18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Policjant przewrócił wózek
szoszana • 2013-03-24, 17:39
Policjant przyczepił się do matki ,że jej jamnik nie jest na smyczy. Matka nie mając dokumentów zaproponowała iść do jej mieszkania po nie ,jednak po chwili zmieniła zdanie i próbowała uciec. Policjant szarpiąc ją przewrócił wózek z 16-miesięcznym dzieckiem.



zajebane z tvn...
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-03-24, 19:41 1
ja tam widzialem jamnika i 3 chujow. A swoja droga psy sa jak psy- zobacza innego z poza swory to sie rzuca na niego, taka juz jest natura
Zgłoś
Avatar
m................d 2013-03-24, 19:42
Normalni na łeb ludzie się tak nie zachowują. Od razu na dołek sukę i wpierdolić!
Zgłoś
Avatar
Pener 2013-03-24, 19:42 13
jakas lafirynda z bękartem ma mieć specjalne prawa?
uciekała to ma za swoje
Zgłoś
Avatar
wino666 2013-03-24, 19:44
@up
nastepny wtorny analfabeta ktorego mam okazje spotkac na sadolu. sfora jak juz cos.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-03-24, 19:45
w jakim to kraju ?
Zgłoś
Avatar
Patryk95 2013-03-24, 19:45 1
Wydziera ta pizde ale po co?
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-03-24, 19:46 1
so whaat napisał/a:

cocaine.animals,

i bardzo dobrze ze wjebali jej/jemu mandat. każdy pies bez względu na rozmiar i rase jest potencjalnie niebezpieczny. nie mówiac o możliwości bycia pogryzionym przez takiego psa dochodzi sprawa ewentulanego zakażenia (psy przenosza tysiace batkeri i wirusów w pysku) przy nawet niegroźnym ugryzieniu. powinno się karać ogromnymi mandatami jebanych bezmózgów, co chodzą z psami bez kaganców i smyczy, bo "ślepy, stary i przy nodze grzecznie chodzi" - chuj mnie to interesuje, karac wszystkich, bez wyjątku.


pierdolisz takie głupoty że aż witki opadają..
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-03-24, 19:46 5
Nie rozumiem spiny niektórych. Policja ma prawo zatrzymać każdego do kontroli, sprawdzić dane itd. A baba jak się zaczęła spinać to nie dziwcie się, że chcieli ją obezwładnić. Stawiasz się do policji to licz się z konsekwencjami, ja bym jej jeszcze wychowawczo pałką przejechał po plecach. A że się wózek z dzieckiem wywrócił w trakcie to trudno. Nie rzucałaby się to by do sytuacji nie doszło. Głupia pizda
Zgłoś
Avatar
exfon 2013-03-24, 19:48 2
No tak. Nagonka na mundurowych trwa.
Nakaz jest do psów. Nie ważne jakiej rasy czy wieku. I nie ważne czy może was uszczypnąć, czy połknąć w całości. A To że babka zachowuje sie jak tak jak zachowuje tylko pogarsza sprawę.
Mandat + jakaś kara za ten wózek się należą
Zgłoś
Avatar
xqwzts 2013-03-24, 19:49 1
Policjanci przyjebań bo o jamnika sapią... Ona przyjebania bo się rzuca jak wściekła. Cały ten kraj na każdym kroku jest przejebany. Na chuj jakiemukolwiek psu smycz czy kaganiec? niech właściciel pilnuje, a jak nie upilnuje i pies coś zrobi to go zastrzelić a właścicielowi grzywnę.
Zgłoś
Avatar
exfon 2013-03-24, 19:52
xqwzts napisał/a:

Policjanci przyjebań bo o jamnika sapią... Ona przyjebania bo się rzuca jak wściekła. Cały ten kraj na każdym kroku jest przejebany. Na chuj jakiemukolwiek psu smycz czy kaganiec? niech właściciel pilnuje, a jak nie upilnuje i pies coś zrobi to go zastrzelić a właścicielowi grzywnę.



Mhm...
A później jak koleś umiera od jakiś tam zakażeń czy powikłań od ugryzienia to widocznie pecha miał?
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-03-24, 19:53 1
Kurwa ogólnie nie mam nic do policji, mimo wszystko kagańce to powinni założyć tym trzem bucom, co kurwa już prawie nie wezwali grupy antyterrorystycznej, bo ich trzech to mało.

W ogóle zauważyliście jakie środki są stosowane wobec takich kurwa pierdół, jak chodzenie z psem bez kagańca?

Niedługo będą trepy strzelać kurwa do ludzi, bo ktoś szedł z cziłała bez kagańca i smyczy.
Zgłoś
Avatar
Ciastak 2013-03-24, 20:00
@cocaine.animals
Jak jesteś taki wielki obrońca zwierząt to dla przykładu zaraź się wścieklizną czy jakimś innym choróbskiem, tak dla przykładu. Życzę długiej kuracji.
Co z tego że stary, zęby ma, ba już ślina wystarczy, tak więc puki Cie nie znam to nie chcę być dotknięty psem
Zgłoś
Avatar
lith 2013-03-24, 20:01
Nie chodziło o psa, a o to, że spierdalać chciała. Jak ktoś spierdala z błahego powodu przed policją to albo pojebany, albo ma jakiś poważniejszy powód. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby mieli babsztylowi odpuścić.
Zgłoś
Avatar
Keepo 2013-03-24, 20:22
Wygląda jak cyganka spalić kurwe, w tym momencie mam w dupie jej brudne cygańskie dziecko...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie