18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
Gamonn1 2024-04-20, 20:49 1
Poważnie piękny widok.
Ale teraz się zastanawiam, skoro typ stawił się na spotkanie to albo był bardzo głupi i zdesperowany albo nie raz na takich spotkaniach bywał i ruchał dzieci. Dzieci które poznał w necie i które raczej wiedziały na co się piszą. Bo jeśli ktoś oglądał np. To Catch a Predator to wie, że oni często te gnoje nie kryją się z zamiarem stosunku. Do tego w USA jest masa dzieciaków praktycznie nie wychowywanych przez rodziców, żyjących w gettach itd. Pedochuje pewnie mają tam raj. Ciekawe jak u nas, czy jedenastoletnie Julki po propagandzie silnych niezależnych feministek nie spotykają się za kasę z starymi dziadami jak matka ma na popołudnie do pracy. Trochę ciary po plecach przechodzą
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-04-20, 21:05 13
baronturbina napisał/a:

Pomijając niewybredny żart, ale nie wiem czy kojarzysz że pocisk nie jest zbudowany tylko z ołowiu? Płaszcz nie jest toksyczny. .



Nie wiem czy miałeś kiedyś pocisk 9mm para w dłoni, ale w jego dolnej części nie ma płaszcza.

Zgłoś
Avatar
kasiakamyczek 2024-04-20, 21:09
Ależ go przeorali

Zgłoś
Avatar
danielxc717 2024-04-20, 21:36
Ecpu powinno tak działać
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-04-20, 21:50 2
edek_kotek napisał/a:

Kurwa, a jak to był listonosz?



Listonosz zawsze puka 2 razy. Raz w odbyt, raz w cipkę.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-04-20, 21:54 1
kozacka robota codziennie strzelnica na wolnym powietrzu
Zgłoś
Avatar
Pro100wPussy 2024-04-20, 21:57 4
~Velture napisał/a:

Stary pedofil jebany z pistoletem gotowy był, że dorosły otworzy a nie dziecko.
Akcja prima sort. Jednego degenerata mniej.



Był przygotowany na taki bieg wydarzeń i sam sobie strzelił w klatę...

Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2024-04-20, 22:26 1
A ja mysle że oni chcieli aby on wyjął ta bron
Zgłoś
Avatar
ozesz_kurnasz 2024-04-20, 22:42 9
edek_kotek napisał/a:

Kurwa, a jak to był listonosz?


Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-20, 22:59
Anonimowyja napisał/a:

Nie wiem czy miałeś kiedyś pocisk 9mm para w dłoni, ale w jego dolnej części nie ma płaszcza.



Miałem taki ale nie wiem jak się nazywają bo są dość duże.



I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.

Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2024-04-21, 0:04 2
baronturbina napisał/a:

I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.



Też chcę takiego Mikołaja!
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-04-21, 0:14 2
EinsZweiPolizei napisał/a:

Jakie wyżywanie? Facet gnata wyciągnął i strzelił. Policjant przytomny i odciągnął lufę na bok. W polsce policjanci, gdyby w ogóle taką akcję zorganizowali, to czekaliby na zgodę komendanta, a ten na telefon od prokuratora


A tu zgody nie ma bo pedofil to obecny minister...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-04-21, 1:04
edek_kotek napisał/a:

Kurwa, a jak to był listonosz?


Listonosz zawsze strzela dwa razy.
Ten strzelił tylko raz.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-04-21, 2:14
baronturbina napisał/a:

Miałem taki ale nie wiem jak się nazywają bo są dość duże.
I Mikołaj był nawet, ale skubany gapa zapomniał że coś zgubił.



I nadal chcesz wciskac kit, ze jestes znafco i ze plaszcz ma jakies wieksze znaczenie? Widziales kiedys grubosc tego plaszcza? Czy kiedykolwiek przy elaboracji podajesz do obliczen grubosc plaszcza? Takze te hamerykanskoenobrazki wsadz senw dupe. I poza tym badziewiem z lewej(mozliwe), na tym obrazku nie ma nic na 7,62x54.

Anonimowyja napisał/a:

Nie wiem czy miałeś kiedyś pocisk 9mm para w dłoni, ale w jego dolnej części nie ma płaszcza.



CMJ tez mozna kupix. Wtedy masz plaszcz na calym pocisku. A mysliwskie, karabinowe, maja plaszcz naciagany od dupy strony. Wtedy robiac polplaszcz, olow jest odsloniety od przodu pocisku.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-04-21, 3:00
KosmatyHui napisał/a:

I nadal chcesz wciskac kit, ze jestes znafco i ze plaszcz ma jakies wieksze znaczenie? Widziales kiedys grubosc tego plaszcza? Czy kiedykolwiek przy elaboracji podajesz do obliczen grubosc plaszcza? Takze te hamerykanskoenobrazki wsadz senw dupe. I poza tym badziewiem z lewej(mozliwe), na tym obrazku nie ma nic na 7,62x54.
CMJ tez mozna kupix. Wtedy masz plaszcz na calym pocisku. A mysliwskie, karabinowe, maja plaszcz naciagany od dupy strony. Wtedy robiac polplaszcz, olow jest odsloniety od przodu pocisku.



Powaznie nie ma? Ale nie kojarzę ze napisałem nigdzie czy płaszcz ma znaczeni, może palto lub kurtka ma? (Niemożliwe) To ten czarny po prawej nie jest 7,62x54? Może dla tego nie wchodzi. To po lewej jejku…. ale strasznie wylatuje z rąk.

KosmatyHui napisał/a:

I nadal chcesz wciskac kit, ze jestes znafco i ze plaszcz ma jakies wieksze znaczenie? Widziales kiedys grubosc tego plaszcza? Czy kiedykolwiek przy elaboracji podajesz do obliczen grubosc plaszcza? Takze te hamerykanskoenobrazki wsadz senw dupe. I poza tym badziewiem z lewej(mozliwe), na tym obrazku nie ma nic na 7,62x54.
CMJ tez mozna kupix. Wtedy masz plaszcz na calym pocisku. A mysliwskie, karabinowe, maja plaszcz naciagany od dupy strony. Wtedy robiac polplaszcz, olow jest odsloniety od przodu pocisku.



Łał ale Ty jesteś mądry. Całe życie myślałem ze to pierwsze zdjęcie to do karabinu się wkłada ale skoro nie ma płaszcza od dupy strony to ma może kurtkę lub palto i ładuje się to do kuszy? Ale (możliwe że) to wyjaśnia czemu do tego czarnego po prawej nie wchodzi. Za duże choć główka takiej samej średnicy. Mądrego to fajnie się czyta! Dzięki Brajan.
Zgłoś