18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
NWC 2012-12-28, 11:20
Gdyby nie była tak najebana to nawet fajna...
Zgłoś
Avatar
josiesparks 2012-12-28, 11:58
jak to jakiś krypto karzeł jest!
Zgłoś
Avatar
D................o 2012-12-28, 12:08 2
Czasem mnie zastanawia, czemu ludzie doprowadzają się do takiego stanu? Ja jak na nią patrzę, to mam wrażenie, że jest upośledzona i opóźniona w rozwoju.
Zgłoś
Avatar
R................t 2012-12-28, 12:25 1
Sam jesteś upośledzony - troszkę luzu, świetnie się bawi (sama) uśmiechnięta, ambitna (stawia sobie wyzwania) dla mnie pozytywnie. a przez takich jak ty nie lubię zbyt masowych imprez - zawsze znajdzie się jakiś malkontent co gówno go dotyczy ale nie pasuje i wstyd.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2012-12-28, 12:39
@Jeżż Ja sam również jestem takim "malkontentem co gówno mnie dotyczy" i mnie wkurwia jak ktoś np przede mną idzie najebany i muszę go omijać szerokim łukiem ponieważ już kilka razy jak jakiś pijak się nie wpierdzielił na mnie to opluł przypadkiem albo prawie obrzygał. I dlatego wolałbym aby ludzie jeśli już muszą się schlać i doprowadzić do totalnie żałosnego stanu to niech przynajmniej tak robią u siebie albo niech ktoś ich zachowań pilnuje bo już parę razy mi nerwy puściły i gdy w pobliżu świadków nie było to przyjebałem w nachlany pysk
Zgłoś
Avatar
wazer12 2012-12-28, 12:58
0:35 Chyba widziałem kotecka
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-12-28, 13:07 2
@Kuriki
Przeca widać, że tam lasek, piasek i domki kempingowe, wakacje ma baba, daj jej spokój.
Zaiste, ruchalna
Zgłoś
Avatar
D................o 2012-12-28, 14:12 1
Jeżż napisał/a:

Sam jesteś upośledzony - troszkę luzu, świetnie się bawi (sama) uśmiechnięta, ambitna (stawia sobie wyzwania) dla mnie pozytywnie. a przez takich jak ty nie lubię zbyt masowych imprez - zawsze znajdzie się jakiś malkontent co gówno go dotyczy ale nie pasuje i wstyd.



Nie, nie jestem upośledzony, bo się nie doprowadzam do takiego stanu. Stawia wyzwania, niby w czym? Chyba w tym że robi karierę w sieci z gołą dupą i ogląda go pół świata jak i użytkownicy sadola i pewnie w przyszłości jej dziecko , Wiesz, ja też nie lubię masowych imprez i w ogóle na nie nie chodzę... I uwierz mi, że jak się zdarzy, że na jakiejś jestem, to się nie czepiam ludzi na imprezach i mało mnie obchodzi co robią, pod warunkiem, że mi nie wchodzą w drogę i nie dotykają mnie, ani nie wpadają na mnie jakieś zapite osobniki płci męskiej czy żeńskiej. A to, że wygląda w tym stanie jakby była opóźniona, to zaprzeczyć się nie da.
Zgłoś
Avatar
D................o 2012-12-28, 14:28 1
Cytat:

Don_Tomasino napisał/a:

...nie czepiam ludzi na imprezach i mało mnie obchodzi co robią, pod warunkiem, że mi nie wchodzą w drogę i nie dotykają mnie, ani nie wpadają na mnie jakieś zapite osobniki płci żeńskiej.

GAY ALERT!



Manipulacja pełną klasą, w której telewizji robisz?
Zgłoś
Avatar
leonsio15 2012-12-28, 16:33
Nowy sposób na przerwanie ciąży?
Zgłoś
Avatar
aguiar 2012-12-28, 23:20
czy tylko ja zrobiłem pauzę kiedy próbowała zrobić gwiazdę? a tu takie rozczarowanie...
Zgłoś
Avatar
sharxy 2012-12-28, 23:54
Chciała poczuć wiatr we włosach.
Zgłoś