18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Polska prawda ?
S................t • 2010-02-24, 12:33
Dzień Polaka Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie - znowu nie ma!
Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??????
Zgłoś
Avatar
SzybkiLopez 2010-02-24, 18:12
@marg

Harakiri i seppuku to synonimy, z tym, że harakiri to zwrot bardzo potoczny.
Zgłoś
Avatar
kellerman 2010-02-24, 21:04
w polsce nie ma juz polskiego piwa wszystko to jest sprzedane pewnie
Zgłoś
Avatar
Mafo 2010-02-24, 21:10
Skoro jest bezrobotny to skąd ma pieniądze na prąd gaz i rzeczy ze sklepu?
Zgłoś
Avatar
Fenus 2010-02-24, 21:15
z zasiłku
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-02-24, 21:21
Doctor Joint napisał/a:

nie ma bo chujowo szukacie ;/
"za 1200 złoty nie bede robił"



No ja też nie. Dlatego wole robić za 2500-3500

Toć człowieku w jakich czasach żyjemy za 1200 zł to koszuli w Versace nie kupisz. No chyba że przecenioną o -50% to za 700zł
A o mieszkaniu zapomnij bo metr kwadratowy 3500-40.000 zł
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2010-02-25, 0:35
Norbias napisał/a:


Toć człowieku w jakich czasach żyjemy za 1200 zł to koszuli w Versace nie kupisz.



"Toć ba. Przeca" bez koszuli "Wieśniacze" żyć się nie da...
Zgłoś
Avatar
Norbias 2010-02-25, 1:04
No dla mnie szczytem marzeń życie od wypłatki do wypłatki kupowanie koszul z Tesco w promocji za 8.99 nie jest.
Każdy żyje według Siebie. Lecz jestem na 100% pewny, że ktoś kto ma tok myślenia ze a byle by 1500 jakoś mi tam starczy a co tam Mnie nowy sprzęt nie jest potrzebny bo ten ma 15 lat ale jeszcze działa, spodnie się prują ale co tam może będą w promocji to dam 25 zł ruskiemu to będą nowe w końcu tamte miałem 3 miechy one niczym się nie różnią od tych za 200. Idę po browar do Tesco ale dajcie spokój jakieś dziwne browary i cena aż 5 złotych CHORE.

Dla Mnie to jest ubogie. Nie trzeba zarabiać 20.000 zł aby prowadzić na lepszym poziomie życie... Ja nie mówię żeby się lansować tylko zauważ jedną sytuację. Dla jednego coś jest sufitem dla innego jest podłogą, którą ktoś nad nim depcze.
Zgłoś
Avatar
Łukasz 2010-02-27, 3:33
Norbias napisał/a:

Ja nie mówię żeby się lansować tylko zauważ jedną sytuację. (...)



Co nowego wniosło to w ten temat?
Nie wnikam w to, kto jakie ciuchy kupuje - prawdę mówiąc gówno mnie to obchodzi. Nie po tym oceniam ludzi. Śmieszne i jednocześnie żałosne jest jednak dla mnie to, że musiałeś tu wspomnieć o tej nieszczęsnej koszuli Versace pomimo tego, że nic to do tematu nie wnosi. No ale jak miałbyś wytrzymać nie chwaląc się, jakiej marki koszule nosisz?
Zgłoś
Avatar
R................t 2010-02-27, 15:03
SzybkiLopez napisał/a:

Harakiri i seppuku to synonimy, z tym, że harakiri to zwrot bardzo potoczny.

To nie jest to samo. Między Harakiri a Seppuku istnieje drastyczna różnica następstw
Zgłoś