest najmniej.
Zgłoś
Avatar
DARX 2013-07-15, 20:14 7
zal jak chuj heh mieszkam w niemcech poprostu wiecej zarabiam i lepiej sie zyje i mam wyjebane do holandi mam 30 min drogi jak mnie zlapia dostane upomnienie bodz jakies godziny do odpracowania ..chyba ze kogos lapia co dzien to moze ma przejebane ..
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-15, 20:18 10
Zauważyliście że kary za narkotyki są u nas często gorsze niż za gwałt czy pedofilię? W USA jest jeszcze gorzej... Otóż wysuwam tezę, że państwo tak kara za narkotyki nie dlatego, żeby z nimi walczyć, ale żeby zaprzestać samego obrotu gotówką, na którą państwo nie może położyć łapę (czyt. VAT). Jak widać, nasze pieniądze są dla państwa ważniejsze od naszego życia czy psychiki :/
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-07-15, 20:20 1
Oni to wszczykujom dzieciom. Policja nas broni.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-07-15, 20:23 5
W Irlandii ichniejsze pieski (garda siobhana) zabraly mi wora trawy, no tak ze 5 gieta bylo, przeprosili, powiedzieli ze musza, ze jakbym mial haszysz to by mi zostawili, ale trawe niestety musza mi zarekwirowac. Tyle.

W Polsce bym wyrwal jakies 2-3 lata przy dobrym wietrze, poznalbym nowych przyjaciol, zasmakowal meskiego zycia. Kurwa, po co ja wyjechalem.
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-07-15, 20:24 1
Gówno prawda!!! Nie piszcie jak pojęcia nie macie. Miałem w domu 1 krzaka. Życzliwy ktoś raczył mnie podpierdolić (pewnie dlatego że wystawiałem go w oknie do słońca). Policja wpadła, krzaka zabrali, a ja dostałem wiecie ile? 60 godzin prac społecznych, minimum 20h miesięcznie. Odpracowałem w 2 tyg i to wszystko, nawet w papierach nic nie mam.
Więc pierdolenie że 3 lata itp możecie odsunąć na bok. Za posiadanie grozi do 3 lat owszem. Ale musieli by znaleźć bardzo duże ilości, specjalnie na handel. Za 1g czy jakieś tam śmieszne ilości nic nie zrobią.
Zgłoś
Avatar
1................u 2013-07-15, 20:26
3 lata? No przecież ręce opadają
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-07-15, 20:27
Dobrze, dobrze niech zamykają za trawę, za kilka lat ci którzy wyjdą z kicia na pewno będą "nowymi" lepszymi ludźmi... zobaczymy jak wtedy sobie policja będzie radzić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie