18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
marakaz 2022-10-13, 18:10 1
Dostał 200 tyś $ odszkodowania
Zgłoś
Avatar
wusi77 2022-10-13, 18:55 1
No dobra naoglądaliście się amerykańskich filmów ale teraz pora powrócić do Polskich realiów
dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/nagrywal-policjanta-na-sluzbie-teraz-mu...
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2022-10-13, 18:58 2
Milicja wszędzie taka sama. To w sumie oczywiste, tylko ostatnie przegrywy idą to takiej pracy, łatwo się dostać, a o zwolnienie trudno. Nawet po takiej akcji nie zwolnili tych kurwich synów, tylko degradacja i pewnie czasowe cięcie pensji.

wusi77 napisał/a:

No dobra naoglądaliście się amerykańskich filmów ale teraz pora powrócić do Polskich realiów



Wyrok był za upublicznienie wizerunku, a nie sam fakt nagrywania działań milicji.
Zgłoś
Avatar
Graveir 2022-10-13, 19:11 1
wusi77 napisał/a:

No dobra naoglądaliście się amerykańskich filmów ale teraz pora powrócić do Polskich realiów



No, fajnie, tylko że to nie jest wyrok za nagrywanie, tylko za puszczanie tego live, a co za tym idzie upublicznianie wizerunku policjanta. Gdyby nagrał, zamazał facjatę i wrzucił do neta, to wszystko byłoby legalnie
Zgłoś
Avatar
witekkk 2022-10-13, 20:32 1
Syn_Milionera napisał/a:

Z tego co piszą gość pozwał policjantów. Tego pierwszego policjanta jedynie zdegradowali z sierżanta do oficera, ale po roku znów może ubiegać się o stopień sierżanta.



Zdegradowali z sierżanta na oficera?
Przecież to awans.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2022-10-13, 20:39
zipi napisał/a:

Jak to jest, że jak ktoś jest wporządku do Policji, to policja jest wporządku do tej osoby, a zgrywasz grypsującego śmiecia i nie szanujesz policji od samego początku
i WIELCE ZDZIWIONY ZE ONI CIEBIE NIE SZANUJĄ XD skąd ja to znam ? czarni w USA vs społeczęństwo? podobne mają problemy, zamkniesz w końcu tą morde ?



Już samo te twoje "XD" mnie obraża kurwiorzu cygański.

pyskatyyy napisał/a:

Nakryłeś swoją matkę jak sie rucha całym furgonem policjantów na dożynkach, czy o co chodzi? Patrząc na Twój wysryw, też ich przewyższasz w zjebaniu umysłowym. Także szybciutko sie zawijaj, nieudaczniku.



Bakej jaja
Zgłoś
Avatar
putto 2022-10-13, 20:53
Ja pierdyle komentarze lepsze niż materiał Video
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2022-10-13, 22:57
pyskatyyy napisał/a:

Nakryłeś swoją matkę jak sie rucha całym furgonem policjantów na dożynkach, czy o co chodzi? Patrząc na Twój wysryw, też ich przewyższasz w zjebaniu umysłowym. Także szybciutko sie zawijaj, nieudaczniku.



Bakej jaja
Zgłoś
Avatar
PutinToSmiec 2022-10-13, 23:34
Ach Ci super biali nazisci .. kolonizatorzy .. imperialiści
Zgłoś
Avatar
fryzjer1289 2022-10-13, 23:47
Co za kurwy jebane! Tak samo robili w Polsce przez C.... czas! Skurwysyny jebane! Oby ich za to wyjebali na bruk!
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2022-10-13, 23:50
BigLebovsky napisał/a:

Wszystkie psy to niedowartościowane kurwy



O psach prawdziwych, to ty chłopaczku-rurkowcu masz takie pojęcie jak o astronimii.
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2022-10-14, 6:41
ibrahim napisał/a:

O psach prawdziwych, to ty chłopaczku-rurkowcu masz takie pojęcie jak o astronimii.



No o astronimii to chyba tylko ty masz pojęcie deklu
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2022-10-14, 8:39
BigLebovsky napisał/a:

Wszystkie psy to niedowartościowane kurwy



Nie wszystkie ale ten pierwszy to na 100%. Nie ma tak że uda się oczyścić kazde towarzystwo ze zjebow, to niemożliwe ale miejmy nadzieję że ten człowiek już nie pracuje w Policji.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2022-10-15, 1:57
Jaka policja? To są zwykłe psy, a z policjantami oni mają niewiele wspólnego . W sumie miałem okazje trafić na psa i prawie spadłem ze schodów . Niestety trzeba uważać, bo nie każdy z nich jest normalny.
Zgłoś