18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
EdmundKemper 2012-11-12, 14:11
Kilkuzdaniowa konwersacja z jakimś oszołomem na Twitterze przeciwko zdjęciom, filmom, relacjom kilkudziesięciu ludzi to faktycznie mocne dowody na brak prowokacji.
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-11-12, 14:39
Kilka zdjęć i filmów, z których nic nie wynika, relacje kilkudziesięciu oszołomów to faktycznie mocne dowody na prowokację.

Nawet jeśli była prowokacja, to idioci, którzy się dali w nią wciągnąć pokazują ogólny poziom demonstrujących patridiotów. Klask klask, brawo!
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-11-12, 16:21
@up Prowokacja była na tyle dobrze zrobiona, że nie była wymierzona w tych, którzy chcieli robić zamieszki, tylko w powiedzmy ich przeciwników. I to było sygnałem to jakichkolwiek działań.
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2012-11-23, 2:55
Moze byc to obludne wrazenie, jednak czy tylko mi sie wydaje, ze na rozne portale, ludzie ktorym na tym zalezy, moga wrzucac propagandowe teksty, tudziez obrazki lub filmy? Skoro istnieja juz reklamy oparte na glupich tekstach z internetu (nawiazuje o reklamach gier internetowych, jednak nalezy nadmienic, iz nie widzialem ich wszystkich) czemu odpowiedni-nieodpowiedni ludzie (mam nadzieje, ze "odpowiednio" sie wyrazilem) nie moga tego robic na portalach? Nie mowie o nikim konkretnym (rowniez o tym, ktorego dotyczy temat- nawet go nie znam), ale jest to mozliwe. W koncu w internecie nigdy nie mozna miec pewnosci kto pisze. Jakbym przez dluzszy czas sie nie pojawial bedziecie wiedzieli, ze mialem racje (ostatecznie ja tez bede mial 100% pewnosci )
Zgłoś