18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
contowsky 2012-11-17, 0:15 1
KanapkaZMartwymPłodem napisał/a:


Nie mam wiecej pytan



on po prostu stara się żeby go, cytuję "popierdoliło dokumentnie".
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-11-17, 1:32
Jep gościu ma prawie 90 na karku oO
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-11-17, 4:48 1
Spokojnie, jeżeli teraz chodzisz to psychoanalityka, to po dwóch latach Sadolowej kuracji zamkną cię w zakładzie Mnie po roku podobają się żeńskie trupy, nie rusza mnie już śmierć, oglądanie użynania łbów przed snem to rozrywka. Stałem się oprócz tego zagorzałym patriotą, antysemitą, rasistą oraz szowinistą. I to tylko w półtorej roku! Po 3 latach, chyba będę wpierdalał takie kanapki z płodami, jak ma gościu wyżej w nicku.

Pozdrawiam i miłego leczenia huahuahuahaohaajdfhaiumhibkjgn&^af#ARu3a78gOBHYyyyyyyyyyyyaaaaaaa
Zgłoś
Avatar
pawef379 2012-11-17, 8:52 1
Kris LaMuerte napisał/a:

Spokojnie, jeżeli teraz chodzisz to psychoanalityka, to po dwóch latach Sadolowej kuracji zamkną cię w zakładzie :) Mnie po roku podobają się żeńskie trupy, nie rusza mnie już śmierć, oglądanie użynania łbów przed snem to rozrywka. Stałem się oprócz tego zagorzałym patriotą, antysemitą, rasistą oraz szowinistą. I to tylko w półtorej roku! Po 3 latach, chyba będę wpierdalał takie kanapki z płodami, jak ma gościu wyżej w nicku.

Pozdrawiam i miłego leczenia huahuahuahaohaajdfhaiumhibkjgn&^af#ARu3a78gOBHYyyyyyyyyyyyaaaaaaa


a kto ci powiedział że jestem na wolności?
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-11-17, 12:56 1
Kris LaMuerte napisał/a:

Spokojnie, jeżeli teraz chodzisz to psychoanalityka, to po dwóch latach Sadolowej kuracji zamkną cię w zakładzie Mnie po roku podobają się żeńskie trupy, nie rusza mnie już śmierć, oglądanie użynania łbów przed snem to rozrywka. Stałem się oprócz tego zagorzałym patriotą, antysemitą, rasistą oraz szowinistą. I to tylko w półtorej roku! Po 3 latach, chyba będę wpierdalał takie kanapki z płodami, jak ma gościu wyżej w nicku.

Pozdrawiam i miłego leczenia huahuahuahaohaajdfhaiumhibkjgn&^af#ARu3a78gOBHYyyyyyyyyyyyaaaaaaa



Nie bedziesz wpierdalal tylko sie z nimi utozsamial
Zgłoś
Avatar
Darson666 2013-01-28, 22:17
Chyba mamy na forum prawdziwego psychopatę
Zgłoś