18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
z................m 2013-12-28, 20:06 6
Co to tu robi? To jakby kogoś pierwszy raz z domu wypuścić. Jeszcze ten początek zdania: "Jak zwykle..." Takie sensacje dzieciaku to masz w każdym kraju.
Zgłoś
Avatar
mi6chal 2013-12-28, 20:09 4
Co to za gówno? W ogóle jak to dostało się na główną to ja nie wiem. Co w tym złego, że jakiś chłopak podrapał się po tyłku czy jakiś żul stoi sobie przy drodze czy też pies załatwia się na trawniku.. To już kurwa nic nie można zrobić bo zaraz jest to złe zachowanie? Gratulacje tobie i autorowi za udostępnianie chujowego filmiku.
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2013-12-28, 20:10
faktycznie, zacna szambiarka na ostatnim zdjeciu, jest sie czym chwalic
Zgłoś
Avatar
4................h 2013-12-28, 20:11 1
Nigdy wiecej zawierzenia miniaturą na youtube, nawet tej fotki nie ma. A co do filmu to wystarczy wlaczyc google street i sobie po dowolnej drodze krajowej przejechac... zdjecia swobodnie mozna by wrzucic w 30 sekund.
Zgłoś
Avatar
milling 2013-12-28, 20:14 4
Ja pierdole, gimbusy, spierdalać mnie z tym gównem. Z każdego innego kraju mógłbym sklecić podobny filmik... Jeszcze jebane country, matko. A ty @dziuzeppeee chyba nigdy z domu nie wyszedłeś.

Tak, mam ból dupy, ten opis mnie wkurwił.
Zgłoś
Avatar
Samuraj01 2013-12-28, 20:16
Ufff... nie ma mnie tam
Zgłoś
Avatar
bones1909 2013-12-28, 21:02 2
O jeden z typowych zakompleksionych wirtualnych chłopczyków, który żyje w wirtualnym pięknym i nowoczesnym nju jorku ...
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-28, 21:18 1
od razu widać, że autor w dupie był i gówno widział.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-12-28, 21:26 1
milling napisał/a:



Tak, mam ból dupy, ten opis mnie wkurwił.



Dałbym może i piwko za wstawkę ale mnie też ten opis wkurwił więc dla dziuzeppeee cieplusie ciapate
Zgłoś
Avatar
pogromcachess 2013-12-28, 21:44 3
Tak szczerze... xD Ktoś wam płaci za to, żebyście wyszukiwali takich pierdół w mapach? Nie macie życia? Ludzie, co za czasy! O tempora, o mores!
Zgłoś
Avatar
maddog77 2013-12-28, 22:01 2
A ja się załapałem na google streetview ....raz jak stoję przed kioskiem zamiast w robocie(dobrze że twarze zamazują ale kurwa tatoo na witach i 115kg/190cm postury raczej nie da się ukryć)...i raz jak wracam z roboty.W sumie to już czwarty raz zaistniałem w mediach...raz w Kurierze Szczecińskim gdy w wakacje dorabiałem przy taczce...i raz w Kronice Szczecińskiej gdy z panną leciałem w ślinę...był mały przypał bo panna miała chłopa który wtedy płacił alimenty na jej bachora...ale chyba się nie dowiedział bo są małżeństwem do dziś.
Zgłoś
Avatar
M................s 2013-12-28, 22:03 1


O kufffffa już myślałem że takie coś zobaczę dobrze że to tylko zły sen .

pozdrawiam Sadystuf
Zgłoś
Avatar
k3mal 2013-12-29, 0:17 1
Patrzę na tytuł "Polska w Google Street View" no to obejrzę, będą ładne dziewczyny pewno

Oglądam, a tu psy srające i jebiące się, lachociągi robiące dobrze za kasę, osoby z niższego szczebla społecznego szukające w śmietnikach czegoś co moga sprzedac na chleb/wino/piwo i inne chujowiny ;/

To jest kurwa polska w Google Street View? Taki obraz Polski powinien iść w świat oO? Nie mamy kurwa nic innego do pokazania, tylko jakieś marne, zjebane screeny?

