18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
T................h 2014-03-05, 8:08 6
Jeadong, chuja. Karmazyn to nie czerwień! Tak samo jak w heraldyce nie ma białego i żółtego tylko jest srebrny i złoty.
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2014-03-05, 9:24 12
Do większości idiotów.
Pierdolicie z tymi kolorami, sam znam ich dużo, mam kobietę, z która jestem w związku dość długo, mówi mi czasem swoim "kolorowym" językiem, ale trzeba być naprawdę debilem, żeby tego nie zapamiętać... bo co, dla zasady? Kurwa, albo macie tak zjarane banie, że już nie potraficie zapamiętać jednego więcej koloru, albo jesteście pierdolonymi ignorantami, którzy swój debilizm bronią tekstami "prawdziwy facet zna tylko 4 kolory..."
Zgłoś
Avatar
Spadra 2014-03-05, 9:25 3
O... w 1930 roku wiedzieli co to kod koloru RGB #DC143C. Graficy w tym czasie chyba tworzyli strony internetowe na drzeworytach, z prawidłowym zastosowaniem koloru karmazynowego.
Zgłoś
Avatar
pawelbrodnica 2014-03-05, 9:26
ludzie nietraktujcie tego jak apel pedała o kolory, potraktujcie to jak ciekawy artykuł, mozna sobie smiechnąć do mądrosci z sadisticka że są tylko trzy kolory a resztę poznaja, kobiety bądz pedałki, ciekawy artykuł, z linkami, leci piwo
Zgłoś
Avatar
szczyloo 2014-03-05, 9:26
a jakiego koloru jest w takim razie biały człowiek?

ps dobry temat z ta flagą
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2014-03-05, 9:28
Niby nic takiego a ciekawostka świetna, w pełni zasłużone piwko @Polnischefuhrer.
@~A.J.K.S No wiesz ja pamiętam z podstawówki, jak nam kobieta tłumaczyła znaczenia barw narodowych i tak się ciągnie za człowiekiem... jak smród za armią czerwoną

Chciałem jakoś nabluzgać na kretynów pokroju sobola, czy mmaakkss ale w sumie mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
quark 2014-03-05, 9:39
Czy Wy kurwa na tym marketingu w Rzeszowie to juz nie macie co robic tylko rozkminiacie kolor flagi?
Zgłoś
Avatar
Enkipata 2014-03-05, 9:49
Ja tu widzę cały czas czerwień i biel.
Zgłoś
Avatar
Nożownik 2014-03-05, 9:57
Albo baba albo pedał...
Prawdziwy facet rozróżnia trzy kolory. Fajny, pedalski i chujowy.
Zgłoś
Avatar
canabisss 2014-03-05, 9:57

lepiej szybko wracaj do swojeje karmazynowo bialej kuchni
Zgłoś
Avatar
kurczasty 2014-03-05, 10:18 2
Dokształćcie się debile
Heraldyka właśnie określa tego typu rzeczy.
Co warto dodać Orzełek z tego obrazka również jest nieheraldyczny- nie można tak używać godła w negatywie bo zamiast orła białego jest czarny.
Więc trochę się ta uczelnia ośmiesza.

Co do znaczenia kolorów zdania są podzielone.
Karmazynowy symbolizuje zarówno dostojeństwo i bogactwo jak i krew przelaną w obronie ojczyzny.

Żadnego szarego dam nie ma a srebrny ukazany szaro-białym kolorem, ale heraldycznie jest to srebrny.

A co do spinania się o kolory, że to pedalstwo. Może byście nie chwalili się swoją ignorancją i ciasnotą umysłową. Nikt wam nie każe rozpoznawać bezbłędnie te kolory, ale nazwy ich już powinniście znać bo świadczy to o waszej znajomości języka polskiego.

Wielcy mi patrioci z ubogim słownikiem.
Zgłoś
Avatar
gumofc 2014-03-05, 10:49
Właśnie słucham True Colors, to znak!
Zgłoś
Avatar
...Rowerzysta... 2014-03-05, 11:24 1
Do tych, co nie znają więcej jak 4 kolory: zwalcie sobie konia papierem ściernym, będziecie bardziej męscy. Przy okazji podyskutujecie jaki kolor powstał.
Zgłoś
Avatar
habumbabum 2014-03-05, 11:38
kolorów jest sześć a śliwka to owoc.
Zgłoś
Avatar
Impregnator 2014-03-05, 11:48
Jak dla mnie polska flaga jest Biało-Czerwona, a twierdzenie, że jest karmazynowo, cymbrowo, czy jakoś inaczej + tęcza w zdjęciu profilowym, sugeruje, że autor tematu jest po prostu pedziem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie