18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:59
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Polska, kraj absurdu
c................r • 2013-01-09, 19:26
Polska jest za biedna, aby kupić więcej niż jednego robota "Da Vinci"...



...ale za to fotoradary mamy najnowocześniejsze na świecie, kurwa!!



Zgłoś
Avatar
P................3 2013-01-09, 21:12
genghiskhan napisał/a:


a może to ty? tak ladnie z dużej piszesz używasz znaków interpunkcyjnych i emotek


Wątpię że to on. Nasza władza nie popisała się wiedzą w dziedzinie ortografii
Zgłoś
Avatar
kamilnorbert 2013-01-09, 21:13
Nie wiem czy w jakimś cywilizowanym kraju podnosi się bezpieczeństwo na drogach i dbanie o dobro obywatela w taki sposób jak w Polsce. Mniej ofiar dzięki kontrolą prędkości na dobrą sprawę te 10% mniej ofiar można by pogodzie przypisać. Powinni podać ile ludzi mogło żyć a zmarło przez braki w służbie zdrowia lub złą infrastrukturę drogową.Znaleźli dobry sposób na wyciąganie pieniędzy od polaków a to jest forma usprawiedliwiania się. Można to porównać do podnoszenia ceny papierosów żeby zadbać o zdrowie palacza.
Zgłoś
Avatar
P................3 2013-01-09, 21:13 1
Morthaliar napisał/a:

Fotoradar zarabia? Chyba bardziej idiotycznego komentarza nie można dać. Ile razy jednemu kierowcy fotoradar zrobi zdjęcie? Załóżmy że 10 i niech to nawet będzie łączna kwota 50 tysięcy.

Człowiek uratowany na stole który załóżmy może pracować przez kolejnych chociażby 30-20 lat wygeneruje DUŻO większy dochód z podatków aniżeli cholerny fotoradarek.

Takie genialne krótkodystansowe rozwiązanie. Jak wszystko, co nasz rząd wymyśla aktualnie.


Ale te debile nie myślą i liczą na szybką kasę
Zgłoś
Avatar
inwalida_umysłowy 2013-01-09, 21:22
@ DeJotPe
Dobrze prawisz, ja nigdy nie dostałem mandatu za przekroczenie prędkości, to chyba najlepszy sposób by fotoradary nie były potrzebne.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-01-09, 21:31
@ Damian

Tak kurwa, jak Cie okradną albo pobiją to policja ma wyjebane i jest umorzenie z powodu niewykrycia sprawców, ale niech ktoś zniszczy maszynkę rządu do robienia kasy, to juz daja nagrody i napewno ich znajdą.
Zgłoś
Avatar
piotruniusz 2013-01-09, 21:34 1
Meretrix napisał/a:

Fotoradary więcej zarobią, tylko kasa się liczy niestety.



sądzę, że takie roboty także by sporo zarobiły a raczej oszczędziły dla skarbu państwa. Operacja jest szybka i tania, bez powikłań, bez opieki pooperacyjnej, bez pobytu w szpitalu itp

tylko kurwa nikomu nie chce się tego liczyć, w Polsce oszczędność to nie zarobek.
Zgłoś
Avatar
DeJotPe 2013-01-09, 21:59
@kamilnorbert: we Francji udało się znacznie poprawić statystyki bezpieczeństwa na autostradach dzięki czemuś, czego jeszcze sobie nie zafundowaliśmy: odcinkowym pomiarom średniej prędkości - dwie bramki, dwie fotki plus zegarek i łapią nie tylko tych, co się przed żółtym słupkiem zagapili i nie zwolnili, ale każdego komu się spieszyło.
U nas w Warszawie na trasie siekierkowskiej takie cudo zapowiadają, właściwie od momentu jej oddania...
PS: Gdy coś mnie kłuje w oczy, to jestem ortofaszystą: "dzięki kontrolOM prędkości", a nie "dzięki kontrolĄ prędkości"...
Zgłoś
Avatar
Tristan88 2013-01-09, 22:00 6
Wszyscy narzekają "jak im się chujowo żyje", "Polska to biedny kraj", "chujowe zarobki", "niema pracy", "wszystko drogie", "głupie społeczeństwo"a mimo to nadal głosują na ten chujowy rząd.

Od początku swoich rządów nie stworzyli ani jednej ustawy na korzyść zwykłego obywatela. Same podatki i ograniczenia.
Nie liczą się z opinią ludności w Polsce.

