18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Policjant-bandyta skazany!
kustoszpan • 2013-05-21, 18:16
No! wiadomość z ostatniej chwili.

Skazano policjanta, który skopał uczestnika Marszu Niepodległości
Policjant, który półtora roku temu skopał podczas zatrzymania uczestnika Marszu Niepodległości, został skazany na karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Ponadto sąd nałożył na niego ośmioletni zakaz wykonywania zawodu policjanta.


Na zamieszczonym w internecie nagraniu całego zajścia dokładnie widać, jak ubrany w cywilne ubranie policjant Karol C. bije niestawiającego oporu młodego uczestnika Marszu Niepodległości. Daniel Kloc był kopany przez funkcjonariusza w głowę nawet po tym, gdy został już obezwładniony.

Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uznał, że 37-letni Karol C. podczas zaskarżonej interwencji przekroczył swoje uprawnienia i naruszył nietykalność cielesną zatrzymanego. Mężczyzna został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności, której wykonanie zawieszono na okres 3 lat.
Nałożono na niego także ośmioletni zakaz wykonywania zawodów policjanta, ochroniarza i detektywa. Wyrok nie jest prawomocny. Obrońca Karola C. przekonywał, że jego klient 11 listopada 2011 roku działał pod wpływem wzburzenia.

źródła: Niezalezna.pl

P.S. Filmiku nie wrzucam, każdy sobie znajdzie bez problemu.
Zgłoś
Avatar
f................n 2013-05-21, 22:21
@myk To tym lepiej
Zgłoś
Avatar
Azizi1926 2013-05-21, 22:23
Nikt nie zwrócił uwagi, że wyrok jest nieprawomocny i ten bandyta na pewno się odwoła. Jeszcze różnie może być.
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-05-21, 22:36 3
Dlaczeo napisał/a:

Polska policja to poraszka



Ja pierdolę . Tysiąc razy większą porażką jest nasz system edukacji. Wracaj kurwa do gimbazy.
Zgłoś
Avatar
AEdin 2013-05-21, 22:36
Moim zdaniem wyrok jak najbardziej w porządku. Zakaz wykonywania zawodu zaboli go bardziej niż te lata w zawiasach. Poza tym możecie iść i mu wpierdolić - też dostaniecie zawiasy.

@Dlaczeo co ty możesz wiedzieć o Polskiej policji? Przejdź się po najbiedniejszych dzielnicach. Wtedy zobaczysz pracę policji. A teraz pomyśl czy byś przeszedł się 10 czy 15 lat temu? Mogę się przypierdolić do każdego zdania w twojej wypowiedzi i ukazać jak bardzo się mylisz.
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-05-21, 22:37 1
Powinno być uniewinnienie! Policja jest m.in. od tego, żeby pałować chuliganów.
Ten co był kopany, na pewno dostał bo mu się należało!
Zgłoś
Avatar
GardzePrawica 2013-05-21, 22:49 1
Policjant powinien dostac medal, tak sie powinno traktowac tych podludzi.
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-05-21, 23:15 2
A teraz kurwa polecam zobaczyć ten sam filmik w lepszej jakości, który docelowo ma służyć temu samemu celowi co ten pedalski temat, czyli ośmieszeniu policji i przyjrzeć się dokładnie w 0:46, 0:47 i 0:53 s.
Biedny, niewinny przechodzień ma na rękach rękawiczki używane w MMA. Biedaczysko założył je na marsz, bo mu zimno było w ręce.
Przecież to do kurwy nędzy jebany zadymiarz, więc dostał wpierdol zasłużenie, a teraz płacze, że był niewinnym przechodniem.
Co za kurwa żenada.

Zgłoś
Avatar
brotherbjorn 2013-05-21, 23:34
GardzePrawica napisał/a:

Policjant powinien dostac medal, tak sie powinno traktowac tych podludzi.


Oho,kolejny "wybitny" troll,który potrafi tylko pisać rzeczy w stylu "typowe polskie bydło,jebie cebulą") i czeka na ból dupy innych.Kiedyś jak ludzie trollowali to się starali,a teraz korzystają ze starych,nudnych sztuczek na które trudno się nabrać.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-21, 23:45
@macary
To wrzuć jeszcze gejozo jak twoi koledzy lewacy atakują spokojnie idącego gościa z flagą biało-czerwoną.
Zgłoś
Avatar
kasanovva 2013-05-22, 1:26
karę 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata.
Ponadto sąd nałożył na niego ośmioletni zakaz wykonywania zawodu policjanta.

A po 8 latach co?
Policjant z wyrokiem?
Coś mi tu nie pasuję.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-22, 1:56 1
No szkoda. Najebał śmiecia, a wyrok jakby skrzywdził człowieka.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-05-22, 5:12
Jakby ktoś się zainteresował tematem to w uzasadnieniu wyroku było, że zatrzymanie gościa było słuszne i legalne. Policjant przekroczył uprawnienia ponieważ zadawał ciosy których mu nie wolno zadawać i nie zaprzestał stosowania siły gdy gość był obezwładniony.

Ci którzy twierdzą, że za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza zapadają wyższe wyroki niech dalej wieżą w bajki. Trochę się tym interesuję, co nieco wiem i powiem że nawet takich wyroków się nie spotyka, często kończy się grzywną! To, że ustawowe zagrożenie karą jest wysokie nie oznacza, że wyroki są wysokie.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-22, 8:23
no sorry gdybym się prosił to kurwa ktoś kto jest żyje za pieniądze z moich podatków czyli z mojej pracy czyli za MOJE PIENIĄDZE nie powienin kurwa się wyżywać na mnie !!!!!!!!!! czy psychicznie czy kurwa fizycznie to jest pojebane nawet gdybym się prosił to ten kundel jebany żyje za kurwa uczciwie oddane pieniądze kurwa jevbanyum złodziejom a te kurwy nawet godności nie mają ..... i jak tu kurwa być normalbnym

ave Brunon
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2013-05-22, 8:28 2
Gienek2 napisał/a:

no sorry gdybym się prosił to kurwa ktoś kto jest żyje za pieniądze z moich podatków czyli z mojej pracy czyli za MOJE PIENIĄDZE nie powienin kurwa się wyżywać na mnie !!!!!!!!!! czy psychicznie czy kurwa fizycznie to jest pojebane nawet gdybym się prosił to ten kundel jebany żyje za kurwa uczciwie oddane pieniądze kurwa jevbanyum złodziejom a te kurwy nawet godności nie mają ..... i jak tu kurwa być normalbnym

ave Brunon



za mało przecinków, za dużo kurwa
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2013-05-22, 9:12 1
A jak gościu fachowo się broni. Widać, że zaprawiony w bojach, napierdalając dziesięcioletnie dzieci na meczach ligi dziecięcej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie