18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Fisz_ 2013-01-04, 17:55
@up jeśli mają prawo jak u nas, co jest prawdopodobne, to niezależnie ile upolowali - będą musieli oddać zwierzynę do punktu skupu, bo mięso należy do Skarbu Państwa.. zjedzą, ile kupią, a nie ile utłukli. A samo mięcho trafi do przemysłu spożywczego, żebyś mógł się kiedyś szarpnąć na dziczyznę w mięsnym.
Zgłoś
Avatar
o................2 2013-01-04, 18:05
0:23 Tede
Zgłoś
Avatar
DonMiguel 2013-01-04, 18:19
@Smutas

Ty się ciesz, że męskiego nie przyniósł;p

Na chuj tyle naboi marnować, jak po pierwszych dwóch strzałach kaczka spadła?
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-01-04, 19:20
@Kwadrans
Pewnie ty tylko korzonki i warzywka na sniadanie, obiad i kolacje wpierdalasz ???
Zgłoś
Avatar
kosek318 2013-01-04, 21:34 1
Mój ojciec też polował swego czasu, miał do dyspozycji wyżła niemieckiego krótkowłosego, suka. Pies tak wierny i oddany pasji ojca,że na drugi dzień jak urodziła szczeniaki, wolała jechać na polowanie niż pilnować szczeniaków. Pamiętam też moja mama potrafiła postawić miskę z jedzeniem i w tym samym czasie ojciec pakował się na polowanie, to jedzenie na drugi plan. Polowanie dla psa, było wszystkim.
Zgłoś
Avatar
i................q 2013-01-04, 22:47
Zabijanie bylo wpisane w ludzka kulture i bedzie , przeciez cos trzeba jesc wiec o co ta spina
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2013-01-04, 23:18
Postawiłem Ci 666 piwo moje.. niech szatan Ci błogosławi.
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-04, 23:43
Qui Pro Quo napisał/a:

Postawiłem Ci 666 piwo moje.. niech szatan Ci błogosławi.



To dla mnie zaszczyt
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-01-04, 23:54
No to ja sie wytłumaczę

Organizowałem tym czubom imprezy. Takich buców którzy tworzą słownik słów zamiennych dla zabijania wyńikających z własnych kompleksów nie spotkacie w żadnym innym zawodzie. Czym innym jest odstrzał a czym innym masowe imprezy i strzelanie dla sportu. O to mi chodzilo. Poza tym w życiu mialem nieszczęście spotkac trzech niezależnych od siebie mysliwych który każdy był krzykliwy, kazdy zachowywał się jak jakis pier...lony wojak a do łąk/nieużytków na których przebywali od dawna TAK bardzo się przyzwyczajali ze zaczynali je traktować jak swoje prywatne i np przeganiali ludzi z psami na spacerach.

Mysliwi w pewnie 60-70% to czuby. Nie mają nic wspolnego z wielkimi jajami. Przestancie wiec pierdolic tylko dlatego ze chcecie sie wylamac ze standardowego czasem rozumiem z banalnego pogladu. Czasem banalny ale prawdziwy. Nie musicie pokazywac że tacy oryginalni tradycjonaliści jesteście.

Koniec
Zgłoś
Avatar
neil 2013-01-05, 0:48 1
do tego są te psy, a nie do mieszkania w bloku
Zgłoś