18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
jolmen13 2013-04-26, 12:02 1
Ciastus888 napisał/a:

Przynajmniej walczył kurw do końca, a ci co piszą w stylu " eee co o nas pomyślą, przez takich jak on mamy taką opinie w całej europie " powinni zadźgać się, czym najprędzej, albo myśleć co się napiszę.

BTW. Jak ja lubię wyjeżdżać zza granicę, i tak mówić coś im po Polsku ( po uprzednim upewnieniu się że to nie polak, tylko cudzoziemiec ) , to " słodkie " że nic nie rozumieją, można na nich kurwić ile się chce no oni też .



Ale jesteś kurwa odważny...
Zgłoś
Avatar
Bankai 2013-04-26, 13:57 1
Mieszkam od urodzenia tu (Alemania) i to nie jest burak czy siara tylko bardzo dobrze zrobil.
I dobrze mowi, plastikowe karty sa po to, aby placic na calym swiecie a jeszcze na dodatek tutaj Unia... takze nie wiem co ona ma za problem. szkoda ze mnie tam nie bylo, bym poprosil zaraz o menedzera - albo ja bym zaplacil swoja deutsche karte i bym sie z nim dogadal.

Edit: Co do kart kredytowych, to faktycznie, wielu przyjmuje juz i penny w wiekszosci niby tez - moze akurat byl gdziesz nawsi gdzie po prostu im to nieportzebne.
Pomimo to, kasierka/kasierki mogli inaczej zareagowac i udzielic rady gdzie jest bankomat i niech pojdzie po kase i pozniej zaplaci i juz.

Fakt fakten, sa ludzie tu normalni itd. ale czasami sie trafia pojeby - jak na tym filmie widac. jak mnie juz to wkurwilo jak ta turecka jape darla...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-04-26, 14:25
dzarul napisał/a:

Koleś chce zapłacić kartą, ale z niewiadomych przyczyn nie chcą mi przyjąć, ba nawet pani kasjerka nie chce wsiąść łaskawie karty i przejechać nią przez terminal (widoczny na filmiku, więc kurwa nie mówcie że nie można płacić w tym sklepie kartą), podejrzewam ,że mają jakieś wewnętrzne swoje ustalenia, że polskich kart nie obsługują. Ale co kurwa go to obchodzi???Więc się nie dziwię że wkurwiony jest!


wsiąść
JA PIERDOLE
Zgłoś
Avatar
Shaint 2013-04-26, 17:16
Gorszy niż Hagrid.^^
Zgłoś
Avatar
kueza 2013-04-26, 18:59
a ja później ide kurwa do sklepu i boje się japy otworzyć, bo ki czort wie ilu takich panów januszów tam było przede mną, i strach pomyśleć co inni pomyślą o mnie.

PS. większość co pisze tutaj o pierdoleniu niemców itd. nigdy nie miała z nimi styczności i zna ich tylko z internetów, więc chuj wam w kakała, elo XD
Zgłoś
Avatar
telon666 2013-04-26, 21:04
DG14 napisał/a:

all up co wy kurwa piszecie?!
Człowiek zrobił zakupy bo głodny, a te niemieckie kurwy nie chcą przyjąć od niego karty, chociaż dawał im do wyboru aż chyba 3...
Jestem z niego Dumny że nie da się ruchać przez jebanych dojczów.

w biedronce też chcesz płacic kartą? nie przyjmują kart to kurwa nie przyjmują, wyciągasz banknoty i płacisz. zwykły burak i prostak
Zgłoś
Avatar
elemental 2013-04-26, 21:14
gość się zachował jak typowy gnój i śmieć, pluć w morde takiemu to mało. Dziwie sie ze go Niemcy nie spacyfikowali bo powinni go do kubła na smieci wrzuci. Kmiot obsrany.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-04-26, 23:13
Ale o chuj Wam chodzi, gość nie dał sie wyjebać tępej cipie za kasy i tyle. Dał jej 3 KARTY z których mógł zapłacić a skoro pizda zza kasy jest zbyt tępa na to aby obsługiwać terminal to już problem menagera tego obozu pracy
Zgłoś
Avatar
ramonka23 2013-04-27, 0:25
Powinien coś rozjebać w tym sklepie to wtedy by mu przyjęli karte, głupie pizdy szwabskie
Zgłoś
Avatar
Gqonvi 2013-04-27, 21:47
Co za tepy kretyn.. Wpuscic bydlo na salony. Poprzewracalo mu sie w glowie i musial zrobic szopke. Pozniej przez takich idiotow ciezko polakom znalezc robote za granica... Co do was, idioci - nie lubicie niemcow i wcale nie wiecie dlaczego.. Ahh, no tak.. Przeciez zabili wam pra pra dziadka i pra pra babcie, ktorych nawet imion nie znacie. Nie wiem czy wiecie, ale wasi pra pra dzadkowie zabili ich pra pra dziadkow, a jakos mimo wszystko wciaz pozwalaja wam do siebie przyjezdzac i zatrudniaja was placac przy tym 5x tyle, co dostalibyscie w tej waszej przezajebistej polsce. Jestescie jak te dzieci JP - nienawidza policji, bo tak jest modnie. Wy nienawidzicie niemcow, bo tak jest po prostu modnie. Tak naprawde wszyscy jestescie kretynami - skonczycie studia i zatrudnia was w mc donaldzie, pozniej sie wkur**ie i wyjedziecie do niemiec blagac o lepsza prace. Nagle zapomnicie o tym, jak bardzo niemcy byly zli ;[ Zalosne.
Zgłoś
Avatar
mum666 2013-04-27, 21:53
Niemcy to jedyny kraj w Europie i chyba na świecie, gdzie nie zapłacicie swoim pięknym master cardem choćby był złoty, różowy czy chuj wie jaki. Musicie mieć jakąś tam kartę "EC", które mają zupełnie inne chipy i są tylko u nich i mają w dupie, że mastercardem zapłacicie za wszystko i wrażenia bezcenne. Boleśnie się o tym przekonałem, tylko byłem dużo bardziej opanowany niż ten koleś.
Zgłoś