18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 18:11
Wam chyba do łbów nie przyszło dowiedzieć się jaka jest skala niesłusznych zatrzymań i używania broni...
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-04-24, 18:36 5
i prawidlowo kazdy jebany zlodziej, ktory zeruje na pieniadzach badz dobytku drugiego, pracujacego goscia powinien dostac 2 ostrzegawcze strzaly w klate i jeden dla pewnosci, ze uslyszal w potylice!
Zgłoś
Avatar
chudy179 2014-04-24, 20:51 2
Mesjach napisał/a:

Zabijając ich za samochód stał się takim samym zbirem...


Zapytam wprost. Po żołniersku. Co ty kurwa pierdolisz?
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 22:41
Co ja pierdolę? Już wyjaśniam: otóż złodzieje (akurat nie ci) zazwyczaj zabijają swoje ofiary żeby zdobyć mienie. W tym oraz innych tego typu przypadkach policjant/ofiara kradzieży itp. zabija złodzieja żeby zachować mienie. Oprócz kosmetycznej różnicy między próbą odebrania wozu a zachowaniem wozu mamy do czynienia z takim samym gnojstwem - zabójstwo z powodu samochodu. Rozumiesz już?
Zgłoś
Avatar
Kodii 2014-04-24, 23:05 1
Jak dla mnie dalej walisz smuty. Jakby tych dwóch strzałów nie oddał sam mógłby pare dostać. Idąc twoim tokiem - i co porządny człowiek, stróż prawa ma ginąć za samochód i to jeszcze nie własny? Słusznie postąpił.
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-25, 0:16
Jasne prawiczku, musiał ich ostrzelać inaczej jego by to spotkało gadaj zdrów...
Zgłoś
Avatar
antropoid 2014-04-25, 0:59 5
Cytat:

Co ja pierdolę? Już wyjaśniam: otóż złodzieje (akurat nie ci) zazwyczaj zabijają swoje ofiary żeby zdobyć mienie. W tym oraz innych tego typu przypadkach policjant/ofiara kradzieży itp. zabija złodzieja żeby zachować mienie. Oprócz kosmetycznej różnicy między próbą odebrania wozu a zachowaniem wozu mamy do czynienia z takim samym gnojstwem - zabójstwo z powodu samochodu. Rozumiesz już?



Mamy tu do czynienia z zastrzeleniem 2 uzbrojonych napastników łamiących prawo. Co w tym ciężkiego do zrozumienia? Ja rozumiem że teraz taka moda żeby być pizdą, no ale bez przesady... czy musisz być pizda bezrozumną ?
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2014-04-25, 2:11
A mi ostatnio podjebali samochód najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdy emocje opadną i przyjeżdża policja, widzisz te ich gęby... wiesz, że auta już nie odzyskasz
Zgłoś
Avatar
radziuxd 2014-04-25, 7:14 1
antropoid napisał/a:



Mamy tu do czynienia z zastrzeleniem 2 uzbrojonych napastników łamiących prawo. Co w tym ciężkiego do zrozumienia? Ja rozumiem że teraz taka moda żeby być pizdą, no ale bez przesady... czy musisz być pizda bezrozumną ?

Rozjebałeś go elegancko, ale raczej nie ma co się łudzić, dalej będzie brnął w swoje chujowe teorie. Myślę, że sam podpierdala rowery z kapiszonami w ręku.
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-25, 12:35
Tak rozjebał mnie na całego. Kolejny miszcz śniętej riposty
Uważasz że łamanie prawa w postaci kradzieży usprawiedliwia zabójstwo? A Holocaust to propaganda co nie...
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-04-25, 16:49
Drapieżnik stał się ofiarą. Piękne.
Zgłoś
Avatar
Lelum_Polelum223 2014-04-25, 20:22
Mesjach napisał/a:

Tak rozjebał mnie na całego. Kolejny miszcz śniętej riposty
Uważasz że łamanie prawa w postaci kradzieży usprawiedliwia zabójstwo? A Holocaust to propaganda co nie...



Ty to jakiś pojebany jesteś? Wszyscy Ci tłumaczą że odwalono dwóch napastników z BRONIĄ w ręku.
Zgłoś
Avatar
czadzior1 2014-04-27, 10:52 1
Gdzie te trupy?
Zgłoś
Avatar
antropoid 2014-05-07, 0:33
Cytat:

Tak rozjebał mnie na całego. Kolejny miszcz śniętej riposty
Uważasz że łamanie prawa w postaci kradzieży usprawiedliwia zabójstwo? A Holocaust to propaganda co nie...



Jeśli nie było innej możliwości powstrzymania ich w tej chwili to tak, tak uważam.

A) Są uzbrojeni i łamią prawo, ergo są niebezpieczni. Rozumiem że policjant pewien ich powstrzymywać gołymi rekami wg ciebie?

B) Dokonują przestępstwa, nie poddają się na widok uzbrojonego funkcjonariusza. Gdyby policja działała z twoją logiką, nie byłoby sensu jej istnienia. Wystarczyłoby nie odpowiadać na wezwanie funkcjonariusza i nie może już on nic ci zrobić ( broni nie użyje ).

C) Osobą inicjującą agresje ( zabór mienia ) są w tym wypadku uzbrojeni napastnicy. Konsekwencje wynikające z inicjacji agresji są więc logiczne z ich winy, a nie z winy osoby odpowiadającej na agresje (obrońca). Co więcej, funkcjonariusz jest tu de facto nie człowiekiem, a narzędziem społeczeństwa ( na co się godzi ) które egzekwuje ogólnie ustalone normy i prawa u osób które nie chcą ich egzekwować z własnej woli.

A propo Holokaustu, nie wiem czym cie napierdalali w łeb w dzieciństwie jeśli dla ciebie twierdzenie ze można zabić uzbrojonych napastników jeśli nie ma innych możliwości jest równoznaczne z zaprzeczaniu historii.
Zgłoś