18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
marcinsud 2012-01-26, 22:40
ale czysta woda, do ans jakby przyjechał to by musiał na ślepo strzelać, bo miejsc z taką wodą za wiele nie mamy.
Zgłoś
Avatar
elvin 2012-01-26, 22:40 3
qucharz69 napisał/a:

.......w dość orginalny sposób


Jako wędkarz powinienem teraz sprać kolesia pałką teleskopową i powiedzieć "Mam ciekawy sposób na boks", ale jako sadol to mi się podoba ;D
Zgłoś
Avatar
raziel331 2012-01-26, 22:41 1
skurwiele jebane .... Nie żebym był jakimś zielonym obrońcą zieleni czy innym niedorobem, ale ryby sam łowię i to co tu widzę to jest do opisania jednym słowem - "Hameryka". Dużo ludzi łowi dla sportu (przynajmniej w Polsce) ze względu na to, że ryb jest coraz mniej, a co za tym idzie - po udanym holowaniu i zrobieniu ewentualnie pamiątkowego zdjęcia taką rybę wypuszcza się z powrotem do wody. Jakiś czas temu była burza na hardzie w temacie, gdzie pracownicy McDonalda są bezduszni wobec kurczaków. Mnie kurwica bierze jak widzę pojeba z hamburgerem we łbie, który ma na celu zabicie takiej pięknej sztuki poprzez męczarnie ze strzałą w ciele...
Jebać ich.
Zgłoś
Avatar
Czajnik 2012-01-26, 22:49 1
Nabs napisał/a:

Akurat w stanach karpiowate są jak chwasty, jest ich tam tyle że nawet bejsbolem można je łapać. Na discovery jakiś czas temu był cały dokument poświęcony temu jak karpiowate wyniszczają zbiorniki wodne w stanach. Sam lubiłem wędkować, i raczej chciałbym spróbować łowić z łuku/kuszy

A o to kilka filmików jak łowi się tołpygę w stanach:



A tutaj zmagania z około 20 kilogramową sztuką:



W stanach wody wyniszczają tołpygi a nie karpie... To jest zwykłe kłusownictwo... W Polsce takie karpie jak on łowi to są okazy i trzeba się nie złe namęczyć żeby złapać takiego ...
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-01-26, 22:52
elvin napisał/a:


Jako wędkarz powinienem teraz sprać kolesia pałką teleskopową i powiedzieć "Mam ciekawy sposób na boks", ale jako sadol to mi się podoba ;D



Sam co roku wnoszę składki do PZW , ale jak już pisano powyżej w Hameryce karp to chwast rybny
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2012-01-26, 22:53 1
durne w chuj, jak i ta cala ameryka
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-01-26, 23:11 4
łowienie ryb nie na tym polega,z łukiem to kurwa na ptaki albo małpy,a ryby cisza,spokój od żony i dziecka,zimne piwko ,a nie kurwa świrowanie aborygena
Zgłoś
Avatar
sid1988 2012-01-26, 23:14
Chamstwo, bestialstwo!!! Ciekawe jakby w niego tak strzelano, jakby wierzgał!!
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2012-01-26, 23:18
Skurwielowi powinni wjebać tą strzałe w oczodół
Zgłoś
Avatar
konował 2012-01-26, 23:40 2
Japierdole... Myślicie że jak karpia złowi się na haczyk który przebija mu buźkę a potem jest ciągnięty przez jakiś tam czas mniej boli od przebijającej strzały ??? Pierdoleni hipokryci płaczą za karpiem, ale kanapeczkę z szyneczką chętnie wpierdolą w szkole która mamusia zrobiła co ???
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-01-27, 0:16
To jest kurwa chamstwo!
Zgłoś
Avatar
Mat313 2012-01-27, 0:19 1


Dla niecierpliwych - akcja od 0:55
Zgłoś
Avatar
torba 2012-01-27, 1:54
to zaprzecza całej ideii wędkarstwa... ten wyżej ma racje... upierdolić ręce... jak chce łatwo i szybko to niech do supermarketu wypierdala...

a po drugie primo, te karpie są za duże, żeby były smaczne, a że gość jest frajerem to zabiłł 10, pewnie spróbował jednego i 9 wyjebal do kosza...

większe sztuki się waży i wypuszcza z powrotem...
Zgłoś
Avatar
jac_89 2012-01-27, 13:19
Przecież to kurwa nie jest karp. To jest jakaś inna "orginalna" ryba
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-01-27, 13:20
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Przejdź to ostatniego posta w temacie