18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
K................n 2014-03-17, 23:27 6
@SQT Smęcenie w "Kamienie na szaniec"? To była chyba jedna z niewielu książek, która tak mnie porwała. W życiu nie czytałem czegoś tak dokładnie, z takim oczekiwaniem na następną stronę! Smęty są w "Kordianie" no. o jakiś cieciu, który lata na chmurze... rly?!?!
Zgłoś
Avatar
AnaTheB 2014-03-17, 23:30
@Areczos kumpela omawiala pamietniki wampirow w podstawowce! Mialo ją czegos nauczyc? Nic mnie nie zaskoczy...
Zgłoś
Avatar
DmNQ 2014-03-17, 23:34 1
Szok , wstyd i hańba. A ja na maturze miałem Kamienie na Szaniec w temacie " Sceny batalistyczne w książce , malarstwie i filmie". Mimo, że to nie jest lektura obowiązkowa to wybrałem ją na cześć bohaterów. A teraz gimbaza nawet nie wie,że taka książka istnieje. Co lepsze poprzez ten film widzą obraz lalusiów i gogusiów z wyżelowanymi włosami. Zajebista wizja prawdziwych wydarzeń.
Zgłoś
Avatar
coppi 2014-03-17, 23:34 4
Co wam nie pasuje w tym filmie? To, że bohaterowie zostali ukazani jako zwykli, młodzi ludzie, ze wszystkimi tego konsekwencjami ale jednak ludzie odważni, waleczni czy to, że nie zostali pokazani jako półbożki, które idą dumnie ginąć za Polskę z bogurodzicą na ustach??
Zgłoś
Avatar
Tazz 2014-03-17, 23:53 1
Haahahaha z tymi basami do hymnu to mnie Cycu rozwaliłeś hahaha

a tak serio książka bardzo fajna, przeczytałem za gówniarza na obozie harcerskim, chyba jedyna którą doczytałem do końca o.O
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-18, 0:16 1
coppi
bo tacy jak we filmie nie byli?
Zgłoś
Avatar
KrwawaMary 2014-03-18, 0:18
Najważniejsze, ze w filmie znajduje się piosenka Dawida Podsiadło.

Podsiadło = dużo nastolatek = hajs się zgadza.
Zgłoś
Avatar
Tarvil 2014-03-18, 0:50
Już ze trzy osoby to napisały, ale widzę że część użytkowników sadola ma problemy z przyjmowaniem informacji.

Cytat:

(c) ASZdziennik 2014. Wszystkie cytaty i wszystkie wydarzenia zostały zmyślone

Fot. mat. promocyjne



Widać nie tylko dzieciaki nie potrafią czytać.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-18, 1:47
@CYCONAUTA: Dla mnie tam w hymnie basy są ok
Zgłoś
Avatar
jarzab9 2014-03-18, 2:01
[quote="CYCONAUTA"
@SQT tak kurwa, kamienie na szaniec smęcenie a do hymnu dolozylbys pewnie troche basów zeby wieksze dupnięcie bylo



Śmiejesz się, moja matka jak oglądała pogrzeb ludzi ze Smoleńska to powiedziała, że ta "piosenka która właśnie leci, kompletnie nie pasuje do powagi sytuacji, zbyt taka skoczna jest". Tak. To był hymn Polski
Zgłoś
Avatar
Choroba 2014-03-18, 2:47
Kurwa taka zajebista książka a gimby nawet o niej nie słyszeli
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-03-18, 2:55 4
jarzab9
współczucia za matke
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-03-18, 5:07 3
jarzab na prawde współczuje ci matki
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-03-18, 8:04 1
Wkurwiacie mnie. Jak nastolatkowie szaleją za jakimś gównianym filmem typu "High School Musical" czy innym amerykańskim ścierwem typu Miley Cyrus to sracie się że "nie mają rodzimych wzorców". Młodzieży spodobał się Alek, Zośka i Rudy - też macie swędzenie zwieraczy, bo "film do dupy, łeee". Ta kurwa polska tendencja do gnojenia wszystkiego co polskie... I jak my mamy stać się lepsi w oczach innych, skoro we własnych oczach jesteśmy zerem? :/
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-03-18, 19:08
Smutne ze wierzycie w ta propagande pseudo portali informacyjnych.
Nie zastanowilo was ze z dupy zaczeli by ludzi pytac ewentualnie ludzie sami by zaczeli mowic ze fajnie by bylo jak by byla ksiazka na podstawie filmu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie