18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
setkris 2012-05-19, 16:03
bez kitu, poziom jezyka polskiego w naszym narodzie jest przerazajacy:( od zawsze pierdole polskie znaki,procz "ź"-nie wiem czemu....pierdole tez internetowa interpunkcej...jak kazdy na klawiaturze czasem napisze "b" zamiast "n" co raczej w pismie odrecznym nie moze mi sie zdarzyc...no kurwa(o i ich tez uzywam w srogim nadmiarze) jak kazdy nie jestem idealny,zaden tez ze mnie poliglota czy polonista tym bardziej,ale prosze Was do chuja pana...mozna pisac sensownie i skladnie pomijajac wiekszosc niedorobek w moim wykonaniu...gruntem jest to by choc ze zdania dalo sie wynioskowac co aŁŁŁŁŁtor mial na mysli:( ehhh mimo wszystko jeszcze na sadisticu nie zarejestrowalem mistrzostwa w nieznajomosci wlasnego jezyka i napisania megaprostego wyrazu z wieksza iloscia bledow niz liter,mianowicie "z kont"(skad).to to rozpierdala wszelie granice.czaje ze ktos z pospiechu moze walnac "pRZczUke" czy inna kardynalna gafe ale pisanie co drugiego wyrazu z bledem jak dla mnie powinno byc karane smiercia heh. pozdrawiam wszystkich SZANUJACYCH polski jezyk:)
Zgłoś