Pies sie wysrac nie może, bo już jest kojarzony z naszym krajem? Najstarszy zawód świata nie może zarabiać (to kurwa cos dziwnego, tylko w naszym kraju sa prostytutki, w innych nie?). Osoby, które z różnych powodów zmuszone sa spać na dowrcach, szukające legalnie rzeczy/surowców (tak kurwa, oni nie kradną jak te pajace z samej góry, tylko sobie radza jak mogą i mają jeszcze HONOR by grzebać w śmieciach, a nie kraśc jak inne skursywyny miliony i później walczyć o 200zł diety poselskiej), które ludzie wyjebali w celu sprzedaży - na co je wydają ich sprawa, ale nie kradną - ja piję, wy też i chuj to kogo obchodzi, ale jak zarobiłem to chuj komus do tego na co to wydaję.

Brakuje mi tutaj naszych pięknych kobiet - oświadczyłem się niedawno jednej z nich, więc wiem co mówię - mamy najpiekniejsze kobiety w Europie i ich powinien dotyczyć ten temat, a nie tego co przedstawia to coś

Komu sie nie ppodoba moja litania to wypierdalac i chuj wam w dupe ..i..
Zgłoś
Avatar
Wilk0r 2013-12-29, 1:41
dziuzeppeee czy ty ogarniasz w ogóle w jakim kraju żyjesz ? Czy jedynym twoim oknem na świat jest google view czy po prostu ci się w główie w zupełności od nadmiaru wolnego czasu pod kopułą popierdoliło... Jak ci się nudzi znajdź sobie dziewczynę z gimnazjum o mentalności królika a do duetu zaprosisz żula bo tyle ich jest że nie trudno znaleźć podkreślam że w POLSCE bo nie ma drugiego takiego miejsca na ziemi jak POLSKA , a może byś po drodze do gimbazy zatrzymał się jadąc gimbusem i zabrał jakieś dziwki z kolegami gimbusami bo to takie popularne u nas, przecież polska wygląda dokładnie tak jak na tych zdjęciach w "jutjube" co wstawiłeś. Myślisz że nie znalazł byś podobnych rzeczy w którymś ze "stanów europy" a z tego co wynika to w POlsce panuje bród smród i ubóstwo, do tego dochodzi jeszcze sodoma i gomora oraz "kochane" przez wszystkich PO. Podsumowując: Polska to piękny kraj ale jak każdy kraj ma swoje wady i zalety, z naciskiem na zalety a to co pokazałeś dziuzeppeee pokazuje jak bardzo gimbaza skrzywione i patologiczne spojrzenie na świat, myślisz że w innych krajach miasta są krainami mlekiem i miodem płynące które znasz tylko z obrazków ale tak nie jest. Byłem w Niemczech oraz Anglii (Berlin/Londyn) i zapewniam cię że są dzielnice w których jeżeli znalazł byś się wieczorem srał byś w gacie byle nikogo nie spotkać.
PS: Nie chwale się tym gdzie byłem, a napisałem to wszystko bo nie mogę patrzeć w jaki sposób niektórzy postrzegają Polskę.
Zgłoś
Avatar
uneventful 2013-12-29, 10:02
ale Wy jesteście młoty ja pierdole. W tym filmiku chodzi o to ,że przejeżdża kurwa pojazd po Polsce, RAZ KAŻDĄ DROGĄ, i dziwnym trafem uchwyca akurat TAKIE SCENY. i potem LUDZIE TO ZNAJDUJĄ spośród dziesiątek tysęcy innych ulic. Naprawde jesteście takimi tępakami, że tego nie wyłapaliście i musicie mnie obrażać w każdym komentarzu? Odpowiem na wszystkie pytania - mam dziewczynę i nie, moim jedynym oknem na świat nie jest google street view. ja tu tylko wrzucam materiały do chuja pana, raz lepsze, raz gorsze, jak każdy użytkownik. i mam wyjebane na wasze obelgi. pozdrawiam.

PS. Skoro przejeżdża po Polsce pojazd RAZ i wyłapuje akurat takie sceny, to znaczy, że Polska taka JEST, i pogódźcie sie z tym, że nie żyjecie kurwa w raju. Patrioci się kurwa znaleźli. Jakbyście nie wiedzieli, że Polska nie słynie na świecie od najlepszej strony.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie