18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Etherq1 2013-10-28, 11:05
Dziwię się ze Administracja nie usunie go z swoich szeregów. Ten użytkownik linki przypadkowych osób wkleja do swoich postów czy komentarzy. W taki sposób oczernia bogu ducha winnych ludzi. W moim przypadku sprawa zostaje zgłoszona na Policję, bo takie sytuacje nie mogą mieć miejsca w sieci. Bardzo ale to bardzo łatwo jest kogoś oczernić w sieci ale potem odkręcić to jest strasznie ciężko. Czy musi stać się tragedia przez takiego jego wpisy żeby ktoś zareagował? Mam szczerą nadzieję Pierre d'Ollony że nie dożyjesz świąt i się powiesisz gdzieś gdzie znajdzie Cie rodzina...
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-10-28, 14:35 5
Etherq1, brawo właśnie zostałeś idiotą roku. Gość mi wysłał jeszcze PW gdzie pisze, że zgłosił to na policje xD Chciałbym zobaczyć jak zareaguje na to policjant otwierający ten link
Zgłoś
Avatar
mpp92 2013-10-29, 5:42
Pierre d'Ollony

Ja pierdolę, mi wyskoczył profil kumpla, który widocznie logował się u mnie wczoraj i zapomniał się wylogować. Prawie zjebałem się z krzesła, dobry troll
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-10-30, 11:48 3
Pierre d'Ollony napisał/a:

Heh też się w to bawiłem:

Obrazek

Ten koleś powyżej nawet podał mi link do swojego fb: facebook.com/profile.php?=7432645066541



Wszystkie osoby zgłaszające wyżej cytowany post organom ścigania proszone są o zdanie pełnej relacji na forum z wizyty na komisariacie.


może zrobicie jakiś pozew zbiorowy
Zgłoś
Avatar
Aley_23 2013-10-30, 16:17
@Pierre d'Ollony tak mi się japa sama cieszy jak czytam wiadomości tego półmózga do Ciebie. Nieziemski trolling - poleciał już w twoją stronę zimny wirtualny browar, a tak swoją drogą to byłem przekonany, że na sadolu takich perełek jak KiecolPB nie ma, a tu takie miłe zaskoczenie. Chyba za rzadko już siedzę na tym forum i mnie omijają takie asy
Zgłoś
Avatar
Pierre d'Ollony 2013-10-30, 16:37 2
Ciągle dostaje jakieś nowe PW od różnych ludzi i to już nie takie "jak nie usuniesz posta to sprawa leci na policje huju!!!11" tylko z grubej rury np. że sprawa została przekazana policji, kopia postu została zabezpieczona i się już nie wywine itp.
Zgłoś
Avatar
~kotka_w_piwnicy 2014-10-22, 15:49
Pierre, mistrzu
Zgłoś