Niezależne media w Polsce nie istnieją (może są ze 3 portale internetowe - to wszystko).
tusk z resztą swoich bandytów powinien zostać powieszony na najbliższym drzewie za zdradę narodu.
Zniszczyli całą Polską gospodarkę, rolnictwo leży, wojsko nie jest zdolne do obrony kraju, służba zdrowia = trup(chcesz się leczyć to idź prywatnie), szkolnictwo = kształcenie debili takich jak na zachodzi, zakłamywanie historii w sposób antypolski. Młodzi, wykształceni ludzie spierdalają z Polski aby więcej zarobić na zachodzie.
Społeczeństwo się starzeje, zamiast zachęcać młodych do robienia dzieci i pomóc im zdobyć mieszkanie i pracę aby mogli utrzymać rodzinę to oni promują na potęgę pedałów i feministki "bo to, bo tamto".

Wszech obecna w mediach walka z Polską tradycją i kościołem. Jeśli ktoś jest wierzący to niech wierzy, ale nie trzeba go gnębić na wszelkie możliwe sposoby.

żeby było mało tego wszystkiego przymierzają się do ściągnięcia do Polski 6 milionów ciapatych brudasów. Pytam się po chuj?

A najgłupszy z nich wszystkich jest rostowski(podatek od deszczówki, podatek od wiat, podatek od kostki brukowej, podatek katastralny, drogi naszpikowane fotoradarami.) Ja Pierdole!

Następne:
Katastrofa Smoleńska - ginie elita Polski w niewyjaśnionych okolicznościach. Tymczasowy rząd co powinien zrobić? Zabezpieczyć kraj. A tu słyszymy godzinę po katastrofie od sikorskiego "ewidentna wina pilotów", czarne skrzynki dziwnym trafem mają przerwę w rejestracji danych, kopacz "osobiście nadzorowałam z ruskimi ekspertami sekcje zwłok, wszystko przebiegło profesjonalni", co się okazało? nie wiadomo gdzie jest jakie ciało, po ekshumacji w jednym z ciał znaleziono kawałek samolotu.
Wrak samolotu zostało dokładnie umyty środkami żrącymi i porozcinany tak aby jak najszybciej uległ warunkom pogodowym. Ja się pytam o co kurwa chodzi? Dlaczego ten rząd jest taki nieudolny.

A do tego wszystkiego seria przedziwnych samobójstw i wypadków, w których giną ludzie związani ze smoleńskiem i przeciwnicy PO.
Brak niezależnych i niezawisłych sądów( za zwykłego skręta można dostać zawiasy, jesteś kibicem, masz szalik to jesteś przestępcom i kibolem. Idziesz na marsz niepodległości możesz dostać wpierdol od niemców, a jak się bronisz to cie złapie policja i jeszcze wyrok dostaniesz.

Brunon K. zamachowiec, terrorysta grzmią politycy i media, ale o tym że przez ponad rok 6 agentów ABW namawiało go i pomagało mu załatwić broń i całą resztę materiałów to nie usłyszymy w telewizorku.

Generał Petelicki - "pijak, narkoman i psychol" krzyczą media. "Zastrzelił się." Okazało się że Generał dostał 5 kulek w głowę i jedną w klatkę piersiową, ale o tym nie słyszymy nic.

Wszystko jest podejrzane że ja pierdole.
A Ci jebani idioci pójdą i tak zagłosują na ten pierdolony rząd, a jak ktoś ich zapyta dlaczego to powiedzą "że w tvn powiedzieli że kaczor i cała reszta są głupi i żeby głosować na tuska". Kurwa!!!
Zgłoś
Avatar
DeJotPe 2013-01-09, 22:01
A co do samego procederu zarabiania na fotoradarach i papierosach. Nie jestem przeciwko delegalizacji, czy penalizacji tego, ale to jest złe, więc jak chcesz to robić, to płać!
Zgłoś
Avatar
rex1s 2013-01-09, 22:13
Widać że oglądało się ostatnio "Na dobre i na złe" :p bo właśnie szpital w Leśnej~ dostał taki sprzęt.
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-01-09, 22:16
Każdy mocny w gębie a jak trzeba iść i odjebać tych skurwysynów to nie ma komu...
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-01-09, 22:20
jebac republike polska
Zgłoś
Avatar
L................k 2013-01-09, 22:45
genghiskhan napisał/a:


a może to ty? tak ladnie z dużej piszesz używasz znaków interpunkcyjnych i emotek



On pisze tak, żebyś nie miał się do czego przyjebać.

Aha i piszemy ładnie, a nie "ladnie".

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
blackjacek 2013-01-09, 22:49
Nasz rząd jest roz....ny jak gnój po polu!O ile ,,to,,można nazwać rządem?Czego się spodziewać po nieudacznikach?Hitler by im się przydał na pół roku!
Zgłoś
Avatar
chmurek22 2013-01-10, 0:32
Ten fotoradar ze zdjęcia w Warszawskiej Dolince w jeden łikend zarobił kilka milionów złotych. Dzięki takim fotoradarom łata się dziurę w budżecie, co za tym idzie ?.... Mniej cięć w owym budżecie. Dziękuję dobranoc.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie